Gaziantep Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Gaziantep’teki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Gaziantep kına gecesi mekanlarına farklı sayılarda olsa da her ilçede rastlayabiliyoruz. Şahinbey ve Şehitkamil’den sonra çeşitlilik açısından en fazla mekan Nizip ilçesinde yer alıyor. Araban, Oğuzeli, İslahiye ve Nurdağı’nda ise diğer ilçelere kıyasla daha az sayıda mekan alternatifi mevcut. Mekanlara nerede olursa olsun kolaylıkla ulaşabilmen de oldukça iyi bir avantaj sağlıyor.

Gaziantep kına yapılacak mekanların genellikle Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinde toplandığı bir şehir denebilir. Şahinbey kına mekanları ise sayıca Şehitkamil kına salonlarından fazla. 20’den fazla kına salonu seçeneğinin bir arada yer aldığı Şahinbey’de mekanlar ortalama olarak 200-300 kişilik kapasiteye sahip. İster 50-100 kişilik istersen de 750 kişiyi aşan bir davetli listesi hazırlayabileceğin mekanlar da bulunuyor.

Gaziantep bekarlığa veda partisi organizasyonları için Şehitkamil ilçesi de sıklıkla tercih edilen bir yer. Burada onlarca mekan seçeneğin olabiliyor. Çoğunlukla kapalı kına salonlarının yer aldığı Şehitkamil’de minimum kapasite 200-300 kişi oluyor. 1.000 kişilik partilerin gerçekleştiği mekanlar da mevcut. Bu ilçede kına gecesini otelde yapmak isteyenler için de birçok alternatif bulunuyor.

Gaziantep’te kına gecesi veya bekarlığa veda partini havuz başında da gerçekleştirebiliyorsun. Bu tarz mekanların kalabalık kutlamalar için daha uygun olduğunu söylemek mümkün. Havuz başı mekanları herhangi bir kaza durumu için de önlemini almış durumda. Kapalı davet alanlarının kolonsuz olmalarına Gaziantep’te önem veriliyor denebilir. Çoğu mekan oldukça ferah. Yüksek tavanları olmaları da dikkat çekiyor.

Gaziantep Kına Gecesi Mekanlarının Sağladığı İmkanlar

Gaziantep kına mekanları genel olarak birçok ihtiyacını bulabileceğin standart bir paket sunuyor. Bu mekanlardaki ortak hizmet ise kına töreni ve müzikler oluyor. Gaziantep’teki kına salonlarının bazılarında geleneksel kına konseptlerinin haricinde daha çok parti havası yakalayabileceğin konseptler de yerini almış durumda. Hint kınası yaptırma imkanı sunan mekanların sayısı da oldukça fazla.

Gaziantep bekarlığa veda mekanlarının büyük çoğunluğunda organizasyonunun her detayıyla ilgilenen ekipler bulunuyor. Bazı tesislere dışarıdan bir organizasyon firması getirebiliyorsun ancak Gaziantep’teki mekanların sunduğu hizmetler sayesinde buna ihtiyaç duymayabilirsin. Kına tahtı, kına takımı, süslemeler, mumlar ve tepsiler çoğu mekanda hazır olarak seni bekliyor. Mekanların bir kısmında bindallı/kaftan kiralama imkanı bulunuyor.

Gaziantep kına gecesi hayalini gerçekleştirebileceğin mekanlarla dolu bir şehir. Çoğu mekanda DJ ve orkestra hizmeti bulunuyor. Müzik performansının devam ettiği saat ise mekanları farklılaştıran detaylardan biri. Gaziantep’teki neredeyse her mekan kına paketi kapsamında ışık, ses ve sahne düzenlemelerini gerçekleştiriyor. Davul ve oryantal gösterileri bulabileceğin tesisler de burada yer alıyor.

Mekanların sunduğu kına paketlerinin içeriğinde yemek servisi, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı ortak olarak rastlayabileceğin hizmetlerden birkaçı. Özel menüleri kına gecene dahil edebileceğin tesisler de mevcut. Fotoğraf ve videoların çekimi için çoğu mekanın anlaşmalı olduğu ekiplere güvenebilirsin. Gaziantep’teki mekanlarda otopark imkanı da çoğunlukla bulunuyor. Bazı tesislerin vale hizmeti de sunduğunu söylemek mümkün.

