Balıkesir Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Balıkesir’deki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Cennetten bir parça sunan Cunda Adası mı desek, cıvıl cıvıl Ayvalık mı yoksa antik kentler ve muhteşem kuş cennetine ev sahipliği yapan Bandırma’dan mı başlayalım bilemedik. Ama kına geceni Balıkesir’de yapmaya karar verdiysen çok şanslısın. Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Balıkesir hem doğası hem denizi hem tarihi ile büyüleyici bir yer.

Marmara ve Ege Denizi’ne kıyısı olan bu şehrin tam 6 ilçesi denizle bağlantılı. Bu sayede kapalı birçok mekanın yanında deniz kenarı mekanlar da fazlasıyla bulunuyor. Yüzölçümü biraz büyük bir şehir. Bu yüzden küçük ilçelere ulaşım için zaman zaman özel araç gerekebilir fakat merkezi ilçelere ulaşım biraz daha rahat.

Yemyeşil doğası nedeniyle çok fazla açık hava mekanı bulabilirsin bu şehirde. Tabii ki isteğine göre kapalı salonlar da bulunuyor. Balıkesir’de bekarlığa veda yapmayı düşünüyorsan kulüp, bar veya pub seçeneği bulmakta zorlanabilirsin. Balıkesir bekarlığa veda mekanları genellikle meyhane ve restoran şeklinde. Fakat turistik bir şehir olduğu için yaz aylarında renkli bir gece hayatına sahip.

Balıkesir’de Kına Yapmanın Avantajları

Her bir ilçesinde farklı güzellikler barındıran bu şehirde birçok turistik ada bulunuyor. Hala gezmediysen her bir adaya ayrı vakit ayırarak doyasıya gezmeni öneririz. Özellikle Ayvalık ve Erdek ilçeleri nezih ve ada sakinliğine sahip. Yazları güneşli ve kışları çok sert geçmeyen Balıkesir’in bu güzel ilçelerinde deniz kenarında muhteşem bir kına gecesi organizasyonu yapabilirsin.

Balıkesir’de bulunan kına mekanlarında enfes manzaralar görülebiliyor. Sahil kenarındaki mekanlarda masmavi bir deniz manzarası görebileceğin gibi daha içeride bulunan mekanlara ise yemyeşil zeytinlikler ve türlü ağaçlarla çevrili manzara eşlik edebiliyor.

Balıkesir hem doğal güzellikleri hem de kültürü bakımından oldukça çeşitli! Çok köklü bir şehir olduğu için kına gecelerine büyük bir önem veriliyor. Şehirde yaşayan yörükler eski Anadolu kültürünü korumaya devam ediyorlar. İlçe merkezlerindeki gelişmişlik sayesinde daha modern izler taşıyan bir kına gecesi veya daha geleneksel bir kına gecesi düzenleyebilirsin.

Balıkesir Kına Mekanlarında Sunulan Hizmetler

Balıkesir’de kına geceleri çok ayrı bir önem taşıdığı için bu şehirde bulunan birçok mekanın yetkilileri ihtiyacın olabilecek her konuda yardımcı oluyorlar. Neredeyse tüm Balıkesir kına yerlerinde senin isteklerini dinleyen bir organizasyon sorumlusu bulunuyor ve bunlara göre dekorasyon hizmeti sunuluyor. Açık havadaki bazı mekanlar gelin-damat odası sunamayabiliyorlar fakat kapalı salonların neredeyse hepsinde bulunuyor.

Lezzetleriyle ünlü Balıkesir’de çoğu mekan yemekli, yemeksiz veya kokteylli seçimler sunuyor. Yemekli menü seçtiğinde konuklarına Susurluk ayranı, keşkek, höşmerim gibi yöresel tatları sunmana olanak sağlayan birçok mekan bulabilirsin. Bazı mekanlarda ise Ege’nin leziz mezeleri de yemeklere eşlik edebiliyor. Bekarlığa vedada seçeceğin meyhanelerde de birçok deniz mahsulü ve meze arasından seçim yapabiliyorsun.

Balıkesir kına gecesi mekanları çoğunlukla açık havada olduğu için çok geniş otoparklar sunabiliyorlar. Kapalı mekanların birçoğu da otopark hizmeti sunuyor. Artı olarak vale hizmeti sağlayan mekanlar da oldukça yaygın. Ayrıca müzik, kına mumu, tepsi, oryantal veya dans ekibi gibi hizmetleri neredeyse her mekan sağlıyor. Mekanların neredeyse yarısında aksesuar kiralama hizmeti de veriliyor.

Balıkesir Kına Organizasyon Fiyatları Nasıl?

Balıkesir kına salonu fiyatlarının fazlasıyla uygun olduğunu söylemek mümkün. Minimum fiyatlar kişi başı ortalamada seyrediyor. Uygun fiyata çok kaliteli mekanlar bulmak ise işten bile değil. Ayvalık ve Erdek ilçeleri dışında çok yüksek fiyatlı mekan bulunmuyor. Bu ilçeler turistik olmalarına rağmen çok uygun fiyatlı mekanlara da eve sahipliği yapıyor.

Altıeylül, Bigadiç, Gömeç, Havran gibi daha içeride kalan ilçelerde mekanların neredeyse hepsi bütçe dostu fiyatlarla organizasyon düzenliyorlar. Deniz kenarındaki ilçelerde ise fiyat biraz daha artabiliyor. Ayvalık kına gecesi mekanları gibi denize nazır lüks otellerde ise en yüksek fiyatlı mekanlar yer alıyor. Fakat bu mekanlarda da sezon dışı ve erken rezervasyonlarda büyük indirimler yakalanabiliyor.

Yemekli menüler kokteylli veya yemeksiz menülerden daha yüksek fiyatlı oluyor. Seçeceğin menüye ve yemeklere göre fiyatta değişiklik olabiliyor. Ayrıca aksesuar kiralamak istersen fiyat artıyor. Bazı mekanlarda dış çekim, konaklama, canlı müzik gibi ek hizmetler de fiyatı arttırabiliyor. Balıkesir kına gecesi fiyatları, hafta sonu yapmak istediğin organizasyonlar için hafta içi organizasyonlarından daha yüksek olabiliyor.

Balıkesir Bekarlığa Veda Partisi Organizasyon Fiyatları Nasıl?

Balıkesir bekarlığa veda mekanları fazlasıyla uygun fiyatlar ile başlangıç yapıyorlar. Daha çok meyhane ve restoran seçeneği olan Balıkesir’de, mekanlar yine konuma göre fiyatta değişiklik gösteriyor. Bandırma’da daha uygun fiyatlı bekarlığa veda mekanları yer alırken Erdek, Edremit ve Ayvalık’taki meyhanelerde fiyatlar biraz daha yüksek olabiliyor. Restoranlar ise daha ekonomik bir seçenek.

Balıkesir bekarlığa veda partisi mekanlarından fiyat alırken seçeceğin yemek ve içecek menüsüne göre yine fiyatta artış olabileceğini aklında bulundurmalısın. Alkollü menü seçimleri fiyatı arttırabiliyor. Ayrıca standart menülere deniz mahsulü ve meze gibi ek lezzetler eklediğinde fiyatta yine artış olacaktır. Hafta içi fiyatlar ise hafta sonundan genelde daha uygun oluyor.

Balıkesir Kına Salonu Seçerken Dikkat Etmen Gerekenler

Tüm Kına Mekanları