Ankara Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

9 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.

Ankara’daki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Türkiye’nin güzide kenti Ankara her ne kadar dışarıdan daha sakin bir şehir görüntüsü verse de içeride eğlence dolu farklı bir dünya barındırıyor. Ankara’nın büyükşehir olmasının en önemli avantajlarından biri ise burada gösterişli salonlardan daha butik ve sade kır bahçelerine kadar istediğin her türlü kına ve bekarlığa veda mekanı bulabilmenin mümkün olması.

Kına geceni burada yapmak gibi bir düşüncen varsa pişman olmayacağını söyleyebiliriz. Kına salonu Ankara’da çoğunlukla Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı ve Yenimahalle gibi nüfusun yoğun olduğu ilçelerde bulunsa da diğer ilçelerde de alternatifler bulmak mümkün. Birçok ilçeye metro ve otobüs ile ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca butik organizasyonlardan kalabalık organizasyonlara kadar farklı kapasitede birçok mekan mevcut.

Ankara bekarlığa veda partisi mekanları ise kına mekanları kadar fazla değil. Fakat yoğun olarak Çankaya gibi merkezi ilçelerde güzel mekanlar bulabilirsin. Ankara’nın renkli gece hayatına eşlik eden bu mekanlarda eğlenmemen çok zor. Bekarlığa veda mekanları çoğunlukla 100-200 kadar konuk kapasiteli oluyor. Meyhaneler çoğunlukta olsa da barlar ve restoranlar da fazla sayıda bulunuyor.

Ankara’da Kına Mekanları Tarafından Sunulan Hizmetler

Ankara, Anadolu’nun orta yerinde olan bir şehir olduğu için geleneklere bağlı ve çok eğlenceli bir kına gecesi geçirmen işten bile değil. Kına müziği için çoğu mekan profesyonel sanatçılar ile çalışıyor. Ankara havalarının tadını çıkarabilmen için ise kaliteli ses desteği mekanların çoğunda mevcut. Bazı salonlarda kapıda karşılama gibi ek hizmetler de fiyata dahil sunuluyor.

Ankara kına salonlarının standart paketlerine genellikle kuruyemiş ve atıştırmalık gibi yiyecekler ve meşrubatlar dahil oluyor. Ayrıca kına tepsisi, dans ekibi gibi çoğu hizmet de bulunuyor. Mekanın organizasyon sorumlusu ile konuşarak bütün imkanları öğrenebilirsin. Neredeyse her mekanda süsleme ve dekorasyon senin isteklerine göre yapılıyor. Ankara kına mekanları arasında aksesuar kiralama hizmeti verenler de bulunabiliyor.

Ankarafda Bekarlığa Veda Partisi Mekanlarının Hizmetleri

Bekarlığa veda mekanları da Ankara kına yerleri gibi çeşitli hizmetler sunabiliyor. Meyhanede bekarlığa veda yapmayı düşünüyorsan çoğu mekanın fasıl hizmeti verdiğini bilmelisin. Barlarda ise canlı müzik hizmeti veriliyor genellikle. Bu hizmetler yoksa bile her mekan müzik hizmeti sunuyor. Restoranda yapacağın bekarlığa vedalarda ise müzik hizmeti olup olmadığını sorarak öğrenebilirsin.

Yemek menülerini ise kendin oluşturabilir veya deniz ürünlü ve mezeli menülerden seçebilirsin. Bazı meyhanelerde deniz ürünlerinin yanı sıra kırmızı ve beyaz et seçenekleri de olabiliyor. Barlarda ve publarda da atıştırmalıklarla ve farklı içeceklerle menüler oluşturulabiliyor. Çoğu mekanda alkollü ve alkolsüz içecekler mevcut. Organizasyon ve dekorasyon gibi hizmetler ise mekanlar tarafından karşılanıyor.

Ankara Kına Mekanları Fiyatları Nasıl?

Kına mekanları Ankara gibi çeşitli insanlara ev sahipliği yapan bir şehirde birçok zevke ve bütçeye hitap edebiliyor. Çankaya’da her bütçeye hitap eden salonlar bulabilirsin. Yenimahalle ve Mamak gibi ilçelerde çok uygun fiyata güzel kına mekanları bulmak mümkün. Gölbaşı ve Etimesgut kına salonları ise yine uygun fiyatlarla oldukça nezih kına organizasyonları düzenlemeye olanak sağlıyor.

Ankara kına gecesi mekanları oldukça bütçe dostu. Kına organizasyon fiyatları Ankara’da genel ortalamanın altında. Mekanların çoğu makul ücret alıyor fakat istersen daha lüks hizmetler veren mekanlar da bulabilirsin. Mekanların ücretleri hafta sonu daha yüksek olabiliyor. Ayrıca pakete dahil olmayan hizmetleri almak istersen yine fiyatta artış olabiliyor.

Bekarlığa veda mekanları Ankara’da yine oldukça bütçe dostu. Kişi başı çok uygun fiyatlara meyhane ve bar bulabilirsin. Ortalama fiyatlar ise her bütçeye uygun ve bu rakam seçeceğin yiyecek ve içecek menüsüne göre artış gösterebiliyor. Kına gecesi mekanları Ankara’da hafta içi, hafta sonundan çok daha uygun fiyatlar ile hizmet verebiliyor.

Ankara’da Kına Gecesi Mekanları Nasıl Seçilmeli?

Ankara Bekarlığa Veda Mekanları Nasıl Seçilmeli?

Tüm Kına Mekanları