Hatay Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Hatay’daki Kına ve Bekarlığa Veda Partisi Mekanları

Hatay kına gecesi mekanları sayıca 80’den fazla olduğu için birbirinden farklı ve çeşitli hizmetleri bulunan salonlarla karşılaşabilirsin. Antakya, İskenderun, Defne ve Samandağ en fazla mekan seçeneğinin yer aldığı ilçeler. Merkez, Kırıkhan, Dörtyol ve Erzin ilçelerinde eşit sayıda mekan bulunuyor. Yayladağı, Reyhanlı, Arsuz ve Belen’de ise diğer ilçelere kıyasla daha az kına salonu mevcut.

Hatay bekarlığa veda partisi organizasyonlarının kolaylıkla düzenlenebildiği bir yer. Burada birbirinden farklı konseptlerle hayallerini gerçekleştirecek birçok mekan var. Meyhane, restoran ve bar gibi mekanlar bekarlığa veda partileri için daha çok tercih edilebiliyor. Kına gecelerinde ise akıllara ilk önce oteller, kına salonları ve sosyal tesisler gelebiliyor.

Hatay kına salonu açısından oldukça fazla seçeneğin bir arada olduğu bir şehir. Bundan dolayı burada her hayale yönelik çalışmalar yapan mekanlar bulmak çok kolay. Antakya kına gecesi yapabileceğin mekanlar bakımından en fazla alternatife sahip ilçe. Antakya’da hem bekarlığa veda partileri hem de kına geceleri için çok sayıda ferah ve geniş mekan bulabiliyorsun.

Hatay kına salonları arasında 400-500 kişilik kutlamalar için daha fazla sayıda mekan alternatifi var. 50-100 kişilik samimi partilerin yapıldığı mekanlar gibi 2.000 kişilik kalabalık bir davet verebileceğin tesisler de Hatay’da bulunuyor. Davet alanlarının bir kısmı da deniz kenarında. Düğünden önce eğlencenin dibine vururken deniz manzarasını izlemek isteyenler için oldukça güzel bir fırsat.

Hatay Kına Mekanları Nasıl Hizmetler Sunuyor?

Hatay kına ve bekarlığa veda mekanlarında çiftleri sevindirecek hizmet paketleri yer alıyor. Birçok kına ve bekarlığa veda mekanında aksesuar kiralama imkanın olabiliyor. Bu hizmeti sunan tesislerde bindallı/kaftan gibi kına gecelerinin vazgeçilmez parçalarını temin edebiliyorsun. Kına gecesi geleneklerini yaşatmak için birçok mekanın kına takımları oluyor. Kına tepsisi, mumlar ve diğer ihtiyaçlarının temin edildiği mekanlar oldukça fazla.

Antakya kına organizasyonu mekanlarının neredeyse tamamında süslemeler ve kına töreni, sunulan hizmet paketinde bulunuyor. Bazı mekanların dekorasyonunda değişiklikler yapabiliyorsun. Müzik ihtiyacın için çeşitli hizmetlerle karşılaşabilirsin. Bazı mekanlarda DJ ve orkestra bulunurken, diğer tesislerde çalma listesi üzerinden müzik performansı gerçekleşiyor. Çoğu mekan ışık, ses ve sahne düzenlemelerini yapıyor. Bazı salonlarda senin seçtiğin şarkılar yankılanabiliyor.

Samandağ kına gecesi mekanlarında genel olarak diğer ilçelerde de olduğu gibi organizasyon ekibi bulunuyor. Davet ekibiyle isteklerini paylaşman yeterli oluyor. Başka bir firmadan organizasyon konusunda destek almak istersen bazı kına salonlarının buna müsaade ettiğini bilmelisin. Mekanlarda kına paketi kapsamında otopark hizmetine sık sık rastlayabilirsin. Bazı tesisler vale hizmeti de sunabiliyor.

