masabaşı kebapçısı balgat
Adres Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. No:35 06520 Çankaya / Ankara

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Masabaşı Kebapçısı Balgat hakkında

Masabaşı Kebapçısı Balgat, 1991 senesinden beri hizmet veren ve özellikle yemek sektöründe büyük tecrübesi olan bir mekan! Et sever çiftler tarafından yoğun ilgi görüyor. Nikah kıyıldıktan sonra çiftler sevdikleriyle buraya geliyor ve bir yandan sohbet ederken diğer yandan lezzetli yemeklerle evliliklerini kutluyorlar.

“Her kesime kaliteli hizmet” cümlesini motto edinmişler. Ondan dolayı da böylesine güzel yemekleri böyle uygun fiyatlara sunuyorlar.

Kızılay ve Tunalı’da da şubesi bulunan Masabaşı Kebapçısı; Balgat şubesinde açık ve kapalı alanlarında hizmet veriyor. Açık alanları genelde yaz döneminde değerlendirilebiliyor. Şimdi dilersen mekanla ilgili diğer detaylara bakalım:

Masabaşı Kebapçısı Balgat fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Masabaşı Kebapçısı menü içeriklerine göre fiyatlandırma yapıyor.
 • Restoranda kırmızı ve beyaz etli çok sayıda menü seçeneği bulunuyor. Beyaz etli menüler, kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlara sunuluyor.
 • Seçtiğin menüdeki lezzetleri önceden tadabiliyorsun.
 • Çocuklara özel menüler de hazırlayabiliyorlar. Tabii onlara daha sevecekleri köfte, patates kızartması gibi lezzetler sunuluyor.
 • Masabaşı Kebapçısı Balgat’ta kokteyl menü seçeneği bulunmuyor.
 • Davetli sayına ve düğün tarihine göre küçük indirimler yapabilirler belki. Yapmasalar da uygunlar zaten, orası ayrı.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite Kokteyl hizmeti yok
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 400-500 kişi

Çankaya’da çooook sayıda düğün ve organizasyon mekanı var. İşte onlardan en sevilenleri bu yazıda: En İyi Çankaya Düğün Salonları, Otelleri ve Kır Bahçeleri

Masabaşı Kebapçısı Balgat menüleri

Masabaşı Kebapçısı Balgat’ta Türk mutfağından harika lezzetler hazırlanıyor! Et ağırlıklı bir menüye sahipler. 28 çeşit ana yemek, 10 farklı pide çeşitleri bulunuyor. Yani sen de davetlilerin de seçim yapmakta biraz zorlanabilirsiniz, şimdiden söyleyelim. Yemekten sonra da semaverde demledikleri çaydan istemeyi unutma!

Balgat Masabaşı Kebapçısı’nda sunulan lezzetler şöyle:

 • Kebaplar (Sac tava, Diyarbakır tava, çöp şiş, ciğer, yaprak kebap, Masabaşı külbastı, kuzu kaburga, kuzu şiş, Ali nazik, kuzu pirzola, yoğurtlu kebap, beyti, Adana, Urfa, iskender, patlıcanlı kebap, tavuk kanat, tavuk şiş, tavuk germeç)
 • Pideler (Beyaz peynirli, kaşarlı, kıymalı, kuşbaşı, mantarlı)
 • Salatalar (Gavurdağı, çoban, yeşil salata, patlıcan salatası, tavuklu, biftekli)
 • İçli Köfteler
 • İkramlar
 • Tatlılar
 • İçecekler

Müzik

Nikah sonrasında sevdiklerinle keyifli bir yemek yerken, diğer yandan da müzik dinlememek olmaz! Masabaşı Kebapçısı Balgat, çiftlere müzisyen temin edebiliyor. Saat 22:00’ye kadar devam eden müzikle beraber eğlence de sürüyor.

Organizasyondan önce veya o esnada müzisyenlerden şarkı isteyebiliyorsun. Hatta müstakbel eşinle ikinizin şarkısı varsa, onu istemeyi sakın unutma.

Fotoğrafçı

Balgat Masabaşı Restaurant’a dışarıdan bir fotoğrafçı getirebiliyorsun, bu konuda herhangi bir kısıtlamaları yok. Hatta dilersen arkadaşlarına söyle profesyonel fotoğraf makineleri varsa getirsinler. Kendi aranızda çekim yapın. Yani bu konuda tamamen serbestsin!

Düğün yapmaya karar verirsen diye şehrindeki en popüler salonları buraya bırakıyoruz: En Çok Tercih Edilen Ankara Düğün Salonları

Otopark

Masabaşı Kebapçısı Balgat’ın 50-75 araç kapasiteli, kapalı bir otoparkı bulunuyor. Otoparkın kapalı olması, davetlilerinin araçlarını her hava koşulunda güvenli olan bir yere bırakabilecek olmaları açısından çok iyi. Ayrıca mekanda vale hizmeti de mevcut.

Alkışlarımız

 • Masabaşı Kebapçısı Balgat, uygun fiyatlı menüleriyle ön plana çıkıyor. Çok lezzetli menüler için bütçen sarsılmadan anlaşabiliyorsun.
 • Mekanın türüne az rastlanır cinsten güzel bir hizmeti var: Açık mutfak uygulaması sayesinde Masabaşı Balgat’ın mutfağını herkes gezebiliyor. Çok titiz çalışıyorlar ve buna da güveniyorlar.
 • Açılır kapanır tavan sistemi sayesinde çok ferah bir alan oluşturmuşlar.
 • Organizasyondan önce mekana giderek menü tadımı yapabiliyorsun
 • Restoranın engelli girişi de bulunuyor. Bu çok önemli bir detay!
 • Çocuklara özel oyun alanı oluşturmuşlar. Bu alanda; onlara özel eğitmenler yer alıyor. Ayrıca 3 boyutlu sinema salonu ve çok sayıda oyuncak seçenekleri de mevcut.

Diğer organizasyonlar

Masabaşı Kebapçısı Balgat, düzenledikleri nikah yemeği organizasyonlarıyla bilinen ve tam puan alan bir mekan. Bunun haricinde mekanda; bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet töreni, parti gibi farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Bu arada Ankara’da açık hava organizasyonu yapmayı düşünürsen bu yazıyı inceleyebilirsin: Hayallerini Süsleyen En İyi Ankara Kır Düğünü Mekanları

Masabaşı Kebapçısı Balgat nerede?

Masabaşı Balgat Adres: Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. No:35 06520 Çankaya / Ankara

Masabaşı Kebapçısı’na ulaşım çok rahat. Özel araçlarıyla gidenler için zaten otopark hizmetleri bulunuyor. Onun dışında buraya toplu taşıma araçlarıyla da kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları