i̇zmir polis evi düğün salonu
Adres Yeşiltepe Mah. 35260 Konak / İzmir

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

İzmir Polis Evi Düğün Salonu hakkında

İzmir Polis Evi Konak’ta ve hatta tüm şehir genelinde en popüler düğün mekanlarından biri! Tabii bu kadar popüler olmasında uygun fiyatlı oluşunun ve sunduğu manzaranın da etkisi büyük. Hem deniz manzarasını seyredebileceği hem de şık süslemelere sahip bir mekanda bu kadar uygun fiyata düğün yapmayı kim istemez ki!

İzmir Konak Polis Evi’nin, ortalama genişliğe sahip bir organizasyon alanı var. Alan gayet ferah. Pencerelerinden görülen deniz manzarası da bu ferahlığı daha da artırıyor.

Mekanla ilgili diğer merak edilenlere geçelim şimdi:

İzmir Polis Evi Düğün Salonu fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • İzmir Polis Evi fiyatları, çiftlerin yüzünü güldüren cinsten! Yemekli paket fiyatları da kokteyl fiyatları da çok uygun.
 • Mekanın  fiyatlarını menüdeki ana yemek seçimi çok etkiliyor. Beyaz etli menüler kırmızı etli olanlara göre bir tık daha uygun oluyor.
 • Tüm yemekler tecrübeli aşçılar tarafından yapılıyor. İnsanın yedikçe yiyesi geliyor; öyle lezzetliler!
 • Menüler, hijyenik bir ortamda hazırlanıyor. Hiç şüphen olmasın.
 • Dilersen standart menülerde değişiklik yapmalarını talep edebiliyorsun. Hani dersen ki ‘Bunun yerine başka bir şey mi ekleseydik’ diye, hemen yaparlar.
 • İzmir Polis Evi, tüm davetlilerini düşünüyor. Çocuklara öze ve vejetaryen menüler hazırlayabiliyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi
Konaklama kapasitesi 100-150 kişi

Butik bir düğün mekanı arayan çiftler İzmir Polis Evi Düğün Salonu’nu çok seviyor! Mekanın deniz manzaralı 300 kişilik salonunu görünce senin de seveceğini düşünüyoruz.

Her mevsim düğün yapmaya müsait düğün salonları da bu yazıda: İzmir Kapalı Düğün Salonları

İzmir Polis Evi Düğün Salonu paketleri

İzmir Polis Evi’nde işinde uzman bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Mekanla anlaştığınızda bu yetkiliyle görüşüyor ve düğünle ilgili tüm talepleri kendisine söyleyebiliyorsunuz. O da senin ve müstakbel eşinin isteklerini göz önünde bulundurarak harika bir düğün akışı planlıyor. Düğün günü de bu akışın aksamadan uygulanması için özenle çalışılıyor.

Mekanın sunduğu düğün paketlerinde şöyle hizmetler bulunuyor:

 • Yemek servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Müzik
 • Mekan süslemeleri
 • Servis personelleri
 • Otopark kullanımı

İzmir Polis Evi iletişime geçen çiftlere de paketleriyle ilgili detaylı bilgi veriyor. Hatta senin bütçene en uygun paketi beraber belirleyebiliyorsunuz. Yeter ki mekanla iletişime geç, sonrasını onlara bırak.

Canımız İzmir’in güzel düğün mekanları: Kalbi Ege’de Atanlar İçin En İyi İzmir Düğün Salonları

Müzik

İzmir Polis Evi’nde saat 00:00’a kadar müzik ve dans devam ediyor! Mekanın düğün paketi dahilinde müzik hizmeti alabiliyorsun. Ayyy dans pistini boş bırakmayacağın o günü düşününce biz bile heyecanlanıyoruz!

Düğün fotoğrafçısı

Polis Evi İzmir Konak’ta evlenecek çiftlere fotoğrafçı hizmeti de sunuyor. Ama sen dilersen dışarıdan başka bir fotoğrafçıyla da çalışabiliyorsun. Bu konuda kısıtlamaları olamamasına sevindik.

Mekanın yakınlarında dış çekim yaptırabileceğin yerler bulabilirsin. Bu sayede düğün mekanından çok da uzaklaşmamış ve düğününe geç kalma korkusu yaşamamış olursun.

Otopark

Konak Polis Evi Düğün Salonu’nun 50-75 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Özel aracıyla gelecek davetlilerin bu otoparkı kullanabilir, park yeri aramakla uğraşmayabilirler. Otoparkı olan mekanları hep çok sevmişizdir!

Bornova’da da çok güzel mekanlar var, bi’ göz at: En İyi Bornova Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Alkışlarımız

 • Çooook uygun fiyatlar talep ediyorlar. Bütçen düşük dahi olsa burada çok keyifli bir düğün organizasyonu düzenleyebilirsin.
 • İzmir Polis Evi’nin en sevdiğimiz özelliklerinden biri, kapalı olmasına rağmen deniz manzarası sunması oldu.
 • Yemekli organizasyon düzenleyenler, mekana önceden giderek menü tadımı yapabiliyor. Sonuçta davetlilerine sunacağın lezzetleri tatmayı herkes ister.
 • Mekana dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirilebiliyor. Kendilerinin de anlaşmalı firmaları var ama bu konuda da kısıtlama yapmamalarını sevdik.
 • İzmir’in her noktasından buraya kolayca ulaşılabiliyor. Otobüs, metro, özel araç…Yani davetlilerin ulaşımı hiç kafaya takmasınlar.
 • Polis Evi Düğün Salonu; otel, restoran, kafeterya, spor salonu, sauna ve terzi hizmetleri de sunuyor.
 • Şehir dışından gelecek olan davetlilerin varsa düğünden sonra burada konaklayabilirler.

Diğer organizasyonlar

İzmir Polis Evi, düğünler için yoğun ilgi görüyor. Ama bunun dışında burada nişan, mezuniyet töreni, doğum günü, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Aklında olsun.

İzmir Polis Evi nerede?

İzmir Polis Evi adresi: Yeşiltepe Mah. 35260 Konak / İzmir

Polis Evi Düğün Salonu’na özel araçlarla da toplu taşıma araçlarıyla da kolaylıkla ulaşılabiliyor. Konak’a giden otobüslerle mekana rahatça gidilebiliyor. Yani davetlilerin ulaşım konusunda bir sıkıntı yaşamayacak.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları