Çanakkale Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Çanakkale’deki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Kına geceleri, düğünler kadar hatta belki düğünlerden de önemli günler ve bu özel gününü layığıyla gerçekleştirebileceğin bir yer var, orası da Çanakkale! Bu kent mezeleri, coşkulu meyhaneleri, adaları, tarihi, denizi ve ılık havasıyla hepimizin gönlünde taht kurmuş, hem duygusal hem de eğlenceli bir şehir. Kına geceleri de bu özelliklere sahip değil mi zaten?

Çanakkale; Biga, Ayvacık, Gelibolu gibi birçok ilçesiyle hem kültürel hem de eğlence amaçlı turizmde revaçta bir il. Burası kültürel dokusu, boydan boya sahili, yemekleri ve insanlarıyla her açıdan önde geliyor. Kına geceni burada düzenleyerek, hem tatil yapabilir hem de kültürel bir gezi gerçekleştirebilirsin. Bu sayede unutulmaz bir gün ve gece geçirebilirsin.

Çanakkale Merkez’deki kına mekanları diğer semtlere oranla daha fazla bulunuyor, fakat mekanlar ilçelere de yayılmış durumda. Biga’da, Ayvacık’ta bir sürü mekan kına gecelerine uygun olarak dizayn edilebiliyor. Şehir genel olarak küçük olduğu için, semtlere ulaşmak kolay oluyor. Ayrıca, buranın turistik bir kent olmasının katkısıyla ulaşım araçları da sık sık ve birçok konumdan kalkış sağlıyor.

Çanakkale Kına Gecesi Mekanlarının Hizmetleri Neler?

Çanakkale kına salonları bu özel gününde konsepte göre farklı imkanlar sunuyor. Mesela daha geleneksel bir kına gecesi hayal ediyorsan bir kına ekibi tarafından otantik dans koreografileri oluşturulabilir, kına gecelerinin olmazsa olmazı olan Hint kınası hizmetinden faydalanabilirsin. Eğer “Hayır, ben modern bir gece planlayacağım!” diyorsan, Çanakkale’deki mekanlarda parti havasında bir gece de düzenleyebilirsin.

Çanakkale’de bekarlığa veda partisi organizasyonları, kına geceleri kadar sık düzenleniyor. Mekanların kına gecelerine elverişli olanlarının tümü, bekarlığa veda partileri için de kapılarını açıyor. Gecenin konseptine göre senin tarafından tasarlanan dekorasyon hizmeti, organizasyon sorumlusu tarafından temin edilen aksesuarlarla ayarlanıyor. Özel isteklerin varsa, mekanların hepsini bekarlığa veda partin için tahsis edebiliyorsun.

En güzel gününü evinin her köşesinde tekrar yaşamak istemez misin? Çanakkale’deki kına ve bekarlığa veda mekanlarının hepsinde fotoğrafçı hizmeti sağlanıyor. Bunun iki farklı gerçekleşme yolu oluyor; ya mekanın senin için sunduğu ekiple çalışıyorsun ya da fotoğrafçıyla dışarıdan anlaşma sağlıyorsun. İkinci seçenek, genellikle kendi bünyesinde çalışan bir fotoğrafçı olmayan mekanlarda izin verilen bir hizmet.

Çanakkale’deki bekarlığa veda partisi ve kına mekanlarında, menülerde tüm seçimi ve tadımı yapabiliyorsun. Kutlamanın yemekli veya kokteylli olarak konseptini seçtikten sonra, menülerin içeriklerini belirliyorsun. Kına gecenden önce bir günde mekana giderek menünü tadıyor ve prova alabiliyorsun. Bu sayede kına veya bekarlığa veda partine gelecek tüm konukların mideleri bayram ediyor.

Çanakkale’de Kına Gecesi Fiyatları Ne Kadar?

