Etiler Orduevi Ankara Hakkında

Etiler Orduevi Ankara, Yenimahalle’de yer alıyor ve en gözde düğün mekanları arasında bulunuyor. Ankara Etiler Orduevi yılların tecrübesi ve temiz hizmet anlayışları ile birçok organizasyona kucak açıyor. Ankara düğün mekanları içinde çok sevilen bu mekan farklı konularda ayrıcalıklar sağlıyor. Konaklamadan etkinliklerine kadar birçok alanda hizmet veriyor. Ankara Etiler Orduevi ile iletişime geçip rezervasyon yapabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Etiler Orduevi Ankara Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Etiler Orduevi, Ankara sosyal tesislerinde olduğu gibi düğün fiyatları kişi sayıyla şekilleniyor. Düğünün davetlileri fiyatı belirlemede en önemli role sahip.
 • Etiler Orduevi konaklama fiyatları, evlenecek kişiler ve aileleri için değişebiliyor. Düğün sahiplerinin konuşması ve balayı tercihi fiyatı etkiliyor.
 • Etiler Orduevi fiyat skalası için düğünün yemekli ya da kokteylli olması öneme sahip. Yemekli düğünler, kokteylli düğünlerden daha yüksek fiyatlı oluyor.
 • Yemekli düğünlerde tercih edilen ana yemek fiyatta değişiklikler yaratıyor. Tavuk ve köfte seçeneği, diğer kırmızı et yemeklerinden çok daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Etiler Orduevi’nde menü oluştururken tatlı, çorba ya da salata gibi seçeneklerin tercih edilmesi fiyatın artmasına sebep olabilir.
 • Düğün sezonu olan mayıs ortası ve eylül ortası aralığı, fiyatların daha yüksek olduğu bir aralık. Bu nedenle düğün tarihi fiyatı etkiliyor.
 • Etiler Orduevi’nde hafta içi ve hafta sonu düğünleri arasında fiyat farkı bulunmuyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Etiler Orduevi
Açık Alan
Min. 100 - Max. 250 Min. 100 - Max. 250

Etiler Orduevi Ankara Düğün Paketleri

Etiler Orduevi Düğün Salonu, kapalı alanda hizmet veriyor. Sahip olduğu bu nezih alanda Etiler Orduevi düğün paketleri yaratıyor. Bu paketlerin içerisinde düğün organizasyonu için görevlendirilmiş bir çalışan da bulunuyor. Catering ve menü ile ilgili birçok opsiyon sunuluyor. Etiler Orduevi menü tadımı ve değişimi için düğün sahiplerine fırsat tanıyor.

Menü üzerinde yapılabilen değişiklikler özel beslenme düzenine sahip kişiler için çok büyük önem arz ediyor. Etiler Orduevi de bu ayrıcalığı paketinde barındırıyor. Bunun dışında otopark, servis eleman, ses, sahne ve ışık gibi imkanlarla paketler oluşturuluyor. Etiler Orduevi Ankara ile iletişime geçerek sana ve düğün için istediklerine uygun ayrıntılı paketi oluşturabilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Ankara Etiler Orduevi Düğün Salonu, şehir merkezinde ve başkentte bulunmasıyla bütün enerjisini üzerinde taşıyor. Bu nedenle daha modern bir havaya sahip.
 • Etiler Orduevi’nde şamdan, masa süslemeleri için önemli bir yer tutuyor. Masaların dekorasyonu taşlı ve şaşalı şamdanlarla sağlanıyor.
 • Yuvarlak masaların kullanımı, bütün davetlilerin birbirlerini rahatça görmesini sağlıyor. Daha samimi ve sıcak bir ortamın oluşmasına yardımcı oluyor.
 • Beyaz renk ağırlığı, düğünün ve gelinin gösterişini ortaya çıkarıyor. Bütün dikkatleri gelin ve damat üzerine toplayan romantik bir hava oluşturuyor.
 • Sandalye süslemesi kullanılıyor. Sandalyeler beyaz tül kılıflarla süsleniyor. Ayrıca kurdele bağlanması gibi ek süslemeler de yapılabiliyor.
 • Gelin tagı ve gelin masası için şaşalı bir tarz benimseniyor. Fotoğraf çekiminde en güzel çıkacak yer daha en başta belli oluyor.
 • Çiçekler, Ankara Etiler Orduevi’nin estetiği için büyük bir yer tutuyor. Çiçekler tavan ve masa süsü olarak kullanılabiliyor.