Gaziantep Kına Gecesi Mekanlarının Fiyatları Nasıl?

Gaziantep kına organizasyon fiyatları, kişi başı çok makul rakamlardan başlıyor. Mekanların yarısından fazlası ortalamanın altında rakamlarla hizmet veriyor. Dolayısıyla burada kına veya bekarlığa veda organize etmek cep yakmıyor. Gaziantep’te kişi başı fiyatların ortalamada seyrettiği mekanlar da bulunuyor. Yüksek fiyatlara hizmet veren mekanlar ise az sayıda.

Mekanın konumu, kına paketi kapsamında sunulan hizmetler, hangi lezzetlerin ikram edileceği, misafir sayısı, ek olanaklar ve kutlamanın gerçekleşeceği tarih Gaziantep kına salonlarının fiyatlarının belirlenmesinde büyük pay sahibi. Örneğin; genellikle hafta içi yapılan organizasyonlar hafta sonuna kıyasla daha uygun fiyatlı oluyor. Bazı mekanlarda başlangıç ücretleri devreye girerken, çoğu tesisin kişi başı ücretlendirmesi bulunuyor.

Kına organizasyon Gaziantep’te yemekli veya kokteylli olarak ikiye ayrılıyor. Kokteylli davetlerde genellikle daha az bir bütçe ayırman gerekiyor. Bazı mekanlarda kokteyl servisi bulunmayabiliyor. Yemekli bir parti düzenleyeceğinde menü tadımı yapmana imkan tanıyan mekanlar çoğunlukta. Menüde herhangi bir değişiklik olmasını istediğinde veya vejetaryen gibi özel menüleri tercih ettiğinde fiyatlar yüksek oranda değişiyor.

Kına gecende ihtiyacın olacak aksesuarlar genellikle mekanların bünyesinde yer alıyor. Bu tarz bir hizmeti olan mekanlarda daha uygun fiyatlı kına geceleri organize edilebiliyor. Aksesuar kiralama imkanı olmayan tesislerde de bütçe dostu davetler vermek mümkün. Bu hizmeti sunan tesisler Gaziantep’te oldukça fazla sayıda. Dolayısıyla endişelenmene gerek yok denebilir.

Gaziantep Kına Gecesi Mekanı Tercihinde Önemli Detaylar

Gaziantep kına salonu seçenekleri arasında seni yönlendirecek birkaç önemli nokta var. Fotoğraf ve video çekimi yapan mekanların daha önceki çalışmalarına göz atmak iyi bir fikir olabilir. Başka bir çekim ekibiyle çalışma düşüncen varsa kına gecenden önce mekandan onay almalısın. Eğlenmeni sağlayacak şarkıların neler olduğunu öğrenmek de oldukça önemli.

Gaziantep kına mekanları arasında kapalı davet alanlarıyla hizmet verenlerin ferah olmasına dikkat etmende fayda var. Kimse sıkışık bir organizasyon gerçekleştirmek istemez. Kolonlu bir salon tercih edeceksen her misafirinin sahneyi görebilmesi için oturma düzeninin nasıl olacağına da önem vermelisin. Gaziantep açık alan kına mekanlarının olumsuz havalar için önlem alması gerekiyor.

Gaziantep’teki kına ve bekarlığa veda mekanlarının aksesuar kiralama imkanının bulunması bütçe dostu bir kutlama yapmanı sağlayabilir. Kına mumu gibi aksesuarları birer birer farklı yerlerden temin ettiğinde planladığından daha yüksek bir ücret ödemen gerekebiliyor. Dolayısıyla her ihtiyacını tek bir çatı altında karşılaman hem zamandan tasarruf etmeni hem de yüksek ücretler ödememeni sağlayacaktır.

Gaziantep’te kalabalık bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisi yapma hayalin varsa kişi başı ücretlerin bütçeni aşmamasına, mekanın her misafirini ağırlayabileceğin büyüklükte olmasına ve oturma düzeninin titizlikle oluşturulmasına önem vermen iyi olacaktır. Gaziantep’te alkollü bir parti vermek istersen, mekanların alkollü içecek servisi olup olmadığını da kontrol etmelisin.

Tüm Kına Mekanları