Başkent Öğretmenevi Hakkında

Başkent Öğretmenevi Ankara Yenimahalle’de bulunuyor. Aralarından seçebileceğin farklı salonlar ile uygun fiyatlara kusursuz bir düğün organizasyonu yapmak, Başkent Öğretmenevi’nde mümkün oluyor. Tam istediğin gibi dekorasyon, yemek ve canlı müzik hizmeti veren Ankara Başkent Öğretmenevi, geniş odaları ile şehir dışından gelecek olan misafirlerinin konaklama ihtiyacı için de yanında oluyor.

Fiyat Teklifi Al

Başkent Öğretmenevi Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Ankara Başkent Öğretmenevi fiyatları şehir ortalamasının altında yer alıyor. Bu sayede bütçeni aşma konusunda endişe duymadan hayalindeki düğün organizasyonunu gerçekleştirebilirsin.
 • Başkent Öğretmenevi rezervasyon yaptırıldığı takdirde uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Hafta içi veya hafta sonu alacağın hizmet arasında fiyat farkı bulunmuyor. Bu sayede düğününü istediğin gün gerçekleştirebilirsin.
 • Yemekli bir organizasyon için Başkent Öğretmenevi fiyatları kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor. Bu nedenle tasarruflu bir düğün için daha butik bir organizasyona yönelebilirsin.
 • Bu özel gününde sana en uygun fiyatları sunmak isteyen Başkent Öğretmenevi iletişime erkenden geçtiğin takdirde sana özel indirimler yapabiliyor.
 • Başkent Öğretmenevi düğün fiyatları alacağın hizmet paketinden etkileniyor. Örneğin; kokteyl hizmeti almak, yemekli bir düğüne göre daha uygun rakamlardan başlıyor.
 • Başkent Öğretmenevi ücretleri seçeceğin yemek menüsünden etkileniyor. Başlangıç ve tatlı içeren menüler daha yüksek fiyatlara mal olurken, beyaz et menülerini seçmek ise kırmızı ete oranla daha hesaplı olarak karşımıza çıkıyor.
 • Oldukça geniş bir konaklama kapasitesine sahip olan Ankara Başkent Öğretmenevi, konaklama ücretlerini oda değil kişi üzerinden hesaplıyor. Uygun konaklama fiyatları Başkent Öğretmenevi’ni Ankara sosyal tesisleri arasında öne çıkarıyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Başkent Öğretmenevi
Açık Alan
Min. 100 - Max. 350

Başkent Öğretmenevi Ankara’da yapacağın düğün organizasyonunda kalabalık gruplar ağırlanabiliyor. Misafir sayısına göre Gordion, Hitit veya Angora salonları arasında seçim yapabilirsin. Daha küçük gruplar, güzel havaların başladığı bahar ve yaz aylarında mekanın bahçesinden de faydalanabiliyor. Şehir dışından fazla sayıda misafirin gelecek ise öğretmenevinin 290 adet odaya sahip olduğunu da hatırlatalım.

Başkent Öğretmenevi Düğün Paketleri

 • Başkent Öğretmenevi Ankara düğün paketlerinin çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Aralarından seçeceğin salonlarda yer alan sandalye ve masalar konseptine göre düzenleniyor.
 • Kişi sayısına göre uzun banket masası veya ayrı küçük masalar tercih edebilirsin.
 • Başkent Öğretmenevi düğün gününde yemekli servis veriyor. Ancak farklı organizasyonlar için kokteyl hizmetinden de yararlanabilirsin.
 • Mekanda geniş ve renkli bir çocuk oyun parkı bulunuyor. Çocuklar parkta eğlenirken sen ve misafirlerin de orkestra eşliğinde keyifli bir yemek yiyebiliyorsunuz.

Ankara Başkent Öğretmenevi menüsü birçok farklı seçenek içeriyor. Usta şeflerin hazırladığı özel tatlar, şık sunumları ile masanı süslüyor. Önceden menü tadımı ve menüde değişiklik hizmetleri sayesinde her tabağı deneyebilir ve damak zevkine uyduğundan emin olabilirsin. Misafirlerinin isteğin üzerine vejetaryen veya çocuk menüleri de hazırlanabiliyor. Bu samimi ortam yemek ve sohbeti bir araya getiriyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Başkent Öğretmenevi düğün salonu opsiyonları yüksek tavanlı ve kolonsuz olmaları ile dikkat çekiyor. Bu ferah salonlarda düğün yaparken bunalmadan dans edebilirsin. Salonlarda bulunan balkonlar, ortamı havadar hissettirmeye yardımcı oluyor.
 • Seçtiğin salonu dekore etmek için dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşabilirsin. Anlaştığın firma Yenimahalle Ankara Başkent Öğretmenevi’nin kendi organizatörleri ile birlikte çalışarak hayalindeki konsepti hayata geçiriyor.
 • Başkent Öğretmenevi’nde farklı renkler, dekorlar ve süslemeler arasından seçim yaparak konsept oluşturman mümkün oluyor. Salonlar süslenmeden önce kırmızı ve mavi renkli sandalye ve masalar bulunduruyor.
 • Konseptine uygun olarak bir fotoğraf köşesi oluşturmak konuklarını hayran bırakıyor. Nefes kesen fotoğraflar için mekanın şehir manzarasından da yararlanabilirsin.

