Telefon:

Fiyat Teklifi Al

PelinS WineHouse Hakkında

PelinS WineHouse Ankara’da fakat şehir merkezinden uzakta, nezih olmasının yanı sıra samimiyeti de hissettiren o mekan olabilir! Kır bahçesi konseptinde özenle dekore edilmiş bu şarap evi, özel üretim şarapları ve kaliteli müzikleri eşliğinde nikah sonrası dostlarınla yiyeceğin kutlama yemeğin için tam senlik! Bu özelliklerin ilgini çektiğini düşünüyorsan yazımızın devamını da okumaya seni davet ediyoruz.

PelinS WineHouse Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
 • PelinS WineHouse fiyat listesi, yemekli yahut kokteyli seçenekleri ile hafta içi ve hafta sonu değişiklik göstermiyor.
 • Ankara nikah sonrası yemek mekanlarının ortalamasında fiyatlar talep ediyorlar.
 • Eğer sen nikah sonrası yemeğimin hafif aperatiflerden oluşması yeterli diyorsan kokteyl menüleri tam sana göre.
 • “Davetlilerime leziz bir yemek menüsü sunmak isterim” dersen de yemekli menüyü seçmeyi düşünebilirsin.
 • Kokteyl menüyü yemekli menüye nazaran kişi başı üzerinden daha uygun bir fiyatta sunuyorlar. Tercih senin.

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi

PelinS WineHouse Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Alacaatlı Pelins Winehouse Ankara tamamının yerli üreticiler tarafından üretildiği şaraplarına hayli güveniyor. Nikah sonrası yemek organizasyonun için Pelins Winehouse menüsü bu leziz şaraplara eşlik edecek şekilde düzenleniyor. Kuşkonmazlı füme et, biftek, peynir sufle, makarna gibi lezzetleri iştah açıyor. Öyle ki peyniri Kars’tan, zeytini Bodrum’dan gelen bir sofra bu! Sence de kulağa keyifli ve çekici gelmiyor mu? Bunların yanı sıra mekanın sana sunduğu hizmetlerden bazıları ise şu şekilde:

 • Canlı müzik
 • Dışarıdan fotoğrafçı getirtme imkânı
 • Gelin ve damat için hazırlanma odası
 • Otopark ve vale hizmeti
 • Menüde, müzik listesinde ve dekorasyonda değişiklik yapabilme imkânı

Dekorasyon / Süsleme

 • Pelins Winehouse Çankaya dekorasyonunda da samimiyeti gözetmekten vazgeçmemiş görünüyor.
 • Pelins Wine House ahşap mobilyaları ve rustik aksesuarları ile konforu ve doğallığı adeta harmanlamış durumda.
 • Farklı renklerden oluşan Napolyon sandalyeleri ve yuvarlak sırtlı şeffaf sandalyeleri ise ahşap masaları ile kombinasyonunda ortamda masalsı bir görünüm sergiliyor.
 • Beyaz örtüler ve dantel runnerlar ile bezenmiş masalarda senin konseptine uygun renkte çiçekler, fenerler, şamdanlar bulunuyor.

Müzik

Alacaatlı Pelins Winehouse Çankaya, müzik hizmeti noktasında da seçeneklerini sunmaya devam ediyor. Canlı müzik hizmetini haftanın iki günü Ayhan Tekin Orkestrası eşliğinde sunuyor. Fakat sen canlı müzik yerine kendi müzik zevkine hitap eden şekilde eğlenmek de isteyebilirsin. Bu durumda da isteğin doğrultusunda özel çalma listesi hazırlayarak keyifli bir akşam geçirmen için gerekeni titizlikle yapıyorlar.

Fotoğrafçı

Böyle özel günlerini ileride de hatırlamayı istersin değil mi? Fotoğraflar anıları saklamamız için varlar bunu unutma. Sen keyifli vaktini dostlarınla geçirip hatıralarına hoş sohbetlerini eklerken, bu özel anları kaydetmesi için şarap evinin anlaşmalı fotoğrafçısı hizmetinde olacak. Fakat kendi fotoğrafçımı dışarıdan getirmeyi tercih ediyorum dersen, elbette bu da mümkün.

Otopark

Büyükşehirlerin en büyük sorunlarından biri de trafik ve ardından gelen otopark sorunu öyle değil mi? Başkent Ankara’da yer alan PelinS Wine House, davetlilerinin konforunu düşünürken bu konuyu da es geçmemiş olacak ki 50-75 araç kapasiteli otopark imkanını tesis dahilinde sunuyor. Üstelik davetlilerin park etme derdini de ortadan kaldırmak için vale hizmetini de beraberinde veriyor.

PelinS WineHouse Diğer Organizasyonlar

Ankara PelinS Wine House, nikah sonrası yemek organizasyonları haricinde farklı organizasyonlarda da misafirlerine hizmet imkanı sunuyor. Bunlar neler dersen eğer sana şu şekilde sıralayabiliriz: Heyecan ve gurur dolu mezuniyet törenlerinde, kurumsal etkinliklerde, davet ve resepsiyon organizasyonlarında, bayi toplantılarında, açılışlarda, tatlı mı tatlı baby shower kutlamalarında, doğum günlerinde ve nişan organizasyonunda hizmet veriyorlar.

Alkışlarımız

 • Bizce bu şarap evi sunduğu şartlar ve hizmetlerinden ötürü birçok alkışı hak ediyor!
 • Şehrin gürültü ve karmaşasından uzak oluşu organizasyonlara sakinlik katıyor.
 • Yerli üreticilerinin elinden sunduğu şarapları ve onlarla uyumlu çeşitli menüsü de ilgimizi çekmiş durumda.
 • Dekorasyonundaki konfor ve doğallığın, renkler ve çiçeklerin ahşap ile sağladığı sıcak atmosfer ise bizden tam not almayı başarıyor.
 • Canlı müzik yahut özel çalma listesi gibi seçenekleri de davet sahibine seçim yaparken keyifli bir imkân sunuyor.
 • Mekânın kendisine ait otoparkının olması da davetlilerine oldukça büyük bir kolaylık sağlayacaktır.
 • Özel araç yerine toplu taşıma kullanacak misafirlerin için de oldukça merkezi bir konuma sahip.
 • Dışardan fotoğrafçı getirme imkânının olmasının yanı sıra dilersen mekanın kendi fotoğrafçısıyla da çekim yapabiliyor olman da bizce çok hoş.

Çift Yorumları

Bircan: “60 kişilik bir organizasyonumuz oldu. Çok eğlendik. Şarapları ve ara sıcaklı menüleri çok iyiydi. Tüm misafirlerimizden aldığımız geri bildirimler de bizi ayrıca mutlu etti. Nikah sonrası yemeğimizi iyi ki PelinS Winehouse da yapmışız.”

PelinS WineHouse Nerede?

Adres: Alacaatlı Mah. 3346 Cad. Yeşil Barış Sitesi, No:35/142 Çankaya / Ankara

Telefon:

Mekana özel aracı haricinde toplu taşıma ile ulaşmak isteyen davetlilerin için de ulaşım oldukça kolay. Pelins Winehouse Ankara’nın yakınında Acar Kent, Acar Beytepe Sitesi ve Park Tepe Evleri durakları bulunuyor. Toplu taşıma araçlarından bu duraklarda inerek kısa bir yürüme sonrası mekana ulaşabilirsin. Mekana gelmek için kullanabileceğin otobüs hatları ise şu şekilde; 175, 193, 196, 197 Özel aracıyla gelecekler için de açık adres yukarıda yer alıyor.

Fiyat Teklifi Al