Destina Meyhane Adres Yakuplu Merkez Mah. West İstanbul Marina, Ulusum Cad. No:28 Beylikdüzü / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Destina Meyhane hakkında

Nikah sonrası, tüm sevdiklerini de alıp Destina Meyhane West Marina’ya gelmeni öneririz. Burası; mutluluğunu kutlayabileceğin, sevdiklerinle hoş sohbetler edebileceğin samimi, güzel bir meyhane. Mekanın yemekleri çok lezzetli, müzikleri de çok kaliteli. Çeşitli hizmetleri, bol seçenekleri çiftler ve konuklarla buluşturan meyhanenin fiyatları da ortalama. Detaylı bilgi için yazımızı ve Destina Meyhane yorumlarını inceleyebilirsin!

Destina Meyhane fiyatları

 • İstanbul nikah sonrası yemek mekanları ile kıyaslandığında Destina Meyhane fiyatları ortalamada seyrediyor.
 • Destina Meyhane menüde değişiklik imkanı ile çiftlerin ve konukların damak zevklerine uygun menüler sunuyor.
 • Mekanda yalnızca hafta içi kokteyl seçeneği bulunuyor. Yemekli kutlamalarda hafta içi ve hafta sonu fiyat farkı bulunmuyor.
 • Destina Meyhane menü fiyatları, tercih ettiğin yemekler ve içecekler doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Fiks menü tercih ederek daha uygun fiyatlı bir organizasyon düzenleyebileceğini unutma.
 • Konuk sayına bağlı olarak, paket oluşturma seçenekleri ile indirimlerden yararlanabiliyorsun.
 • Seçtiğin menüye, aldığın hizmete ve konuk sayına göre ücretlerde farklılıklar söz konusu olabiliyor.
 • Beylikdüzü Destina Meyhanesi’nin sana özel fiyat teklifini öğrenmek için aşağıdaki pembe butona tıklamayı unutma!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Destina Meyhane nikah sonrası yemek organizasyonu

Hem açık hem de kapalı davet alanları bulunan Destina Meyhane Marina’da harika hizmetler bulunuyor. Organizasyonların vazgeçilmezleri yemek ve müzik hizmetlerine ekstra özen gösteriliyor. Çiftlere ve konuklara menüde değişiklik yapma imkanı sunuluyor. Vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor. Tercih edilen yemeklerin servisi, güler yüzlü personeller tarafından yapılıyor. Sunulan diğer hizmetler şu şekilde:

 • Fotoğrafçı getirme
 • Organizasyon firması ve sorumlusu getirme
 • After party alanı
 • Işık, ses ve sahne hizmetleri
 • Canlı müzik
 • Otopark ve vale imkanı
 • Engelli girişi

Dekorasyon ve süsleme

Beylikdüzü Destina Meyhanesi, çiftlere ve konuklara özel masalar hazırlıyor. Hazırlıklar ve süslemeler çiftlerin istekleri, zevkleri ve konuk sayılarına göre yapılıyor. Uzun masalar konuk sayılarına göre kuruluyor. Kapalı mekanda konuklar için ahşap masa ve sandalyeler, müzisyenler için güzel bir sahne bulunuyor. Mekana krem, gri ve kahverengi tonları hakim. Duvarları tablo ve resimler süslüyor.

Müzik

Beylikdüzü Destina Meyhane ”Müzik ruhun gıdasıdır” diyerek ruhunu müziğe ve eğlenceye doyuran bir mekan. Burada, kapalı alanda bulunan sahne hiçbir zaman boş kalmıyor. Müzisyen hizmetinin yanı sıra sunulan profesyonel ses ve sahne hizmetlerinden çiftler de konuklar da çok memnun kalıyor. Saat 02:00’ye kadar müzik, eğlence ve dans kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Fotoğrafçı

Sevdiklerinle böyle güzel bir meyhaneye gelip yaşanılan anları ölümsüzleştirmemek olmaz! Bu yüzden Destina Beylikdüzü, fotoğrafçı getirme hizmetini çiftlerle buluşturuyor. Dışarıdan bir ekiple anlaşıp, organizasyonuna fotoğrafçı ve kameraman getirmen konusunda mekanın bir kısıtlaması bulunmuyor. Sevdiklerini yanına, tablo ve resimli duvarları arkana alıp nikah sonrası yemeğini unutulmaz hale getirebilmen için harika bir hizmet!

Otopark

Destina Meyhane varken konuklarının park yeri sorunu yaşamaları imkansız! Çünkü burada tamı tamına 250-500 araç kapasiteli, geniş bir otopark bulunuyor. Davete katılan her konuğun, otopark hizmetinden rahatlıkla faydalanabiliyor. Otoparkta bulunan vale ile konuklar, araçlarının güvende olduğunu bilerek gecenin keyfini sürüyor. Davetliler için oldukça avantajlı bir hizmet!

Destina Meyhane kına gecesi organizasyonu

Beylikdüzü Destina Meyhane, çeşitli davet, kutlama ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Nikah sonrası yemek organizasyonları dışında kına, nişan, doğum günü, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve baby shower gibi kutlamalar da talep görüyor. Mekanda en çok talep gören organizasyonlardan birisi olan kına gecesi organizasyonları için 200-300 kişilik kapasitesi bulunuyor.

Kına gecesi organizasyonları için masa ve sandalyelere, kına gecesine yakışır şekilde süslemeler yapılıyor. Mekanda fiks, alternatif ve özel menü seçenekleri bulunuyor. Müzisyenlerin canlı performansı sayesinde hem ağlamalı hem de eğlenmeli bir kına gecesi yaşanıyor. Kına töreni hizmetleri arasında kına süslemeleri, zenne, oryantal ve davul gösterileri bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Destina Meyhane fiyatlarının uygun olması çiftler açısından büyük bir artı.
 • Çiftlere ve konuklara bol çeşitli menü alternatifleri arasından seçim yapma imkanı sunuluyor.
 • Mekanda vejetaryen ve çocuklara özel menü seçeneklerinin bulunması güzel bir hizmet.
 • Yemek servisi ve müzik 02:00’ye kadar devam ediyor.
 • Mekanın müzisyenler ile anlaşması ve canlı müzik hizmeti sunuyor olması tercih edilebilirliğini arttırıyor.
 • Eğlenmeye doyamayanlar için mekanda after party alanı da bulunuyor.
 • Davete kendi aracıyla katılacak olan konukların göz bebeği, otopark ve vale hizmetinin bulunması çok avantajlı.
 • Çiftlerin dışarıdan fotoğrafçı, organizasyon firması ve sorumlusu getirmelerine müsaade ediliyor.
 • Mekan oldukça anlayışlı, çalışanlar ise ilgili ve güler yüzlüler.
 • Meyhanenin, çiftlere sunduğu paket menü oluşturma seçenekleri ile organizasyonu daha uyguna mal ettirebilecek indirimler yapmasına büyük bir alkış!
 • Engelli girişinin bulunuyor olması da oldukça önemli.

Destina Meyhane nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Yakuplu Merkez Mah. West İstanbul Marina, Ulusum Cad. No:28 Beylikdüzü / İstanbul

Destina Meyhane Beylikdüzü’nde yer alıyor. Mekana, kendi aracın dışında otobüs ve minibüs ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. 145 ve 458 numaralı otobüsler, A-239 ve BL109 numaralı minibüsler mekanın yakınından geçiyor. Destina Restaurant ile Beylikdüzü Marina Durağı arası yürüyerek yaklaşık olarak 25 dakika, Kavaklı Sahil Durağı ise 28 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer nikah sonrası yemek mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.