Müzik

Başkent Öğretmenevi hizmetleri arasında düğünlerin vazgeçilmezi olan müzik ve eğlence de yer alıyor. Mekan, son teknoloji ışık, sahne ve ses sistemleri kullanıyor. Müzik hizmeti isteğine göre ayarlanabiliyor. Ancak çoğu çift, romantik bir hava yaratan canlı orkestra performanslarını tercih ediyor. Müzik servisi 00:00’a kadar seni ve misafirlerini eğlendirmeye devam ediyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Ankara Yenimahalle Başkent Öğretmenevi, kendi bünyesinde düğün fotoğrafçısı hizmeti vermiyor. Ancak bu tekrarı olmayan önemli günde çekilen fotoğraf ve videoların önemini bilen organizasyon sorumluları, dışarıdan özel fotoğrafçı getirmeye izin veriyor. Seçeceğin fotoğrafçıyı da düğününde misafir edebilir ve bu sayede yıllar boyunca nostalji ile bakacağın birbirinden güzel anlarını ölümsüzleştirebilirsin.

Otopark

Başkent Öğretmenevi kendine özel bir otoparka da sahip. Başkent Öğretmenevi istek üzerine sana detaylı bir yol tarifi verebiliyor. Bu sayede özel aracın ile bu merkezi konumdaki mekana ulaşmak oldukça kolay oluyor. Gece mekanda konaklayacak olan misafirlerin varsa onlar da otopark hizmetlerinden yararlanabiliyor. Sen eğlenirken aracın otoparkta güvende oluyor.

Başkent Öğretmenevi Kına Gecesi Organizasyonu

Başkent Öğretmenevi adresi yalnızca düğün organizasyonları için tercih edilmiyor. Doğum günü, kurumsal toplantılar, yıl dönümleri, bekarlığa veda partileri ve kına geceleri de bu mekanda gerçekleşebiliyor. Organizasyon sorumluları istediğin tarzda kına tahtı, yaş kına, mum ve kına tepsisi gibi aksesuarların ayarlamasını yapıyor. Sana da konukların ile mekana ulaşıp eğlenmek kalıyor.

Alkışlarımız

 • Başkent Öğretmenevi yorumlarının pozitifliği ile öne çıkıyor. Çiftler mekanın temizliğini, odaların lükslüğünü ve çalışanların güler yüzlülüğünü övüyor.
 • Düğününe çok sayıda küçük misafir çağırdıysan ailelerin yorulmaması ve çocukların sıkılmaması adına çocuk parkı ve çocuk oyun salonlarından faydalanabilirsin.
 • Başkent Öğretmenevi’nde bulunan erkek ve kadın kuaförü sayesinde düğün veya kına gecesi hazırlığını mekanda gerçekleştirebilir, düğün günü bu sayede zaman kazanabilirsin.
 • Başkent Öğretmenevi’nde karşımıza çıkan farklı konsept çalışmaları, hayal ettiğin organizasyon ambiyansını yaratmana yardımcı oluyor. Birçok seçenek arasından istediğini seçebilir, istersen kendine özgü bir konsept de yaratabilirsin.

Başkent Öğretmenevi Nerede?

Adres:Emniyet Mahallesi, Gazi Hastanesi Karşısı, Beşevler / Yenimahalle / Ankara

Başkent Öğretmenevi yol tarifi oldukça kolay. Beşevler Durağı’ndan 6 dakika yürüyerek mekana ulaşabilirsin. Toplu taşıma kullanmayı tercih ediyorsan 220-7, 450 ve 542 numaralı otobüsleri kullanabilirsin. Başkentray ve metro hatlarını kullanmak da Başkent Öğretmenevi’ne kolayca ulaşmana yardım ediyor. Gazi Üniversitesi duraklarının hepsi Başkent Öğretmenevi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor.

Fiyat Teklifi Al