Lucky Hakkında

Lucky Adana, uzun yıllar boyunca birçok kişi tarafından tercih edilmiş nezih bir mekan. Deneyim sahibi ve profesyonelliklerinden tamamen emin olabileceğin bir ekiple çalışıyorlar. Adana Lucky Bar, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile bütün konukları kendine bağlamayı başarıyor. Harika bir akşam geçirebilmeniz, bu mekan için en önemli gündemleri oluyor.

Adana Seyhan Lucky, bu popülerliğinin bir kısmını bekarlığa veda partilerinde yayılmış namı ile sağlıyor. Gelin ve damat adayları canlı müzik eşliğinde eğlenebilecekleri güvenli bir ortama sahip oluyor. Hem yemekleri hem de kokteylleri ile adından söz ettiren bu mekan senin de tercihin olabilir. Adana Lucky Bar, parti konseptinin buradaki öncülerinden. Bu yüzden organizasyona güvenebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Lucky Fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Adana Lucky menü fiyatları, tercih edilen protein türü üzerinden değişiklik gösteriyor. Kırmızı et opsiyonu fiyatı oldukça arttırıyor.
 • Lucky Adana bekarlığa veda esnasında hem alkollü hem de alkolsüz kokteyller yapıyor. Alkolsüz olanlar diğerlerine kıyasla daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Lucky Adana Menü, paket yiyecek ve içecek planlarında daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Kokteylli menüler, yemekli menülere kıyasla daha uygun fiyatlardan sunuluyor.
 • Adana kına ve bekarlığa veda mekanları arasında yer alan Lucky’de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için ortalama kişi sayısı ile mekana gidebilirsin.

Kapasite

Adana Seyhan Lucky Bar minimum 50 kişi ile etkinliklerini başlatıyor. Bu sayı en fazla 150’ye kadar çıkıyor. Daha çok kişi mekanın kapasitesini zorlayacağından oluşabilecek karışıklıkları önlemek adına bu aralıktaki kadar kişi bulundurmak önem kazanıyor. Bekarlığa veda partileri doğası gereği daha az kişiyle yapıldığından Adana Lucky Cafe Bar yeterli kapasiteyi sunuyor.

Lucky Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Lucky Adana iletişim kurduğun takdirde sana özel, kişiselleştirilmiş bir konsept oluşturmaya başlıyor. Davetli sayısı ve dekorasyon tercihlerin ardından tamamen sana ayrılmış bir kısım yaratıyorlar. Mekan, bekarlığa vedanın bir teması varsa bu yönde süsleme yapmana da izin veriyor. Hayallerinin ötesinde temalarla en güzel günlerinden birini geçirme şansına sahip oluyorsun.

Lucky Adana mekan olarak profesyonelliğe oldukça önem veriyor. Süslemelerde olduğu gibi menü içeriğinde de çeşitliliğe yer ayırmayı ve bunu hakkını vererek yapmayı amaçlıyor. Alkollü içeceklerde alanında uzman barmenler görevli. Mutfak ise kişi sayına uygun, sıcak tabak çıkarmak için hız kesmeden çalışabiliyor. Kişi sayısına bağlı olarak bu konuda aksamalar olabilir.

Dekorasyon / Süsleme

 • Mekan içinde düzenlemeler yapmak istediğinizde Lucky Adana ile iletişime geçmeniz yeterli. Kişi sayısına göre en uygun dekorasyon planını hazırlıyorlar.
 • Lucky Adana geniş ve yüksek tavanıyla müşterilerine ferah bir mekan sunuyor.
 • Taş duvarları ve aydınlatmalarıyla yarattığı rock havası birçok kişi tarafından beğeniliyor.
 • Duvarlarda kullanılan ledli tabelalar beğeni topluyor. Mekan adı ve slogan yazımı cesur bir tarz yaratıyor.
 • Kullanılan büyük masalar sayesinde bütün konuklar birbirini rahatça görebiliyor ve iletişimde kalabiliyor.
 • Konsept bir gece yapmayı planlıyorsan, konsepte uygun süslemeler kullanma fırsatını ve oluşturduğun estetiğin büyüsüne kapılmayı atlama.

Müzik

Adana Lucky canlı müzik imkanıyla tanınıyor. Keyifli kutlamalar için repertuarı geniş, harika sanatçılarla çalışıyorlar. Üstelik canlı müzik için uygun bir sahnelerinin olması yanında ekipmanlarının gelişmişliğini de getiriyor. Sahneleri de müzik için uygun ortamı yaratıyor. Bekarlığa vedandan önce eğlenceli bir çalma listesi hazırlayarak mekandan alacağın verimi maksimuma taşıyabilirsin.

Fotoğrafçı

Lucky Adana fotoğraflar için bir hizmet bulundurmuyor. Mekandan kayıt alınması ve fotoğraf çekimine izin verilmesi içinse o anki müşteri profili önemli olduğundan bu konuda önceden iletişime geçmek büyük önem taşıyor. Mekanın tamamen sana ve etkinliğine ayrıldığı durumlarda bu durum problem taşımazken, ortamda başka insanların olması mekanla tekrardan görüşmeni gerektirecek bir durum.

Otopark

Lucky Bar Adana kendi otoparkına sahip değil. Ancak bulunduğu bölge ve mahalle içinde birden fazla otopark bulunuyor. Dileyen kişiler bu otopark tesislerini kullanabilirken, dileyenler ise uygun yerlere ve mahalle aralarına araç park etmeyi seçiyor. Mekan işlek bir mahallede olduğu için konuklar araçlarını gerginlik yaşamadan ve yerinden emin olarak park edebiliyor.

Lucky Diğer Organizasyonlar

Lucky Bar Adana Seyhan içinde bilindik bir mekan. Bunun nedenleri arasında da birçok organizasyona ev sahipliği yapması bulunuyor. Yalnızca bekarlığa veda değil; nikah sonrası yemeği, doğum günleri ve modern kına gecesi de burada gerçekleştirilebiliyor. Toplu eğlence ortamları ve kurumsal etkinliklere de ajandalarında yer ayırıyorlar. Bu durum, organizasyon konusunda tecrübelerini arttırıyor.

Alkışlarımız

 • Luck Bar Adana, güzel bir mekan olmasının yanı sıra; duyarlı bir yer. Vegan ve vejetaryen müşterilerine özel opsiyonları çeşitlilik gösteriyor.
 • Mekanın bekarlığa veda partilerinde gelin ve damada kadeh kaldırması oldukça hoşumuza gidiyor.
 • Birçok konuda öğrencileri düşünen ayrıcalıklar sunuyorlar. Bekarlığa vedanızın bu durum için bir katkı olması alkışlarımızı topluyor.
 • Genç ve yetenekli müzisyenlere yer vermeleri, organizasyonları çok daha dinamik hale getiriyor. Hem bu genç enerjiden faydalanabilir hem de sanatçıların önünü açabilirsin. Bu özelliği kalbimizi çarptırıyor.
 • Yaz- kış fark etmeksizin ideal ısıtmayı ve soğutmayı sağlıyorlar. Bu özellikle Adana gibi sıcak bir kentte çok önem kazanıyor. Üstelik bakımlarını ihmal etmiyorlar. Bu davranışları takdirimizi kazanıyor.

Lucky Nerede?

Adres:Güzelyalı Mah. Turgut Özal Blv. No: 18 B Ekşioğlu Apt. 01170 Adana

“Adana Lucky Cafe nerede?” diye soracak olursanız, cevap basit. Hemen şehir merkezinde! Ayrıca şehir içi ulaşımda bu mekana yakın birçok durak var. Bunlar; T.Özal Blv. 2a; Dr.Devlet Bahçeli Blv. 2a; Huzurevi. Otobüs olarak da 142, 144, 151, Cemalpaşa 1 ve Cemalpaşa 3 hatlarını kullanabilirsin. Metroyla da M1 hattından buraya ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al