Bella Star Balo Davet Ataşehir Adres: İçerenköy Mah. Kayışdağı Yolu Cad. Selimbey Sok. No:1 İçerenköy – Ataşehir / İstanbul
Bella Star Balo Davet Ataşehir Telefon: 0216 706 0650

Fiyat Teklifi Al

Bella Star Balo Davet Ataşehir hakkında

Kulüpler ve davet alanları içinde İstanbul Bella Star Balo Davet Ataşehir, pek çok yönden benzerlerinden ayrılıyor. Çok çeşitli hizmet yelpazesi bulunan mekanda, 750 ila 1.000 konuk ağırlaman mümkün. Düzenlediği organizasyonların her detayıyla büyük özenle ilgilenen mekanın müşteri memnuniyet oranı da hayli yüksek. Yazımızın devamında mekan hakkında çok daha detaylı bilgi bulabilirsin.

Bella Star Balo Davet Ataşehir düğün fiyatları

 • Bella Star Balo Davet Ataşehir’in belirlediği minimum fiyatlar, İstanbul kulüpler ve davet alanlarının ortalamasında seyrediyor.
 • Yüksek kapasiteli salonlarının yanı sıra pek çok hizmeti düğün paketlerinin içine dahil eden mekanın fiyatlarının hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz.
 • Yemekli ya da kokteylli düğünler için biçilen fiyatlar farklılık gösteriyor.
 • Ayrıca, düğünün hafta içi ya da hafta sonu yapılacak olması da fiyatları etkiliyor.
 • Bella Star İçerenköy için fiyat teklifi almak istersen aşağıdaki butona tıklayabilirsin.
 • Kokteylli düğünlerde de mekanın alkol servisi yapmadığını belirtelim.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Bella Star Balo Davet Ataşehir düğün paketleri

Bella Star Balo Davet organizasyonlar için pek çok hizmet içeren paketler sunuyor. Öncelikle, orkestra ve müziği, video ve fotoğraf çekimi profesyoneller tarafından yapılıyor. Ses, sahne ve ışıklandırmayı da üstlenen mekan, müzik yayınını 23:00’e dek sürdürüyor. Mekanda after party alanı da bulunuyor. Dilersen organizasyon firmasıyla anlaşılabilirken mekan da organizasyon sorumlusu tahsis edebiliyor.

Bella Star Düğün Salonu İçerenköy yemek servisini de senin için üstleniyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuluyor. Ayrıca çocuklara özel menü seçeneği bulunuyor. Servis saat 23:00’e kadar devam ediyor. Davet salonunun tasarımı da yine senin isteklerine göre şekilleniyor. Bella Star Balo Davet Ataşehir’de otopark ve vale hizmeti de sunuluyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Bella Star Balo Davet Salonu Ataşehir, modern çizgide tasarlanmış balo salonuyla hizmet veriyor.
 • Yüksek tavanıyla ferah ve aydınlık bir atmosferi olan salonda; ses, ışıklandırma ve iklimlendirme sistemleri de bulunuyor.
 • Dans pistinden sahne ve gelin-damat masası rahatlıkla görünüyor.
 • Kırık beyazın hakim olduğu salonda, aydınlatma büyük ve şık avizelerle yapılıyor.
 • Turkuaz renkli kadife özel tasarım koltuklar ve sekiz kişilik yuvarlak masalarla oturma düzeni tamamlanıyor.
 • Masalar, senin seçimlerine göre suplalar, şamdanlar veya mumlarla süslenebiliyor.
 • İstemen halinde farklı bir organizasyon firmasıyla da anlaşılması mümkün.

Müzik

Bella Star Düğün Salonu Ataşehir, doya doya eğlen diye müziği saat 23:00’e kadar sürdürüyor. Ses, ışık ve sahne düzenlemesi hizmeti verilen mekanda, eğlence hiç durmasın diye jeneratörler de hazır bulunuyor. Düğün paketinin içine orkestra ve müzik hizmeti de dahil edilebiliyor. Eğlence gece boyunca sürsün istersen, bunun için tahsis edilmiş bir after party alanı bulunuyor.

