Telefon: +90 2167060881

Fiyat Teklifi Al

Dragos Kulüp Hakkında

İstanbul Dragos Kulüp, Maltepe semtinde yer alan bir davet alanı. Havuz başında, yeşillikler içerisinde huzur dolu bir organizasyon imkanı sunan mekan, oldukça asil bir atmosfere sahip. Kır manzarasının eşlik ettiği geniş bir alanda hem dans alanı hem de misafirlerin rahatça zaman geçirebileceği belirli alanlar oluşturulmuş. Üstelik burada konuk kapasitesinin oldukça yüksek olduğunu da söyleyebiliriz.

Birçok gelin adayının hayali olan kır düğünü konsepti, bu mekanda olabildiğince şık bir şekilde uyarlanmış. “Düğünümü açık alanda, havuz başı manzaralı bir yerde yapmak istiyorum” diyenlerdensen, yeşillikler içerisinde olan Dragos Kulüp, uzun zamandır aradığın yer olabilir! Romantik dokunuşlarla şahane bir atmosfer kazanan mekan ilgini çektiyse, seni yazımızın ilerleyen kısımlarına doğru alabiliriz.

Dragos Kulüp Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Dragos Düğün Salonu fiyatları, İstanbul kulüpler ve davet alanları ortalamasına göre biraz tuzlu.
 • Mekan fiyatları hafta sonu ve hafta içi yemekli organizasyonlarda kişi başı minimum 300-400 TL bandında.
 • Kokteylli organizasyonlarda bu ücretler biraz daha düşük seyrediyor.
 • Dilersen mekanın sunduğu birkaç hizmeti dışarıdan tamamlayarak bütçe planlaması yapabilirsin.
 • Mekandan hemen şimdi ücretsiz fiyat teklifi alabilir, değerlendirmelerini sundukları rakam çerçevesinde yapabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Dragos Kulüp - Kapalı Salon
Açık Alan
Min. 200 - Max. 450 Min. 250 - Max. 450
Dragos Kulüp - Havuz Başı
Kapalı Alan
Min. 250 - Max. 750 Min. 300 - Max. 1000

Yaz ve bahar gelini olmak isteyenlere duyurulur, burada sadece açık hava alanı mevcut. Dragos Kulüp havuz başı düğün konseptinde yemekli şekilde 500-750 kişi kapasiteli bir ağırlama imkanı sunabiliyor. Kokteylli düzende bu sayı 750-1.000 kişi kapasitesine kadar çıkabiliyor. Böylelikle davetli listesi hazırlarken kendini sınırlamak zorunda kalmıyorsun. Tamamı çimlerle kaplı olan bahçe seni bekliyor!

Dragos Kulüp Düğün Paketleri

Maltepe Dragos Kulüp, işletme bünyesinde kendi profesyonel organizasyon sorumluları ile çalışıyor. Organizasyon sorumluları tüm ihtiyaçların ve isteklerini organizasyon öncesinde öğrenerek detaylı şekilde yerine getirmek için çabalıyor. Usta aşçılar ise parmak ısırtacak lezzetler hazırlıyor. Güzel sunumlarla beğenine sunulacak yemekler de alanında uzman servis personelleri tarafından servis ediliyor. Dilersen, catering firması getirme opsiyonundan da faydalanabiliyorsun.

Burada yemek servisinin saat 00:00 itibariyle son bulduğunu hatırlatmış olalım. Tüm ışık, ses ve sahne hizmetleri Maltepe Dragos tarafından sağlanıyor. Eğer mekana ait hizmetlerden faydalanmak istemez, dışarıdan destek almak istersen fotoğrafçı getirme imkanı ve organizasyon firması getirme imkanın da mevcut. Dragos Kulüp düğünleri konsepte uygun, istenilen tarzda ve renkte süslemelerle profesyonel şekilde yapılıyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Beyaz rengin hakim olduğu şık ve sade süslemeler
 • Kalabalık grupların bir arada oturabileceği geniş, yuvarlak masalar
 • Masalarda beyaz ve sade örtüler
 • Sandalyelerde beyaz, rahat minderler
 • Masa üstlerinde çubuk mumlar ve çiçek demetleri
 • Beyaz porselen tabaklar ve kadehler
 • Sandalyelerde krem tonlarında tüller ve çiçek süslemeleri
 • Havuzun yanında uzanan ahşap köprü yürüme yolu
 • Havuz başı ve gelin masası etrafında ışıklı ferforje gelin yolu aksesuarları

