Eskişehir Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Eskişehir’deki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Eskişehir; Türkiye’nin Venedik’i olarak bilinen, bütçe dostu, eğlenceli, mekan çeşitliliği konusunda çok geniş bir skalaya sahip olan ve çok modern bir kent. Buranın lezzetli ve çeşitlilik dolu yemekleri, meşhur lezzetlerini bilmeyen de yoktur. En özel günlerini planlarken, Eskişehir’in eğlenceli sofralarında davetler verebilir, bu şehrin kültürünün ve lezzetli sunumlarının tadını çıkarabilirsin.

Tarihi mekanlara da sahip olan bu kentte hem medeniyet hem de çağdaşlık harmanlanarak bir araya geliyor. Her bir yanı farklı güzel olan Eskişehir’de; Tepebaşı, Odunpazarı gibi merkezde hizmet veren kına mekanlarının yanı sıra Alpu, Mahmudiye, Sivrihisar gibi nispeten daha uzak ilçelerde de farklı konseptte yerler bulunuyor.

Kimisi restore edilmiş, kimisiyse en doğal halinde olan Eskişehir’deki Odunpazarı evleri kına gecesi mekanları en çok tercih edilen seçeneklerden biri. Buranın otantik, özel ve adeta eski günlerdeymiş gibi hissettiren atmosferinde kına gecesi düzenlemek en farklı deneyimlerden biri oluyor. Ayrıca bu semtte evlerden bazıları kafe, restoran ve müze olarak da hizmet veriyor.

Eskişehir, uzun zamandır gençler tarafından göç edilen bir kent. Burası bir öğrenci şehri olduğu için gençlerin sıklıkla uğradığı eğlence mekanları oldukça fazla sayıda. Eğer bekarlığa veda partini bir salon ya da sosyal tesis yerine meyhane, restoran, kafeterya, gece kulübü gibi neşeli yerlerde planlamayı tercih edersen, Eskişehir tam senlik bir şehir!

Şehrin tam ortasından geçen Porsuk Çayı’nın etrafında birçok mekan konumlanmış durumda. Bu mekanların çoğu restoran, yeşil alan, bar ve kafelerden oluşuyor. Bu mekanların neredeyse hepsinde, davet ve kutlamalar planlanabiliyor. Yaz aylarında bu çayın serinliğinde kutlama yapıyorsun. Bu sayede, Porsuk Çayı‘nın görkemli ve Avrupa’daymış gibi hissettiren hoş manzarasında bir bekarlığa veda partisi düzenleyebiliyorsun.

Eskişehir’deki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanlarının Hizmetleri Neler?

Eskişehir’deki kına mekanları hizmetler açısından skala olarak oldukça geniş ve çeşitli. Bu şehirdeki mekanların türleri değişiklik gösterirken sunulan hizmetler de farklılaşıyor. Örneğin 5 yıldızlı oteller Eskişehir’de kutlamalara sıkça ev sahipliği yapıyor. Buralarda dünya mutfağından yemekler, özel kokteyller, şık ve lüks süslemeler, özel sahne şovları, dans ekipleri gibi farklı eğlence olanakları sağlanıyor.

Eskişehir kına ve bekarlığa veda organizasyonlarında imkanlar mekandan mekana çeşitlilik ve değişiklik gösterse de, alanların hepsinde müzik hizmeti veriliyor. Kına geceleri ve bekarlığa veda partilerinin olmazsa olmazı olan bu eğlence imkanı, bazı mekanlarda kaliteli ekipmanlarla verilen müzik yayını şeklinde, bazılarında müzik grupları ve orkestra ile, bazılarında ise DJ aracılığıyla sağlanıyor.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına ekibi, kına tahtı, Hint kınası, tören ve dans koreografileri gibi geleneksel unsurlar ve aksesuarlar mekanların bir kısmında sağlanıyor. Bu hizmeti vermeyen mekanların da çoğunda aksesuar kiralayabilme olanağı veriliyor. Eğer mekandan iki şekilde de aksesuar temin edilemiyorsa, dışarıdan bir ekiple anlaşmana izin veriliyor.

Kına Geceleri İçin Eskişehir’de Ücretler Nasıl?

Eskişehir’deki kına organizasyon fiyatları ile bekarlığa veda mekanlarının ücretleri verilen hizmet ve taleplere göre değişim gösterebiliyor. Mekanın yeri bu değişimde önemli bir etken oluyor, fakat genele baktığımızda ortalama fiyatlarla karşılaşıyoruz. Şehir merkezi, Odunpazarı evleri, Porsuk kenarı gibi daha popüler mekanlarda gerçekleşecek kına ve bekarlığa veda mekanlarının fiyatları diğer semtlere oranla biraz daha yükseliyor.

5 yıldızlı oteller, lüks salonlar ve meyhaneler gibi biraz daha lüks kına ve bekarlığa veda mekanlarının fiyatları ortalamanın üzerinde kalsa da bu ücretler çok fazla yükselmiyor. Bunu Eskişehir’in öğrenci şehri olması ile ilişkilendirmek mümkün. Bu lüks mekanların hizmetleri ise yemekler, etkinlikler, olanaklar ve mekan dekorasyonu özelinde artıyor.

Eskişehir’de Kına Organizasyonunun Avantajları Neler?

Eskişehir’de Kına ve Bekarlığa Veda Mekanı Nasıl Seçilir?

Eskişehir’de kına ve bekarlığa veda mekanları arasından en doğru seçimi yapmak için belli başlı detayları unutmamalısın. Burası kışı çok soğuk geçiren bir şehir, yaz akşamları da aynı şekilde serin geçiyor. Bu sebepten ötürü kutlama mekanını seçerken mutlaka kapanabilir alana sahip, ya da ısıtması kuvvetli bir mekan seçmelisin.

Fiyatları inceleyerek en fazla hizmeti en uyguna veren mekanı bulmak doğru bir seçim yapma konusunda önem arz ediyor. Bu şehirde uygun fiyatlı diye nitelendirebileceğimiz mekan sayısı oldukça fazla ve bu mekanların neredeyse hepsinde tüm hizmetler karşılanıyor. Lüks bir mekan tercih etmek istiyorsan, fiyatı yüksek de olsa en çok olanağı sağlayan yeri bulamalısın.

Eskişehir’de bekarlığa veda partisiyle kına organizasyonları için mekan listesi oldukça kabarık. Ama bu yerler arasından seni en çok mutlu edecek mekanı araştırırken Eskişehir’in güzel manzaralı yerlerini de seçenekler arasına almalısın. Bu özel gününde tercih edeceğin mekanın şehrin en güzel ve popüler konumlarında bulunması gününü güzelleştiren bir unsur olacak.

Tüm Kına Mekanları