deli yengeç restaurant
Adres Filistin Caddesi No:2/B Çankaya / Ankara

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Deli Yengeç Restaurant hakkında

Deli Yengeç, Çankaya’nın en popüler restoranlarından biri! Deniz mahsullerinin en lezzetli ve en tazelerini yiyebileceğin bu restoranda düzenlenen nikah sonrası yemek organizasyonları da dillere destan oluyor. Zaten mekanda kokteyl menü servisi yok, o yemeklerden tatmadan kimse evine dönmeyecek!

“Düğün değil de nikahtan sonra en yakınlarımla oturup yemek yiyebileceğim, eğlenebileceğim bir yer arıyorum. Fiyatları da bütçemi sarsmasın” diyorsan Deli Yengeç’in tam da sana göre olduğunu söyleyebiliriz. Kapalı salonunda hizmet veren mekanda sadece butik organizasyonlar düzenlenebildiğini de unutmamalısın.

Şimdi restoranla ilgili diğer merak edilenlere bakalım beraber:

Deli Yengeç Restaurant fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
  • Deli Yengeç fiyatları, seçeceğin menüye ve organizasyon tarihine göre belirleniyor.
  • Hafta içi düzenlenen yemekler, hafta sonundakilere göre daha uygun fiyatlı olabiliyor.
  • Deli Yengeç menülerindeki ana yemek seçimi, fiyatları etkileyen faktörlerin başında geliyor.
  • Restoran yetkilileri standart menüler sunuyor. Ama dilersen bu menülerde değişiklik yapmalarını isteyebiliyorsun.
  • Müzik, fotoğraf gibi taleplerin olursa onların fiyatlandırması da yapılıp toplam rakama ekleniyor.

Tabloda yazan Deli Yengeç Ankara menü fiyatları, başlangıç için geçerli. Yani en uygun menülerde ödemen gereken rakamlar. Net bir rakam istersen hemen alttaki ‘Fiyat Teklifi Al’ butonu seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50-100 kişi
Açık alan kapasitesi Açık alan yok
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi

Deli Yengeç’te nikah sonrası yemek organizasyonu

Gelelim en keyifli, en ağız sulandıran kısma! Deli Yengeç Restaurant, bir nikah yemeği için en uygun mekanlardan olabilir. Hatta ilk sıralara dahi girebilir. Çünkü burada enfes ve çok çeşitli lezzetler hazırlanıyor.

Balıklardan mezelere kadar çoook sayıda lezzetten istediklerini seçebiliyorsun. Balık çeşitlerinin yanı sıra ahtapot ızgara, çıtır karides, ızgara kalamar, yengeç gibi popüler yemekleri de bulunuyor. Mevsimine göre menüye giren balık çeşitleri de müşterilerden yoğun ilgi görüyor. Bir de mekanda yediğin her ürün taze!

Hijyen konusunda çok titizler. Mutfakları, servis takımları, davet alanının geneli içinin çok rahat edeceği şekilde temiz.

Çankaya’daki düğün mekanlarını incelemek istersen seni böyle alalım: En İyi Çankaya Düğün Salonları, Otelleri ve Kır Bahçeleri

Dekorasyon ve süsleme

Deli Yengeç’in deniz ürünleri ağırlıklı lezzetler hazırlayan bir restoran olduğundan bahsetmiştik. Bunu mekanın dekorasyonunda da görüyoruz. Mavi ve deniz temalı aksesuarlara, salonun birçok noktasında rastlamak mümkün.

Davet alanının duvarlarını da çok sevdik. Taşlarla farklı bir ambiyans yaratılmış. Ayrıca çok rahat koltuk ve sandalyeleri var. Yok öyle diken üstünde oturmak! Hatta istersen sandalyeleri süsleyebiliyorlar.

Restoranın standart süslemeleri var. Ama sen “Bambaşka bir konsept istiyorum” dersen dışarıdan organizasyon firması da getirebilirsin. Bu konuda kısıtlamaları bulunmuyor.

Müzik

Deli Yengeç Restaurant, bir nikah yemeği mekanının yanı sıra aynı zamanda eğlenebileceğin de bir yer. Talep eden çiftler, mekanın anlaşmalı müzisyenleriyle çalışabiliyor. Çalınmasını istediğin müzik tarzını, şarkıları da kendileriyle görüşebiliyorsun. Bir yandan yemek yerken diğer taraftan mis gibi ezgilere kulak veriyorsun!

Müzik, gece 01:00’e kadar devam edebiliyor.

Düğün fotoğrafçısı

Nikah sonrası yemek organizasyonlarında da profesyonel fotoğrafçılarla çalışılmasını öneriyoruz. Düğün yapmamış olsan bile bu keyifli günü en güzel karelerle hatırlamayı istersin. Deli Yengeç Restaurant ile anlaştığın zaman dışarıdan fotoğrafçı getirmene müsaade ettiklerini bilmelisin.

Karar vermeden önce kır düğünü mekanlarına da bakmak istersen: Hayallerini Süsleyen En İyi Ankara Kır Düğünü Mekanları

Otopark

Deli Yengeç’e özel araçlarıyla gelecek olan davetlilerin çok şanslı. Çünkü mekanın otoparkı bulunuyor ve park yeri aramakla kesinlikle vakit kaybetmeyecekler.

Alkışlarımız

  • Deli Yengeç Restaurant’ın deneyimli bir çalışan kadrosu var. İşinin ehli bu ekip tarafından tüm organizasyonlar kusursuz geçiyor.
  • Özellikle deniz ürünleri konusunda çok başarılılar. Hatta öyle ki buraya Ankara dışından dahi birçok kişi lezzetlerini tatmak için geliyor.
  • Menü tadımı imkanı sunmalarını sevdik. Etkinlikten önce restorana giderek denemek istediğin yemekleri ve mezeleri tatma fırsatı bulabiliyorsun.
  • Deli Yengeç’in davet alanındaki açılır kapanır tavan detayı çiftlere büyük avantaj sunuyor. Bu tavan sisteminin sağladığı ferahlık sayesinde açık havadaymışsın gibi hissedebiliyorsun.

Diğer organizasyonlar

Deli Yengeç, her gün restoran olarak hizmet veriyor ve özellikle gündüz vakitleri tüm konuklarına kapıları açık. Belirli tarihlerde de nikah sonrası yemek, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılış, doğum günü, davet gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Ankara Deli Yengeç Restaurant nerede?

Adres: Filistin Caddesi No:2/B Çankaya / Ankara

Deli Yengeç Ankara’da merkezi bir konuma sahip. Buraya özel araçlarla veya taksiyle kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Toplu taşıma kullanmak istersen otobüs ve metrodan birini tercih edebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları