Kaktüs Yalova Hakkında

Düğünden önce sevdiklerinle doyasıya eğlenmek ve hayatın boyunca hatırlayacağın bir gece yaşamak istiyorsan, Kaktüs tam da sana göre. Zengin menüsü ve dans edebileceğin geniş alanıyla Kaktüs Çınarcık hem kalabalık gruplar için hem de ufak arkadaş grupları için biçilmiş kaftan. Kına ve bekarlığa veda gibi dostluğun öne çıktığı günler için samimi bir ortam yaratıyor.

Bunun dışında da birçok ünlü sanatçının sahne aldığı mekanda hem doyasıya dans edebilir hem de deneyimli aşçıların yaptığı yemeklerle bu unutulmaz gecenin keyfine sonuna kadar varabilirsin. Açık ve kapalı alana sahip bu mekan deniz manzarası ve işinde uzman personelleriyle çiftlere ve davetlilerine sınırsız eğlence ve unutulmaz bir gece vadediyor.

Fiyat Teklifi Al

Kaktüs Yalova Fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Kaktüs’te yapılacak bekarlığa veda partisinin fiyatları ise yapılacağı güne göre değişiklik gösterse de hafta içi fiyatları ile hafta sonu fiyatları arasında büyük bir farklılık bulunmuyor.
 • Hafta sonu organizasyonu için talebin daha yüksek olacağı düşünüldüğünde fiyatlarda farklılıklar görmek mümkün.
 • Kaktüs Cafe Yalova fiyatlandırma yaparken aksesuar kiraladığın takdirde değişiklik gösteriyor. Mekanın ekstra olarak sunduğu hizmetlerden yararlanmak istersen, fiyat buna göre değişiyor.
 • Yalova Çınarcık Kaktüs Cafe fiyatları bekarlığa veda partisi ve kına gecesi arasında değişiklik gösteriyor.
 • Yalova Kaktüs’te kırmızı et menüleri, beyaz et menülerinden daha pahalı oluyor.
 • Menüye çorba, tatlı ve meze gibi eklemelerde bulunmak fiyatı değiştiren sebepler arasında yer alıyor.
 • Çınarcık Yalova Kaktüs Cafe’de alkollü içecekler ile oluşturulan menüler, alkolsüz içeceklerle oluşturulan menülere kıyasla daha yüksek fiyatlı oluyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Kaktüs
Min. 50 - Max. 150 Min. 50 - Max. 150

Kaktüs Yalova Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Bekarlığa veda partisinin en keyifli hale gelmesi için Çınarcık Kaktüs Cafe’nin yapabileceklerinin sınırı neredeyse yok. İstekleriniz doğrultusunda sana özel bir konsept ortaya çıkarıyorlar. Böylece zevkine uygun bir parti olacağından emin oluyorsun. Açık ve kapalı mekanlar konsepte uygun olarak düzenleniyor. Ambiyans, menüdeki zengin içeriklerle birleştiğinde ise geriye gecenin keyfini çıkarmak kalıyor.

Bekarlığa veda partisine uygun olarak alkollü ya da alkolsüz içecek seçenekleri yaratılabiliyor. Eğlence birincil öncelik olarak ele alınıyor. Oryantal şov, dansçı getirme gibi konseptlerle Yalova kına ve bekarlığa veda mekanları arasında kendini sevdiriyor. Arkadaşlarınızla ortak zevkleriniz üzerine ilerleniyor. Etrafta çocukların oynayacağı ve konukların rahatlığını sağlayan alan bulunuyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Deneyimli ekibiyle isteklerinize ve zevklerinize en uygun şekilde mekan süsleniyor.
 • Plastik ve kumaş sandalyeler gecenin konseptiyle paralel olacak şekilde süsleniyor ve ortama uygun hale getiriliyor.
 • Eğlencenin olmazsa olmazlarından ışıklandırma ise ambiyansa uygun olarak seçilip hizmetinize sunuluyor.
 • Çocuk oyun alanı mekanda dostane ve eğlenceli bir hava yaratıyor.
 • Süslemeler için ek taleplerini mekanla paylaşarak bu konuda sahip oldukları geniş ağdan yararlanabilirsin.

Müzik

Birbirinden farklı türde ünlü sanatçıların sahne aldığı Yalova Kaktüs Cafe için her gece değişmeyen tek bir şey var, o da sınırsız eğlence! Poptan modern Türk halk müziğine kadar her türde sanatçıyla gecelerin renklendiği Yalova Kaktüs Cafe ile favori sanatçının olduğu her gece senin gecen. Üstelik canlı müziğe uygun sistemleri oldukça başarılı.

Fotoğrafçı

Yalova Kaktüs Cafe hizmetleri arasında fotoğrafçı bulunmuyor. Ancak mekan kına geceleri ve bekarlığa veda partilerinde sıkça kullanıldığında çevresinde bu iş için uygun fotoğrafçılar bulunuyor. Burada sahne alan sanatçılar bireysel fotoğrafçılarını getirip götürüyorlar. Bu nedenle plan yaparken kesin düşünmemek gerekiyor. Güvendiğiniz bir fotoğrafçıyla anlaşabilirsin. Güzel anılarını istediğin şekilde ölümsüzleştirebilirsin.

Otopark

Yalova Kaktüs küçük bir otoparka sahip. Ancak kısıtlı bir alana sahip olduğundan çevreye park edilmesi gerekebiliyor. Bu durumun önemini düşünmek plan yaparken kolaylaştırıcı oluyor. Kaktüs Yalova çevresinde park yeri sorununu çözebilmek adına firma dışında organizatörle konuşabilirsin. Çevre siteler ile görüşmeniz kritik bir öneme sahip. Yakınlardaki iskele için yapılmış otoparktan yararlanabilirsin.

Kaktüs Yalova Kına Gecesi Organizasyonu

Bekarlığa vedanın yanı sıra; Kaktüs, çeşitli kına gecesi eğlenceleri de sunuyor. Tıpkı bekarlığa veda için olduğu gibi kına gecesi de profesyonel ekipler tarafından en iyi hizmet sunularak unutulmaz hale getiriliyor. Kaktüs Yalova Kına fiyatları, bekarlığa veda partileriyle benzerlik gösteriyor. Yalova Kaktüs Cafe kına organizasyonu için sıkça tercih ediliyor.

Kaktüs Yalova kına paketleri, gelinin isteği doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Ses ve müzik sistemi tamamen kullanılıyor. Ancak bu şekilde kına gecesinin geleneksel hali dönüşüme uğrayabiliyor. Klasikleşmiş kına müziklerinin anında eğlenceli pop şarkıları da çalıyor. Yalova Çınarcık Kaktüs kına gecesi genç çiftler tarafından tercih ediliyor.

Alkışlarımız

 • Kaktüs deneyimli ekibi sayesinde gecenin hiçbir anında eğlencenin kesilmemesini sağlıyor. Onlar tüm organizasyonla ilgilenirken sana da gecenin keyfini sürmek kalıyor.
 • Geniş menüsü ve alkollü içecekleriyle her damak tadına hitap eden bir mekan Kaktüs. Dolayısıyla kalabalık bir grup olarak gittiğinde kim ne yiyecek gibi dertler olmuyor ve herkes eğlencesine odaklanabiliyor.
 • Ünlü sanatçılar gecene eşlik edebilir, evlilikle alakalı etkinliklerle de güzel bir etki yaratıyor.
 • Çokça eğlenilip dans edilen etkinlikler düzenlemelerine rağmen sağlayabildikleri havadar ve boğuculuktan uzak ortam takdir ediliyor.

Kaktüs Yalova Nerede?

Adres:Taşliman Mah. Barbaros Cad. No:2 77300 Çınarcık/ Yalova

Kaktüs Yalova adres bilgisini yukarıya bıraktık. Ulaşımın bir hayli kolay olduğu Yalova Kaktüs’e hem özel araçla ulaşmak için merkezden 30 dakikalık bir araba yolculuğu yeterli oluyor. Kaktüs Yalova adres tarifi için İDO iskelesine olan yakınlığı kullanabilirsin. Şehir dışından gelen misafirlerin bu yolu kullanabilir. Merkezden kalkan Yalova- Çınarcık arası otobüsle buraya ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al