Hatay açık hava kına mekanlarının büyük kısmında paket dahilinde olumsuz havalar için önlem alınıyor. Mekanlar bunu bazen açılır kapanır tavanlarla bazense çadırlarla gerçekleştiriyor. Açık ve kapalı davet alanlarının neredeyse hepsinde menü tadımı ve menüde değişiklik hakkın oluyor. Fotoğraf ve videolar için tesislerin anlaşmalı olduğu ekiplerle iş birliği yapabiliyorsun.

Hatay Kına Mekanlarının Fiyat Aralıkları Nasıl?

Hatay kına gecesi fiyatları cep yakmıyor. Kişi başı ücretlerin makul olduğu mekanlar, yüksek fiyat aralığında hizmet veren tesislerden daha fazla sayıda. Çok yüksek rakamlar ödemen gereken tesisler ise oldukça az. Hatay kına salonlarının hazırlamış olduğu paketin dışında sunulan ek hizmetler ve belirlediğin menüler fiyatları en çok etkileyen faktörler arasında.

Hatay’da yemekli bir kına gecesi yapmak istersen genel olarak beyaz ve kırmızı et içeren menülerle karşılaşacağını bilmelisin. Beyaz et menüleri genel olarak kırmızı ete kıyasla daha uygun fiyatlı olabiliyor. Yemekli davetlerin fiyatları kokteylli organizasyonlara göre çoğunlukla bir tık daha yüksek aralıkta seyrediyor. Menülerde değişiklik yapman halinde fiyatlarda da farklılaşmalar bekleniyor.

Hatay kına salonu fiyatları mekanın bulunduğu ilçeye göre de farklılık gösteriyor. Örneğin; Antakya’da ortalamanın altında rakamlarla faaliyet gösteren mekanlar çoğunluktayken Merkez ilçesinde ortalama fiyatlandırma uygulayan tesisler daha fazla. Bütçe planlamanda rol oynayacak diğer bir etmen ise organizasyonun yapılacağı tarih olabilir. Mekanların çoğunda hafta sonu ücretleri daha yüksek oluyor.

İskenderun kına organizasyonu yapan mekanların genel olarak uygun fiyatlara sahip olduğu bir ilçe. İskenderun kına gecesi mekanlarında fiyatlar aşırı yükselmiyor. Ortalama fiyat aralığını aşan herhangi bir mekan bulunmuyor. Uygun fiyatlı mekanların sayısı daha fazla olduğu için İskenderun’da kına gecesi veya bekarlığa veda partisi yapmak bütçe dostu bir seçim olabilir.

Hatay’da Kına ve Bekarlığa Veda Partisi Mekanına Nasıl Karar Verilir?

“Hatay’da bekarlığa veda partisi nerede yapılır?” soruna cevap ararken kararsızlık yaşıyor ve mekan seçimi yapmakta zorlanıyorsan, birkaç küçük detaya dikkat ederek işini kolaylaştırabilirsin. Gezdiğin kapalı kına salonlarının kolonsuz ve geniş olması ferah bir parti düzenlemeni sağlayacaktır. Ayrıca davet alanlarının sık sık havalandırılması da gerekiyor. Açık hava mekanlarındaysa olası bir yağışa karşı önlem alınmalı.

Hatay kına organizasyonu yapan mekanların çoğunda hazırlık odası imkanın oluyor. Bazı mekanlarda sana özel tahsis edilen bu alan bir tık küçük olabiliyor. Kına öncesinde bu konu hakkında fikir sahibi olarak buna uygun bir karar verebilirsin. Ayrıca, geç saatlere kadar eğlenmek istiyorsan performansın erkenden bitmediği mekanları tercih edebilirsin.

Hatay kına mekanlarının sağladığı hizmetlerin paket dahilinde olup olmadığını öğrenerek fiyat teklifi esnasında şok yaşamayabilirsin. Örneğin bazı mekanlarda isteğin üzerine temin edilen aksesuarlar ek hizmetlere dahil ediliyor. Bunu teyit etmek mantıklı bir fikir olabilir. Ek olarak, kına salonunun kolay ulaşılabilir olması ve otopark hizmetinin bulunması da artı puan almalarını sağlayabilir.

Tüm Kına Mekanları