Müzik

Müzik detayı, elbette bir düğünün olmazsa olmazı. Dragos Kulüp havuz başı etkinlikleri için profesyonel bir ses ve sahne hizmeti sunuyor. Dilersen, mekanın organizasyon sorumlularından destek alabilir dilersen de dışarıdan bir orkestra ile anlaşabilirsin. Canlı müzik talebin olursa bunu da organizasyon sorumluları ile paylaşabilirsin. Mekanda müzik hizmeti ise gece saat 00:00’da sona eriyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Hayatının en unutulmaz anı olan düğün geceni daha da unutulmaz, ölümsüz hale getirebilmek için fotoğraf çekimi hizmetinden faydalanabilirsin. Sevdiklerinle tatlı anlarınızı yakalayacak fotoğrafçı hizmetini Dragos Kulüp organizasyon sorumluları tarafından sağlayabilirsin. Talebini ilettiğin takdirde organizasyon sorumluları fotoğraf hizmeti sunuyor. Dilersen, dışarıdan bir ekiple anlaşarak fotoğrafçı da getirebilirsin.

Otopark

İstanbul’un en işlek semtlerinden birinde yer alan Dragos Kulüp, elbette bu kadar kalabalık bir organizasyonun park sorununa çare olabilecek bir hizmet de sunuyor. Mekanda 250 araç kapasiteli geniş bir otopark bulunuyor. Ek olarak, davetlilere vale hizmeti de sunuluyor. Misafirlerin tüm gece özel araçlarını güvenle otoparka teslim edebilir, davetin keyfini sürmeye devam edebilirler.

Dragos Kulüp Diğer Organizasyonlar

Dragos Kulüp, kolay ulaşımlı bir mekan ve kır düğünü konsepti için oldukça uygun bir bahçeye sahip. Bu geniş ve gösterişli bahçe, elbette sadece düğünlere ev sahipliği yapmıyor. Mekanda; açılış, bayi toplantısı, davet, doğum günü kutlaması, kına organizasyonu, kurumsal şirket etkinlikleri, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi başka organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Alkışlarımız

 • Mekanda catering firması getirme, organizasyon firması getirme, fotoğrafçı getirme gibi imkanlar mevcut.
 • Dragos Kulüp’te menü tadımı yapabilir, menüde dilediğin zaman değişiklik yapabilirsin.
 • Mekanda hayal ettiğin düğünün gerçekleşmesi için her detayla ilgilenen organizasyon sorumluları bulunuyor.
 • Engelli rampası ve engelli bireylere uygun giriş bulunuyor.
 • Özel araçları ile gelecek olan misafirlerin için güvenilir vale hizmeti ve geniş bir otopark servisi sunuluyor.
 • Tüm ışık, ses ve sahne hizmetleri mekan tarafından eksiksiz şekilde sağlanıyor.
 • Mekanın her köşesinde ayrı bir fotoğraf çekim alanı bulunuyor.

Dragos Kulüp Nerede?

Adres:Yalı Mah. Fethiye Cad. No:19 Maltepe / İstanbul

Telefon: +90 2167060881

Dragos Kulüp, Maltepe’de yer alıyor. Mekan, sahil şeridine paralel ve oldukça kolay ulaşımlı bir lokasyonda konumlanmış. Alana otobüs, Marmaray, metro ve minibüs hatları ile ulaşım sağlanabiliyor. Halkalı-Gebze ya da Ataköy-Pendik Marmaray hatları ile M4 metro hattı kullanılabilir. Ayrıca mekan, Orhangazi ve Bezmialem Dragos Hastanesi duraklarına da maksimum 15 dakikalık bir yürüme mesafesinde.

Fiyat Teklifi Al