Bolu Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Bolu’daki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Batı Karadeniz’de yer alan Bolu’nun %60‘ı kayından gürgene, ıhlamurdan meşeye çeşit çeşit ormanlarla kaplı. Bakir kalmış doğa harikası şehir ise oldukça az nüfusa sahip. Bu şehirde kına veya bekarlığa veda organizasyonu yapmayı düşünüyorsan Bolu’da sana uygun muhteşem mekanlar bulabilirsin. Bolu’da kına organizasyonlarına çokça önem verildiğini de söyleyelim.

Bolu’nun ilçelerinde çok fazla kına mekanı bulunmuyor. Şehirde bulunan kına mekanlarının neredeyse hepsi Bolu merkezde yer alıyor. Çok çeşitli veya fazla sayıda kına mekanı bulunmasa da şehirde 100 kişiden 2000 kişiye kadar kapasiteli mekanlar bulabilirsin. Bolu merkez kına mekanlarının çoğu kapalı ancak açık havada mekan da bulmak mümkün.

Bolu Kına Gecesi Mekanları Tarafından Sunulan Hizmetler

Bolu denildiğinde akla Osmanlı zamanlarından kalma misafirperverlik kültürü gelir. Mekan işletmecilerine de yansımış bu kültür sayesinde Bolu’da gerçekleştireceğin kına gecende pişman olmayacağına eminiz. Bolu kına mekanları tarafından verilen hizmetler ise çokça yeterli. Kına gecenin her ayrıntısını düzenlemesi için organizasyon sorumlusu neredeyse her mekan tarafından tahsis ediliyor.

Senin isteklerine göre dekorasyon ve süslemeler yapan mekanlar, kına gecesinde gösterilecek dans şovlarının koreografilerini de senin isteklerine göre hazırlayabiliyorlar. Neredeyse çoğu Bolu kına salonu fotoğraf ve video çekecek ekibi kına gecene özel sağlıyor. Mekanların bazılarında anlaşmalı firmalarla aksesuar kiralama hizmeti de veriliyor. Ancak bu konuda rezervasyon yapmadan yetkililere ayrıntılı sormanı öneriyoruz.

Mekanların çoğunda kına tahtından bindallıya, kına mumundan kına tepsisine gece için gerekli tüm aksesuarlar sağlanıyor. Müzik hizmeti de DJ’ler ile Bolu kına yerlerinin çoğu tarafından veriliyor. Ayrıca birkaç mekanda canlı müzik ve piyanist hizmeti de mevcut. Bazı mekanlarda isteğine göre davul çalınması, dilek feneri, yer volkanı gösterisi gibi şovlar düzenlenebiliyor.

Mekanlarda kokteylli kına geceleri için kuru pasta, yaş pasta veya çerez gibi farklı seçenekler mevcut. Ayrıca meşrubat da çoğu mekanda veriliyor. Bolu kına salonlarının bazılarında ise kokteylli seçimlerin yanı sıra yemekli menüler de mevcut. Menülerde ise yöresel yemeklerin yanı sıra ev yemekleri, ızgara çeşitleri, zeytinyağlılar gibi mekandan mekana değişen birçok seçenek bulunuyor.

Bolu Kına Gecesi Fiyatları Hangi Aralıkta?

Bolu kına salonu fiyatlarının fazlasıyla bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle kına gecesi için çok yüksek meblağlar ödemeden gayet kaliteli bir gece geçirebilirsin. Bolu’da kına gecesi için kişi başı ortalama bir rakam ödemen yeterli olacaktır. Bir tık daha yüksek fiyata sahip mekanlar daha az. Hafta içi ve hafta sonu fiyatlarının arasında ise çoğu mekanda fark bulunmuyor.

Fiyatlar kişi başı olduğu için davetli sayın arttıkça veya azaldıkça fiyat değişiyor. Fiyatları değiştiren diğer etmen ise seçeceğin menü. Eğer yemekli bir menü seçersen kokteylli menülerden daha pahalıya gelebiliyor. Ayrıca istediğin ek hizmetler de fiyatları arttırabilecek diğer bir etmen. Eğer kına gecenden erken bir tarihte rezervasyon yaptırırsan indirimli fiyatlardan da faydalanabilirsin.

Bolu Bekarlığa Veda Mekanları Fiyatları

Bolu’da bekarlığa veda partisi yapmak gibi bir fikrin varsa eğer bunun için de yeterli sayıda seçenek mevcut. Bolu’da bekarlığa veda partisi organizasyonu yapmak istersen bu şehrin gece hayatının çok hareketli olmadığını aklında bulundurman iyi olacaktır. Ancak tabii ki yine de bekarlığa veda yapabilmen için birkaç mekan seçeneğin bulunuyor.

Bu şehirde bekarlığa veda yapmak için restoranları tercih edebilirsin. Daha sakin geçebilecek bu bekarlığa vedalarda Bolu’nun muhteşem lezzetlerini konuklarına tattırabilirsin. Bu restoranların yetkilileriyle konuşarak müzik de talep edebilirsin. Bir diğer seçenek olarak da davet salonlarında isteğine göre bir bekarlığa veda organize edebilirsin. Bekarlığa veda organizasyonları ise mekana göre farklı fiyatlarda yapılabiliyor.

Bolu Uygun Kına Mekanları Nasıl Seçilir?

Bolu’da Kına Yapmanın Avantajları

Tüm Kına Mekanları