Mustafa Hakkında

Mustafa Meyhanesi Ankara’da şehir merkezindeki konumu ve bahçe manzarası ile keyifli nikah sonrası yemek organizasyonlarının vazgeçilmezi oluyor. Fasıl, taze meze ve içecek servisi ile öne çıkan Mustafa Meyhane; eğlenceyi seven bir düğün grubu ile gideceksen tercih edebileceğin mekanlar arasında yer alıyor. Ankara Mustafa Meyhanesi düğün yemeğini açık veya kapalı alanda yapma olanağı sunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Mustafa Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Ankara Mustafa Meyhanesi menü fiyatları il ortalamasının altında yer alıyor. Bu nedenle kısıtlı bir bütçen varsa, Ankara nikah sonrası yemeği mekanları arasından Mustafa’yı tercih edebilirsin.
 • Birçok farklı yemek ve meze seçeneğine sahip olan Mustafa Ankara fiyatlarının uygunluğu ile övgü topluyor. Seçeceğin yemek veya mezeler, ödeyeceğin rakamları değiştiriyor.
 • Grup için anlaşacağın nikah sonrası yemeğinde Mustafa Ankara’nın talep ettiği fiyatlar kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor.
 • Ankara Çankaya Mustafa Meyhane sana nakit veya kredi kartı ile farklı ödeme seçenekleri sunuyor.
 • Vejetaryen veya sebze ağırlıklı yemek ve mezeleri tercih etmek, balık ve deniz mahsullü ürünlere oranla daha uygun fiyatlardan başlıyor.
 • Uzun bir yemek yerine meze ve alkollü içecek içeren bir eğlence planlıyorsan, yalnızca meze tercih ederek etkinliğini daha uygun fiyata gerçekleştirebilirsin.
 • Alkollü içecek servisi yapılan bir nikah yemeği planlıyorsan, ödemen gereken kişi başı fiyat yükselebiliyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Mustafa
Açık ve Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 150

Mustafa Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Ankara Çankaya Mustafa Meyhane düğün ve nikah sonrası yemek organizasyonu için sana kapılarını açıyor. Mekan hem açık hem de kapalı alanlara sahip. Bahar aylarında yeşil bahçe alanını seçerken, kış aylarındaki planların için salaş ve sıcak olan kapalı alana yönelebilirsin. Ankara Mustafa Restaurant özellikle samimi ve butik etkinlikler için çok uygun.

Mustafa Meyhane Ankara’da pazar hariç her gün hizmet veriyor. Güler yüzlü çalışanlar 16:00 ile 01:00 arasında seni ve misafirlerini ağırlayarak güzel zaman geçireceğinizden emin oluyor. Mustafa Meyhanesi düğün paketleri; mezeler, mevsim balıkları ve içecek seçeneklerini içeriyor. Sen taze yemeklerin tadını çıkarırken, fasıl ve müzik de eğlenceyi arttırıyor.

Ankara Mustafa Meyhanesi menü hazırlama sürecinde seninle birlikte çalışıyor. İsteğin üzerine menü tadımı ve set menülerde değişiklik yapman mümkün oluyor. Tüm mezeler o gün alınan taze malzemelerle yapılıyor. Bu sayede nikah yemeğini deneyen herkes etkinlikten memnun ayrılıyor. Mevsimine uygun olarak yapılan balık servisi de çiftlerin övgüsünü topluyor.

Dekorasyon / Süsleme

Mustafa meyhanesi düğün ve nikah yemeği organizasyonlarında kırmızı ve kahve tonlarında dekorasyonlar kullanıyor. Ancak istersen, dışarıdan bir organizasyon ekibi ile anlaşabilir ve kendi getirdiğin dekorları ve süslemeleri de kullanabilirsin. Ankara nikah sonrası yemeği mekanlarında sıklıkla kullanılan loş aydınlatma Mustafa’da da görülebiliyor. Kapalı alanda kullanılan gaz lambaları ve sarı ışıklar keyifli bir yemek ortamı sunuyor.

Ankara Çankaya Mustafa Meyhanesinde tercih edebileceğin açık alan seni şehrin gürültüsünden uzaklaştırıyor. Masalar, sarmaşık ve renkli çiçekler ile süslenen açık alanda aralıklı şekilde yerleştiriliyor. Masaların ortasında bırakılan boş alan sayesinde içeri giren diğer misafirler sizi rahatsız etmeden hareket edebiliyor.

Müzik

Ankara Mustafa Meyhanesi hizmetlerinin arasında müzik ve sahne sistemlerini de bulunduruyor. Mekan, isteğin üzerine farklı müzisyenlerle anlaşıp canlı müzik hizmeti veriyor. Ud ve keman ile canlı müzik hizmeti, nikah yemeğine keyifli bir ambiyans kazandırıyor ve misafirlerin beğenisini kazanıyor. İsteğin üzerine gitar ve benzeri enstrümanlar ve şarkıcılar ile de anlaşabilirsin.

Nikah yemeğini eğlence odaklı planlayarak fasıl yapmak istiyorsan, tercih edebileceğin dans gösterileri de eğlenceyi bir sonraki adıma taşıyor. Anlaşabileceğin dansçılar, boş alanda seninle birlikte dans edebiliyor. Fasıl için canlı müzik tercih etmeyeceksen önceden belirlediğin şarkıları bir çalma listesi halinde mekana iletebilir; etkinlik boyunca kaliteli ses sistemi ile şarkılara eşlik edebilirsin.

Fotoğrafçı

Tekrarı olmayan bu özel günde ileride bakabileceğin fotoğraflara sahip olmak oldukça önemli. Bu nedenle Ankara Mustafa Meyhanesine dışarıdan anlaştığın bir fotoğrafçı getirebilirsin. Getireceğin fotoğrafçı ile birlikte çalışan organizasyon sorumluları, sen bu unutulmaz geceyi dolu dolu yaşarken anılarını fotoğraf ve videolar ile ölümsüzleştiriyor. Bahçe alanının yeşilliği fotoğrafların için güzel bir arka plan oluşturuyor.

Mustafa Diğer Organizasyonlar

Mustafa Meyhanesi, nikah sonrası yemeği dışında diğer organizasyonlar için de yanında oluyor. Doğum günleri, kurum etkinlikleri, iş yemekleri, yıl dönümleri ve benzeri birçok etkinlik Mustafa’da gerçekleşebiliyor. Yapacağın etkinliğe uygun bir menü hazırlamak için organizasyon sorumluları ile iletişime geçebilirsin. Mustafa Meyhanesinde yapılan her etkinlikte siz yemek yerken canlı müzik de size eşlik ediyor.

Alkışlarımız

 • Mustafa Meyhane adını Atatürk’ten alıyor ve bunu dekoruna yansıtıyor. Kapalı alanda duvarlar Mustafa Kemal Atatürk’ün yüzlerce farklı resmi ile dekore ediliyor. Bu sayede içeri adım attığın anda tebessüm edebiliyorsun.
 • Farklı dekorasyonu ve eğlence odaklı anlayışı ile Mustafa Meyhane, eğlenceyi doruklarına çıkarmak isteyen çiftler için çok uygun.
 • Ankara Çankaya Mustafa Meyhanesi yemeklerinin kalitesi öne çıkıyor. Özellikle deniz mahsüllü mezeler tüm misafirler tarafından çok beğeniliyor.
 • Mekanda bulunan engelli girişi sayesinde tüm misafirlerin engellere takılmadan keyifli zaman geçirebiliyor.
 • Mustafa Meyhanesi’nin güler yüzlü ve oldukça hızlı servisi övgü topluyor. Hızlı servis sayesinde ana yemeklerin sıcak olacağından emin olabilirsin.

Mustafa Nerede?

Adres:Kazım Özalp Mah., 18, Kız Kulesi Sk., 06680 Çankaya/Ankara

Mekana özel araçla ulaşmak istediğin takdirde Ankara Çankaya Mustafa Meyhanesi adres tarifini yukarıda bulabilirsin. Ankara Mustafa Meyhanesi nerede bilmiyorsan, merak etme. Merkezi bir bölgede bulunan meyhaneye ulaşmak oldukça kolay. Toplu taşıma kullanacaksan 304 ve 391 numaralı otobüsler ile Kazım Özalp Mahallesi’ne ulaşabilirsin. Kızılay’dan Mustafa Meyhane’ye ulaşmak otobüs ile yaklaşık 20 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al