Çanakkale’de kına yapılacak mekanlar çeşitlilik gösteriyor. Fiyatlar da mekandan mekana değişiklik gösteriyor fakat bu kentin küçük olmasının sebebiyle ücret skalası çok geniş değil. Örneğin Çanakkale’de teknede kına gecesi fiyatları bütçe dostu fiyatlandırmalara sahipken, kır bahçeleri ve salonlarda da bu fiyatlar çok fazla değişmiyor. Kentte mekanların çoğunluğu makul ücretler talep ediyor.

Çanakkale’de kına salonu fiyatlarında artma ve azalmalar genellikle verilen hizmetlere göre şekilleniyor. Örneğin mekanlarda fotoğrafçı imkanı, misafirler için özel menüler, açılıp kapanabilen tavan, organizasyon sorumlusu, kına ekibi, müzik grubu ve orkestra gibi olanaklar sunuluyorsa fiyatlar standarda nazaran artarak değişim gösterebiliyor. Çanakkale’de uygun kına mekanları arıyorsan burada hizmetlere göre değerlendirmeler oluşturabilirsin.

Çanakkale’nin mekanlarının belki de en güzel yanı fiyatlardaki uygunluk. Bu şehirde diğer illere nazaran hafta sonu ve hafta içi günlerinde düzenlenen kına ve bekarlığa vedaların fiyatları arasında değişim olmuyor. Bazı mekanlarda bu farklılaşma görülse de genele bakıldığında, fiyatlar sabit kalıyor. Ayrıca davetli sayısının yükseldiği yerlerde Çanakkale kına gecesi fiyatları yükselmiyor.

Çanakkale Kına Gecesi Mekanlarını Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Çanakkale kına yerlerini incelerken, bu kentteki semtlerde birçok farklı tarzdan mekanlara rastlıyoruz. Meyhaneler, restoranlar, barlar ve eğlence alanları gibi çeşitli konseptlerde hizmet veren bu mekanlarda kına geceni dilediğin dekorasyonla düzenleyebiliyorsun. Bunun yanında yine kına ve bekarlığa vedalara uygun olmak üzere kına müziği, kına tepsisi, kına töreni gibi hizmetler sunulan mekanları değerlendirebilirsin.

Çanakkale kına mekanları arasından bir seçim yaparken hesaba katman gereken en önemli detay müzik. Kına gecelerinde konsepte uygun müziklerden oluşan bir müzik yayın yapabilen, kaliteli ekipmanlara sahip, tercihe bağlı olarak orkestra ve DJ getiren; bekarlığa veda partileri için ise teknolojik ekipmanlarla sağlanan bir müzik hizmeti veren bir yer bulmak senin için daha uygun olacaktır.

Çanakkale bekarlığa veda partisi organizasyonlarını düşünürken de aynı şekilde müzik ve organizasyon hizmetlerinin yanı sıra, fotoğrafçı olanağı olup olmadığına da bakmalısın. Kına gecesi de olsa bekarlığa veda partisi de, bu özel gününü unutulmaz kılmak ve anlarını videoya almak isteyeceğini düşünüyoruz. Bu yüzden mekanı seçerken buranın sana fotoğraf hizmeti sağlayıp sağlamadığını göz ardı etmemelisin.

Marmara Bölgesinin genel özelliği olarak Çanakkale’de de yaz aylarında arada bir yağmur bastırabiliyor. Bunun negatif etkisinden kurtulmak için, açılıp kapanabilen tavana sahip bir mekanla anlaşabilir ya da Çanakkale’deki kına salonu kategorisinden bir seçim yapabilirsin. Bunun yanı sıra, burada kapalı ve açık alana aynı anda sahip olan tekneler, bahçeler ve davet alanları da bulunuyor.

Son olarak bu neşeli kentte kına ve bekarlığa veda partisi düzenlerken seçeceğin mekanın otoparkı olup olmadığını inceleyebilirsin. Çanakkale’nin uğrak bir yer olmasının getirisiyle; verdiğin davete uzaktan, belki de şehir dışından gelecek misafirlerin için bir park alanı olması şart. Bu yüzden, mekanları değerlendirirken geniş bir park alanı olup olmadığını da dikkate alabilirsin.

Tüm Kına Mekanları