İlci Residence Hotel Hakkında

Rengarenk bir konsept içerisinde Osmanlı sultanları gibi hissettiğin bir kına gecesi gerçekleştirmek hayalinse tam adresine geldin! İlci Residence Hotel, son derece detaylı şekilde planladığı kına gecende sana hiçbir efor sarf ettirmeden inanılmaz keyifli bir organizasyon sunuyor. Geriye sadece arkana yaslanarak stresini atmak ve kına gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Detaylar için sayfayı kaydırmaya devam et!

Fiyat Teklifi Al

İlci Residence Hotel Fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • İlci Residence Hotel Ankara kına ve bekarlığa veda mekanları arasında oldukça uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.
 • İlci Otel, oldukça geniş yelpazede paket içeriğine sahip olsa da ekstra hizmet talep edersen fiyatlarda artış olabilir.
 • Hafta içi ve hafta sonu organizasyonlarında fiyatlar değişime uğrayabilir.
 • Eğer İlci Residence Hotel kına gecesi fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak istersen hemen üstte tıklaman için pembe bir buton mevcut!

Kapasite

Ankara İlci Residence Hotel butik organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Sadece kapalı alanda hizmet veren mekanın kapasitesi de haliyle buna paralel olarak ayarlanıyor. Yaklaşık 100-200 kişilik balo salonunda kına geceni gerçekleştirebilirsin. Hiç merak etme, klimalar ve havalandırma sistemleri desteği de sağlıyorlar. Kına gecesi gibi organizasyonlara çok fazla davetli çağırılmadığından, bu kapasitenin ideal olduğunu söyleyebiliriz.

İlci Residence Hotel Kına Gecesi Paketleri

İlci Residence Hotel kına paketlerinde yok yok! Aklına gelebilecek her detay tüm incelikleriyle düşünülmüş. Her şeyden önce dilersen konaklama imkanlarını da değerlendirebileceğin mekan, dilediğin kına konseptine uygun dekore ediliyor. Tahtlar, aksesuarlar, gazebo, cibinlik gibi öğeler istediğin köşeye yerleştiriliyor. Dilediğin ikramlarda bulunabildiğin organizasyonda senin için fotoğrafçı, müzisyen ve dans ekipleri de temin ediliyor.

 • Misafirlerine kumda pişirilen Türk kahvesi ikram ediliyor.
 • Dilersen Hint kınacısı katalog üzerinden istediğin motifleri misafirlerine çizebiliyor.
 • Nedime dans ekipleri ile farklı dans gösterileri ve yelpaze şovları yapılıyor.
 • Çeşitli kına süslemeleri, ikramlar, yaş kına, kına mumu, kaftan gibi kına gecen için gerekli olan her malzeme İlci Residence tarafından temin ediliyor.
 • Otelin hamam bölümünde gelin hamamı organizasyonunu da gerçekleştirebilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Otel İlci, kendi başına oldukça sade bir dekorasyona sahipken, seçeceğin kına konseptine göre rengarenk bir ortama bürünebiliyor.
 • İstediğin konsepte uygun bir kına köşesi senin için hazır hale getiriliyor.
 • Kına tahtı, çeşitli etnik aksesuarlar ve altın varaklı dekorlarla mekan süsleniyor.
 • Masa ve sandalyeler kırmızı ve siyah renkli kumaşlarla giydiriliyor.
 • Osmanlı saraylarını andıran bir konsept sunan mekanda sultanlara yakışır bir tahta renkli cibinlik eşlik ediyor.
 • Altın renkli kağıtlarla kaplanmış duvarlar, mekanın atmosferini tamamlıyor.

Müzik

Böyle bir gecede eğlenceye doyum olur mu? Enerjin tükenene kadar dans edip kurtlarını dökmeden olmaz. Sahne ve ses hizmetlerinin titizlikle düzenlendiği İlci Otel’de DJ ve müzik ekibi de sana hizmet etmek için yerini almış vaziyette bekliyor. Geriye sadece dans pistinin tozunu attırmak kaldı, o iş de tamamen sen ve konuklarında!

Fotoğrafçı

Bu özgün konseptin unutulmaz hale gelmesi için sayısız fotoğraf karesine ihtiyacın olduğunu düşünüyoruz. Kına gecende fotoğrafçılığın da İlci Residence Otel tarafından devralındığını bilmelisin. Fotoğraf ve video çekimi gece boyu kesintisiz sürerken, aynı ekip dilersen dış çekim için de hizmetine sunuluyor. Elbette bu ekstra hizmet için mekanla iletişime geçmeni ve fiyat istemeni tavsiye ederiz.

Otopark

Biliyoruz ki İlci Residence Hotel, Ankara’nın çeşitli bölgelerinden gelecek sayısız misafirini ağırlayacak. Bu yüzden ihtiyacın olan otopark hizmetini de mekan sana paket dahilinde sunuyor. Davetlilerin bu özel gecede araçlarını park edecek yer bulamasalar üzücü olurdu. Konuklarının herhangi bir park sorunu yaşamadan geceye dahil olabilmesi büyük bir avantaj!

İlci Residence Hotel Diğer Organizasyonlar

Her mevsimde hizmet veren kapalı davet alanıyla İlci Hotel’in kına gecesi dışında gelin hamamı hizmeti sunduğundan bahsetmiştik. Mekan sadece bu organizasyonlarda değil; bekarlığa veda partisi, düğün ve nişan gibi etkinliklerde de işinin ehli! Eğer hizmetlerinden memnun kalırsan bir başka organizasyonunda da burayı tercih edebilirsin. Bu organizasyonlarla ilgili fiyat bilgisi almak için teklif butonuna tıklayabilirsin!

Alkışlarımız

 • Mekanın paket içeriği oldukça zengin.
 • Senin kına alışverişi yapmana gerek kalmıyor çünkü onlar en küçük aksesuarı bile senin için temin ediyorlar.
 • Sundukları çeşitli ikramlar ve dans gösterileriyle misafirlerinin keyfi bir hayli yerine gelecek.
 • Dilersen oteli konaklamak için de kullanabilirsin.
 • Aksesuar kiralama gibi ek hizmetler sunabilen mekan ayrıca güler yüzlü personeli ile gayet olumlu dönütler alıyor.
 • Türk kahvesi ikram etmeleri oldukça hoş bir detay.
 • İsteğin doğrultusunda mekan bünyesinde çalışan 3 kişilik nedime ekibi kına gecende bir dans gösterisi gerçekleştirebilir!

İlci Residence Hotel Nerede?

Adres: Maltepe, Gazi Mustafa Kemal Bulv. No:135, 06375 Tandoğan - Çankaya / Ankara

İlci Residence Otel Maltepe Ankara’da yer alıyor. Ulaşılabilirlik açısından oldukça avantajlı olan mekana kendi aracınla gidemiyorsan toplu taşımayı da kullanabilirsin. Öncelikle Çankaya konumuna ulaşman gerekiyor, bunun için M1, M2, M3 metro hatlarını kullanabilirsin. Seçeneklerin arasında 114-7, 135-2, 195-1, 266 ve 427 kodlu otobüsler de bulunuyor. Şimdiden iyi yolculuklar!

Fiyat Teklifi Al