Kocakıran Plus Düğün Salonu Adres Barbaros Mah. Fatih Cad. No:43 Bornova / İzmir

Fiyat Teklifi Al

Kocakıran Plus Düğün Salonu hakkında

20 yılı aşkın süredir organizasyon hizmeti veren bir ekibin sahiplik yaptığı Kocakıran Plus Düğün Salonu, açıldığı günden bu yana çiftlerin mutlu günlerinde yanlarında oluyor. Özellikle İzmir’de ayrı bir yeri olan kına gecelerine kaliteli teknik alt yapıları, profesyonel sahne ışıklandırmaları ve kusursuz organizasyon hizmetleri ile ev sahipliği yapan bu mekan hakkında daha fazla bilgi aşağıda!

Kocakıran Plus Düğün Salonu fiyatları

 • Bornova Kocakıran Plus fiyatları, bir kına gecesi için bizi çok ama çok uygun rakamlarla karşılıyor.
 • Birçok hizmetin dahil olduğu bu fiyatlar sayesinde ekstra masraflar olmadan uygun bir rakama kına gecesi yapman mümkün.
 • Hafta içi ve hafta sonu ücretlerinde küçük bir fark bulunan işletmede, kına gecen için bütçene uygun bir tarih belirleyebilirsin.
 • Uygun fiyatına rağmen kaliteden ödün vermeyen mekan için belirli bir tarih öncesinden rezervasyonunu yapmanı öneririz.
 • Bütçe dostu olması sayesinde İzmir kına ve bekarlığa veda mekanlarından ayrılan bu salon için sana özel fiyat tekliflerinden yararlanmak istersen aşağıdaki pembe butona tıklaman yeterli.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yeterince alana sahip ve bu sayede konuklarının gönüllerince eğlenebilmesine olanak sağlıyorlar. Davet alanları kına gecen için 400-500 kişilik bir kapasiteye sahip. Özellikle kalabalık kına geceleri için tercih edilebilecek bir mekan olan Bornova Kocakıran Plus Düğün Salonu’nun ideal oturma düzeni ise konukların eğlenceden uzak kalmadan davetine katılım gösterebilmesine olanak sağlıyor.

Kocakıran Plus Düğün Salonu kına gecesi paketleri

Kına gecesinin planlamasından başlayarak son ana kadar her şey ile özel olarak ilgilenen Kocakıran Plus ekibinin uzun yıllar organizasyon firması olarak faaliyet göstermesinin çok büyük bir avantaj olduğunu düşünüyoruz. Kına geceni istediğin konseptte hazırlamayı vadeden bu ekip, kına tahtında tam 4 farklı renk seçeneği sunuyor. Pembe, fuşya, mor ve beyaz renkteki kına tahtlarından dilediğini seçebilmen mümkün.

Birçok bindallı ve kaftan seçeneği bulunan mekanda kına gecende hem kendin hem de arkadaşların için istediğin renk kaftan ve bindallıyı seçebilirsin. Ayrıca hiçbir küçük ayrıntı ile seni uğraştırmayacak Kocakıran Plus Düğün Salonu İzmir; kına ekibi, Hint kınası, kına mumu, kına tepsisi gibi ihtiyacın olan her şeyi temin ediyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Mekan; duvar renginden fayanslara, masa ve sandalyelere kadar beyaz rengi kullanmış. Bu sayede istediğin renk giydirmeye uygun bir zemin oluşturulmuş.
 • Duvarlardaki renkli ışıklandırmalar sayesinde renk katılan mekana ayrıca duvarda bulunan beyaz led lambalar ile yeterli ışıklandırma sağlanmış.
 • Sade dekore edilen salonun bu seçimi sayesinde modern ve minimal bir tarz elde edilmiş.
 • Beyaz yuvarlak masalara eşlik eden beyaz Napolyon sandalyeler sayesinde ideal bir oturma düzeni elde edilmiş.
 • Masalarda bulunan beyaz abajurlar, ortama hoş bir hava katmış. Bunun yanı sıra masalara konulan ayna yansımalı tepsiler ve beyaz çiçekler de sade ve şık dekorasyonu tamamlamış.

Müzik

Deneyimli bir organizasyon ekibinin en büyük artısı olarak, Kocakıran Plus misafirlerini nasıl eğlendireceğini çok iyi biliyor. Kına ekipleri ve nedimeler ile müthiş bir dans şovu sunan mekanda ayrıca zenne ve oryantal dansı da paketlere dahil edilebiliyor. Bu muhteşem dans gösterilerine ise davul şovu eşlik ediyor. Ayrıca kadın DJ’ler ile tüm gece müzik devam ediyor.

Fotoğrafçı

Bir kına gecesinin olmazsa olmazı, kız arkadaşlarınla dans ederken ve etrafında kına tepsisi dönerken çekilecek fotoğraflardır. Kına gecen süresince video ve fotoğraf çekimi yapan mekan sayesinde fotoğrafların en güzel açılardan çekiliyor. Ayrıca fotoğraf ekipleri hakkındaki en doğru bilgiyi Kocakıran Plus Düğün Salonu iletişim kurduğunda sana iletiyor.

Otopark

İzmir Atatürk Stadyumu’nun çok yakınında bulunan Bornova Kocakıran Plus Düğün Davet Organizasyonu’nun kendine ait bir otoparkı bulunmuyor. Fakat kına gecene özel araçları ile gelecek konukların için endişelenmene gerek yok çünkü mekana yürüme mesafesinde araç kapasitesi oldukça fazla olan 4 adet otoparktan veya İzelman gibi otopark alanlarından faydalanman mümkün.

Kocakıran Plus Düğün Salonu diğer organizasyonlar

20 yılı aşkın organizasyon hizmeti deneyimine sahip bu mekanı, kına gecesi dışında başka hangi organizasyonların için kullanabileceğini merak ediyor olabilirsin. Bornova Kocakıran Plus Düğün Davet Salonu, verdiği kına gecelesi hizmetleri dışında profesyonel ekibiyle ayrıca sünnet düğünleri ve nişan törenlerinde de misafirlerini olabilecek en iyi şekilde ağırlamayı amaçlıyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mekanın sade ve minimal dekorasyonunu ve bu dekorasyon sayesinde çiftlerin istediği konsepti uygulamalarına izin verebilmesini biz çok beğendik.
 • Kocakıran Plus’ın deneyimli ekibi ise İzmir kına ve bekarlığa veda mekanlarında zor bulunan hizmetlere imza atıyor.
 • Diğer alkışlarını ise ulaşımın oldukça kolay olduğu merkezi bir konumda yer almalarıyla kazanan salon, bu sayede birçok misafirine büyük kolaylık sağlıyor.
 • Birçok dans ekibiyle müthiş bir gece yaşatan mekan diğer alkışı ise buradan kapıyor.
 • Kına ve tepsi gibi birçok ayrıntıyla ilgilenen Kocakıran Plus’ın son alkışını ise küçük ayrıntıların hepsiyle ilgilenerek senin sadece kına gecenin tadını çıkarmanı sağlamalarına veriyoruz.

Kocakıran Plus Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Barbaros Mah. Fatih Cad. No:43 Bornova / İzmir

Yukarıdan Kocakıran Plus Düğün salonu adres bilgilerine ulaşabilirsin. Kocakıran Plus Düğün Salonu ulaşım olarak çok avantajlı bir yerde bulunuyor. Toplu taşıma ile Mersinli Durağı’ndan geçen 119, 214, 515 gibi hatlarla mekanın önünde inebileceğin gibi; İzmir Metro’nun Stadyum Durağı’nda inerek 5 dakika veya tramvay ile Halkapınar Durağı’nda inerek 10 dakika yürümeyle de ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.