i̇zmir orduevi
Adres Kültür Mah. Cumhuriyet Blv No:163 35220 Konak / İzmir

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

İzmir Orduevi hakkında

Konak’ta yüksek bir noktada, şöyle mis gibi deniz manzarası olan bir düğün mekanıyla tanışmanı istiyoruz! Üstelik tüm bu güzellikleri, bütçeni sarsmayacak fiyatlara sunuyorlar. İzmir Orduevi, senelerdir çiftlerin ‘Evet’ derken yüzünde oluşan o tebessümlere tanık oluyor. Mekanın yaklaşık 500 kişi ağırlayabileceğin geniş bir salonu bulunuyor.

İzmir Orduevi Konak’ta çiftlerden yoğun talep görüyor. O nedenle mekanla görüşmek için elini çabuk tutmanı öneriyoruz. Tabii öncelikle sana fikir verecek detaylara beraber bakalım:

İzmir Konak Orduevi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • İzmir orduevi fiyatları, seçeceğin menüye ve düğün tarihine göre değişiklik gösteriyor.
 • Fiyatlandırma kişi başı rakam üzerinden yapılıyor. Düğün paketine göre kişi başı fiyat alıyorsun ve bunu davetli sayınla çarparak ödemen gereken toplam rakama ulaşıyorsun.
 • Ödeme konusunda kolaylıklar sağlayabiliyorlar. Özellikle taksitli şekilde ödeme sistemini mekan yetkililerine sormanı öneriyoruz.
 • Hafta içi düğünleri, hafta sonu yapılanlara göre daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Beyaz etli menüler de kırmızı etli olanlara göre bir tık daha düşük fiyatlara sunuluyor.
 • Mekanın standart düğün menüleri bulunuyor. Düğünden önce bu menüleri tadabiliyor, dilersen değişiklik yapmalarını isteyebiliyorsun.

Tablodaki rakamlar, başlangıç menüleri için geçerli. İzmir Orduevi iletişime geçen çiftlere detaylı bilgiyi veriyor. Hemen alttaki Fiyat Teklifi Al butonundan da mekan yetkililerine ulaşabilirsin:

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 400-500 kişi
Kokteylli kapasite Kokteyl hizmeti yok
Açık alan kapasitesi Açık alan yok
Kapalı alan kapasitesi 400-500 kişi
Konaklama kapasitesi 150-250 kişi

İzmir Orduevi düğün paketleri

İzmir Orduevi’yle görüşmeye gittin diyelim. Seni güler yüzlü bir ekip karşılıyor öncelikle. Müstakbel eşinle masanın başına geçiyorsunuz ve merak ettiğiniz her şeyi organizasyon sorumlusuna soruyorsunuz; taleplerinizi anlatıyorsunuz. Sonrasında ise anlaştığınız durumda size özel bir düğün akışı oluşturuluyor. Organizasyon günü de bu akış uygulanıyor ve aksaklık yaşanmaması için yetkililer tarafından devamlı denetim altında oluyor.

Mekanın çiftlere sunduğu birbirinden farklı düğün paketleri bulunuyor. Bu paketler dahilinde verilen hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Canlı müzik
 • Fotoğraf ve video
 • Mekan süslemeleri
 • Servis personelleri
 • Organizasyon sorumlusu
 • Otopark

İzmir Konak orduevi iletişime geçtiğinde de paketlerle ilgili detaylı bilgi verecektir.

Dekorasyon ve süsleme

İzmir Orduevi’nde sade süslemelere yer veriliyor. Masalar; beyaz örtüler, çiçekler, şamdanlarla donatılıyor. Çiçeklerle süslenen gelin yolu da mekana daha şık bir hava kazandırıyor. Salonun boydan boya camlarından görünen deniz manzarası da dekorasyonu tamamlıyor.

Hayalinde özel bir süsleme konsepti varsa; dışarıdan organizasyon firması getirerek bunu uygulamalarını isteyebiliyorsun. Orduevinin bu konuda bir kuralı bulunmuyor.

Şehrindeki kır mekanlarına da bakıp öyle karar vermek istersen: En İyi İzmir Kır Düğünü Mekanları

Müzik

İzmir Astsubay Orduevi’nde saat 00:00’a kadar müzik sürüyor! Düğün paketi dahilinde canlı müzik ve DJ hizmeti alabiliyorsun. Oynamayana aşk olsun!

Düğün fotoğrafçısı

İzmir Orduevi’nin anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor, dilersen kendileriyle çalışabilirsin. Fotoğraf ve video ekibi tarafından tüm düğün organizasyonları başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor. Anında baskı yöntemi sayesinde de düğün esnasında konuklarınla çekilen fotoğraflar kendilerine hemen teslim edilebiliyor.

Bu arada illa mekanın fotoğrafçısıyla çalışacaksın diye bir durum da yok. Dilersen dışarıdan başka bir ekiple çalışabilirsin.

Otopark

Orduevinin 100-150 araç kapasiteli, geniş bir otoparkı bulunuyor. Organizasyon günü sen de davetlilerin de burayı kullanabilirsiniz.

İzmir’deki diğer düğün salonları için de yazımızı ziyaret etmeyi unutma: Kalbi Ege’de Atanlar İçin En İyi İzmir Düğün Salonları

Alkışlarımız

 • İzmir’in o güzel manzarasını, denizin maviliğini seyredebileceğin bir mekan burası! İzmir Orduevi’nin manzarasını gören çiftler buraya aşık oluyor desek yanlış olmaz.
 • Uygun fiyata deniz manzaralı bir mekanla anlaşmak, zor bulunan durumlardan biri. Mekan yetkililerine böyle güzel rakamlar talep ettikleri için takdirlerimizi gönderiyoruz.
 • Orduevindeki organizasyonlar genelde yemekli oluyor. Düğününde önce de menü tadımı yaptırıyorlar. Davetlilerine neler sunacağını bilmek eminiz senin de hoşuna gidecek.
 • Buraya dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması getirebilirsin. Bu konuda bir kısıtlamaları bulunmaması güzel.
 • İzmir Orduevi’nde dört mevsim düğün yapılabiliyor. Yaz kış demeden organizasyona devam!

Diğer organizasyonlar

İzmir Orduevi’nde her sene çok sayıda düğün organizasyonu düzenleniyor. Ama yapılan organizasyonlar düğünlerle sınırlı değil elbette. Burada kına gecesi, nişan, mezuniyet balosu gibi birçok farklı organizasyon da düzenleniyor.

İzmir Orduevi nerede?

Adres: Kültür Mah. Cumhuriyet Blv No:163 35220 Konak / İzmir

Konak Orduevi İzmir’de merkezi konumuyla da avantajlı olan düğün mekanlarından biri. Buraya özel araçlarıyla gelecek olan davetlilerin hem kolayca ulaşacak, hem de mekanın otoparkı sayesinde park yeri sorunu yaşamayacak. Toplu taşıma kullanacak konuklarının da ulaşımı çok rahat olacak. Konak yönüne giden bir otobüse binmeleri yeterli.

<p style=”text-align: center”><a class=”btn-info-request” href=”https://dugun.com/teklif-al/24951″ target=”_blank” rel=”noopener noreferrer sponsored” data-id=”24951″ data-provider=”İzmir Orduevi”>Fiyat Teklifi Al</a></p>

Benzer düğün mekanları