Düğün fotoğrafçısı

Aydınlık bir atmosfere sahip olan Bella Star Balo Davet İçerenköy düğün fotoğraflarında ışıl ışıl bir fon oluşturacak. Dahası mekan düğün fotoğraflarının profesyonellerin emin ellerinde olmasını da sağlıyor. Bella Star Balo & Davet Ataşehir’deki düğününün en güzel şekilde ölümsüzleştirilmesi için video ve fotoğraf çekim hizmeti de veriyor.

Otopark

Bella Star Balo Düğün Salonu İçerenköy, İstanbul’un en büyük sorunlarından biri olan park yeri sorununu düğün gününde davetlilerin için sorun olmaktan çıkarıyor. Mekan, maksimum 100 araç kapasiteli otoparkla khizmetinde. Ayrıca, konukların için vale hizmeti de sağlanıyor. Böylece ne sen ne özel araçla gelecek konukların bu özel günde park yeri meselesini dert edecek.

Bella Star Balo Davet Ataşehir kına gecesi organizasyonu

Bella Star Balo & Davet Ataşehir Düğün Salonu düğünler için tercih edilen bir mekan olmakla beraber kına gecelerine de ev sahipliği yapıyor. Kına paketi içeriğinde kına töreni, kına ekibi, dilek feneri, Hint kınası, bindallı / kaftan, davul şov, kına takımı ve dans gösterileri hizmetleri bulunuyor. Kına organizasyonu için fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Ataşehir Bella Star Düğün Salonu’nda 1.000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorsun.
 • Pek çok hizmet sunmasının yanı sıra fiyatları uygun olan bir mekan burası.
 • Yemek servisini üstlenen salon, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuyor.
 • Ayrıca mekanın, çocuklara özel bir menüsü de var.
 • Müzik ve yemek servisi 23:00’e dek sürüyor.
 • Otopark ve vale hizmeti verilmesi çok iyi.
 • Bella Star Davet Salonu Ataşehir, orkestra ve müzik hizmetinden video ve fotoğraf çekimine kadar pek çok hizmete düğün paketlerinde yer veriyor.
 • Salonu modern bir çizgide tasarlanmış mekanın ses, sahne ve ışıklandırma hizmeti vermesi çok güzel.

Bella Star Balo Davet Ataşehir çift yorumları

Cemre & Ercüment: ”Dört dörtlük hizmet. Güler yüzlü çalışanlar her an yanımızdaydılar. Kesinlikle çok memnun kaldım. Hiçbir şeyden kısmadan, aldıkları paranın hakkını vererek işlerini yapan bir marka. Tekrardan Bella Star Balo Davet Ataşehir’in bütün emekçilerine çok teşekkür ederim.”

Gözde & Hüseyin: ”Çift olarak ve aileler olarak her şeyden çok memnun kaldık. Konuklarımız da çok beğendi. Mekanda prova yaptık ve tüm sorularımızı sorduk, çok destek oldular. Düğün günü hem şef hem hostesimiz vardı, bizimle devamlı ilgilendiler. Salon sahipleri de ayrı ayrı destek oldular. Servisten temizliğe, garson hizmetinden salon düzenine, piyanistten şarkıcıya kadar her şey harikaydı.”

Bella Star Balo Davet Ataşehir nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: İçerenköy Mah. Kayışdağı Yolu Cad. Selimbey Sok. No:1 İçerenköy / Ataşehir 

Telefon: 0216 706 0650

İçerenköy Bella Star Düğün Salonu’na özel araçla ulaşabileceğin gibi toplu taşıma da kullanabilirsin. Toplu taşımayla ulaşmak için pek çok seçenek var. Bella Star Davet’e otobüs ile ulaşmak istersen 10, 14A, 14ÇK, 320A, KM46 hatlarından birini; metro kullanmak istersen M4 veya Marmaray (Ataköy-Pendik) hattını; minibüs kullanmak istersen C-70 hattını tercih edebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.