Chilai Bebek Adres Bebek Mah. Cevdetpaşa Cad. No: 60 Beşiktaş – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Chilai Bebek hakkında

Sevdiklerinle bol bol sohbet edeceğin, nezih bir nikah sonrası yemeğinin hayalini kuruyorsan buraya! İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Bebek’ten bir mekan önerisiyle geldik sana. 300 kişiye varan kapasitesiyle ve denize nazır konumuyla dikkatleri hemen üzerine çeken Chilai Bebek, sana unutulmaz bir nikah sonrası yemeği yaşatacak. Eğer Chilai Restaurant Bebek hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan bu yazı senin için!

Chilai Bebek fiyatları

 • Mekanın lokasyonunu da göz önünde bulundurursak, tablodaki fiyatların ortalamaya yakın olduğunu söyleyebiliriz.
 • Eğer yemekten ziyade kokteyl ve atıştırmalıklara yönelmek istersen daha ekonomik bir davet olacaktır.
 • Chilai’nin sana sunduğu alternatiflerden seçip standart bir menü oluşturabileceğin gibi kararı organizasyon günü misafirlerine de bırakabilirsin.
 • Menü tadımı yapma imkanın bulunuyor.
 • Yemek servisi 02:00’ye kadar devam ediyor.
 • Alkollü içecek servisleri bulunuyor.
 • Firmadan planladığın organizasyon için en doğru fiyatları almak istiyorsan sayfamız boyunca bulunan pembe butonları kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Bebek Chilai’nin 300 kişiye kadar varabilen bir kapasitesi var. Bu mekanın hem açık hem de kapalı alanlarının ağırlayabildiği toplam misafir sayısı anlamına geliyor. İstanbul nikah yemeği mekanlarının genel ortalamasına baktığımızda bu kapasitenin oldukça geniş olduğunu fark ediyoruz, bu sayede davetli listeni biraz daha kalabalık tutabiliyorsun!

Chilai Bebek nikah yemeği organizasyonu

 • Nikah yemeği organizasyonunu bu mekanda yapmaya karar verirsen süreçle ilgilenmesi için bir organizasyon sorumlusu tahsis ederek başlıyorlar işe.
 • Elbette bu gecenin yıldızı menüler olacak… Fikir olması için sana Bebek Chilai menülerinden birtakım lezzetleri sıralayalım:
  • Aperatif olarak peynir ve şarküteri tabakları, karides tempura, dana carpaccio
  • Ana yemek olarak kuzu kafes, pekin ördeği, dana bonfile, Chilai kebap, deniz levreği, buharda midye, kılıç balığı, pizzalar, risotto, burger çeşitleri
  • Tatlı olarak profiterol, cheesecake, brownie, tiramisu ve çok daha fazlası seni bekliyor!
 • Ses ve ışık sistemleri ve müzik yayını da paketlerinin bir başka önemli parçası.
 • Vale hizmetleri de bulunuyor.
 • Elbette yapmak istediğin eklemeler varsa onlara bunu iletip planlamalar yapmanız yeterli. Chilai Bebek iletişim bilgileri sayfamızda bulunuyor.

Dekorasyon ve süsleme

Davetli sayın belli olduktan sonra mekan, masaları en uygun oturma düzenini yaratacak şekilde düzenliyor. Bu sırada ufak aksesuarlarla süslemeler de yapabiliyorlar. Eğer daha büyük çaplı bir konsept yaratmak istersen bir organizasyon firmasıyla çalışman gerekiyor. Tüm bunlar dışında Chilai Bebek’in modern, ahşap dokuların kullanıldığı bir atmosfere sahip olduğunu söylemek mümkün.

Müzik

Normalde Chilai Bebek Beşiktaş’ta DJ performansları bir gelenek haline gelmiş durumda. Dolayısıyla eğer nikah yemeğini biraz hareketli hale getirmek istediysen doğru mekandasın. Müzik yayını gece saat 02:00’ye kadar devam ediyor. Mekanda ayrıca bir after party alanı da var. Bizce burası nefis yemeklerin ve eğlencenin dengesini çok iyi tutturmuş.

Fotoğrafçı

Hayatını sevdiğin kişiyle birleştirdiğin bu günden pek çok hatıra fotoğrafı saklamak en büyük hakkın elbette. Bu yüzden bu mekana dışarıdan bir fotoğraf ekibi getirme imkanının bulunmasına sevineceksin bizce. Eğer Chilai’ın anlaşmalı bir ekibi bulunup bulunmadığını merak ediyorsan bunu onlara danışman en iyisi olur. Arkadaki denizin maviliği sayesinde mekandaki her fotoğraf bir masal karesi gibi olacak.

Otopark

Mekanın kendisine ait özel bir otoparkı yok, ancak Bebek’in keşmekeşinde sana ve misafirlerine yardımcı olması için bir vale hizmeti bulunuyor. Bu sayede aracını nereye park edeceğinle vakit kaybetmiyorsun ve doğrudan eğlenceye dahil olabiliyorsun. Misafirlerini park sorunundan kurtaracağı için bu hizmeti sunmalarını çok sevdik. Vale hizmetinden mekana girişlerde ve çıkışlarda faydalanabilirsin.

Chilai Bebek diğer organizasyonlar

Chilai Bebek İstanbul her gün açık ve müşterilerine hizmet veriyor. Bu mekanda enfes bir yemek yemek istiyorsan mutlaka bir organizasyon düzenlemene gerek yok. Ancak elbette nikah sonrası yemeği dışında da organizasyonlar düzenleyebilirsin. Doğum günü partileri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet kutlamaları… Aklına ne gelirse! Bize soracak olursan burada bir pazar kahvaltısına mutlaka gitmelisin. 😊

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Denize nazır konumu ve şık dekorasyonuyla Chilai oldukça elit bir nikah yemeği mekanı diyebiliriz.
 • Menülerinde deniz mahsullerinden risottolara pek çok seçenek bulunuyor. Her misafirinin damak tadına göre bir lezzet bulması mümkün!
 • Chilai Bebek menü fiyatları muadili mekanlarla kıyaslandığında ortalamaya yakın seyrediyor.
 • Mekanda görev alan bir DJ bulunuyor.
 • Nikah sonrası yemeği alternatiflerinin ortalamasına göre geniş bir misafir kapasitesi olduğunu düşünüyoruz.
 • Pek çok farklı etkinlik için bu mekana rezervasyon yapabiliyorsun.
 • Mekan İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Bebek’te bulunuyor. Buraya ulaşmak konusunda herhangi bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyoruz.

Chilai Bebek nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Bebek Mah. Cevdetpaşa Cad. No: 60 Beşiktaş – İstanbul

Bebek’in en işlek caddesinde bulunan Chilai Bebek’e özel aracınla da toplu taşımayla da ulaşmak gayet kolay. Özel aracınla ya da taksiyle gelmeyi tercih edersen üstte verdiğimiz açık adresten faydalanabilirsin. Bunun dışında Bebek’e pek çok otobüsün ve minibüsün çalıştığını da hatırlatalım, özellikle Beşiktaş’tan. Aklında olsun, bu mekana tekneyle ulaşma imkanın dahi var! 😊

Fiyat Teklifi Al

Benzer nikah sonrası yemeği mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.