Müzik

Etiler Orduevi, düğün müziği için uygun ekipman ve çalışanlara sahip olmasıyla biliniyor. Ses, sahne ve ışık konusunda imkanlar tanıyor. Bunun dışında da farklı orkestra ve sanatçılar ile anlaşılması konusunda seçimi sana bırakıyorlar. İlk dansının ambiyansını ve sevdiklerinle pistten ayrılamayacağın hareketleri yapabilmen için özgürlük sağlıyorlar. Bütün bunları kaliteli sistemlerle sağlıyorlar.

Düğün Fotoğrafçısı

Etiler Orduevi düğün salonu fotoğraflar konusunda seçimi sana bırakıyor. Dışarıdan bir fotoğrafçı ile anlaşmana olanak tanıyorlar. Dilediğin bütçede ve tarzda bir fotoğrafçıyla çalışmana yardımcı oluyorlar. Mekanda fotoğraf çekimine uygun alanlar bulunuyor. Bununla birlikte düğün kaydı için de fotoğrafçınla görüşebilirsin. Özel gününe dair anları kalıcılaştırmaya en uygun alternatifi bulmalısın.

Otopark

Ankara Etiler Orduevi otopark imkanı sağlıyor. Mekan 150 araçlık büyük bir araç park alanına sahip. Ancak vale bulundurmuyor. Güvenliğin son derece yüksek olduğu alanda vale ihtiyacı görülmüyor. Park ve trafik sorunun daha çok gözlemlendiği bir büyük şehirde, otoparka sahip bir mekanla görüşmek büyük bir kolaylık yaratıyor. Konukların içleri rahat şekilde düğünle ilgilenebilir.

Etiler Orduevi Ankara Diğer Organizasyonlar

Etiler Orduevi Ankara kına gecesi, nişan, mezuniyet, doğum günü partisi gibi farklı ve duygusal etkinliklerde ev sahibi oluyor. Ancak bu mekanın ayrıcalıkları bunlarla sınırlı kalmıyor. Kurumsal etkinliklere de rahatlıkla uygun alanı sağlayabiliyor. Açılışlar, resepsiyonlar, toplantılar ve iş yemekleri burada gerçekleşebiliyor. İhtiyacın olan her anda bu mekanı tercih edebilmenin konforunu sağlıyorlar.

Alkışlarımız

 • Etiler Orduevi Ankara Yenimahalle, karşılama ikramı sunuyor. Bu ince hareket kalplerimizi çalıyor.
 • Gelin-damat özel ikramını en iyi Etiler Orduevi yorumlar.
 • Ankara Etiler Orduevi düğün sırasında pasta kesimi için imkanlar sağlıyor. Birçok düğün paketinde bulunmayan pastayı burada paket içine ekletebiliyorsun.
 • Yenimahalle Ankara Etiler Orduevi, özel diyetlere sahip kişilerin hassasiyetlerine saygı göstermesi ile alkışı hak ediyor. Diyabet hastalarından, vegan ve vejetaryenlere kadar birçok beslenme şekline uygun menüler oluşturuyorlar.
 • Balayı ve konaklama için sahip olduğu özel odalar ile herkesi büyülüyor. Düğünün arkasından yaşadığın yorgunluğu atabilmen için imkanlar sunuyorlar.

Etiler Orduevi Ankara Nerede?

Adres:Emniyet Mahallesi, Celal Bayar Blv. No: 75 Yenimahalle/ Ankara

Ankara Etiler Orduevi yol tarifi için özel aracında navigasyon sistemlerini kullanabilirsin. Eğer şehir içinden toplu taşıma ile buraya ulaşmak istiyorsan, otobüs ile seyahat etmeyi tercih edebilirsin. 515 ve 520 numaralı EGO otobüsleri Etiler Orduevi’ne yakın konumdan geçen hatlar arasında. Bununla birlikte Ankaray’dan Anadolu Durağı’nda inerek kısa bir yürüme ile mekana ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al