Malatya Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Malatya’daki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Binlerce yıllık kültürü ile Malatya, göz kamaştırıcı kına gecelerine ev sahipliği yapıyor. Kırmızı tüller, bindallılar ve müzik eşliğinde kah eğlenceli kah üzüntülü anların yaşandığı büyülü bir kına gecesi organize edebilirsin. Geleneksel motiflerle donatılmış davet alanlarından tut da modern ve eğlenceli salonlara kadar onlarca seçenek Malatya kına mekanları arasında seni bekliyor.

Malatya kına organizasyonları genel olarak Yeşilyurt, Merkez ve Battalgazi ilçelerinde gerçekleşiyor. Doğanşehir gibi daha küçük ilçelerde de birkaç mekana rastlayabilirsin. Öte yandan Malatya kına gecesi mekanlarının büyük bir çoğunluğu Yeşilyurt ilçesinde bulunuyor. Bu ilçe aynı zamanda gerek fiyat gerekse kapasite bakımından çiftlere en çok alternatifi sunan ilçe.

Malatya’da açık ve kapalı alanda hizmet veren mekanlar mevcut. Bu da demek oluyor ki dört mevsim kına organizasyonu gerçekleştirebilirsin. Bu mekanların ortalama kapasitesinin 750-1.000 civarında olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Malatya kına yerlerinin kapasite yelpazesi epey geniş. 50 ila 100 kişilik mekanlardan tut da 1.000-2.000 kişiye ev sahipliği yapabilenlere kadar birçok seçeneğin var.

Malatya Kına Organizasyon Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Malatya kına salonu fiyatları her bütçeye uygun diyebiliriz. Oldukça makul fiyatlarla kapsamlı ve büyüleyici organizasyonlara imza atıyorlar. Kına gecesi paketi sunan birçok mekan bulunsa da çoğu yer kişi başı üzerinden fiyatlandırma yapıyor. Bazı mekanlar çekim ekibi gibi hizmetleri paketlerinde sağlamadığından bunları talep etmen dahilinde ekstra olarak fiyatlandırabiliyorlar.

İlçe tercihi yaparken bütçeni düşünüyorsan hiç meraklanma! Her ilçede Malatya uygun kına mekanları bulunuyor. Bu sayede sana en konforlu gelen ilçeyi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Öte yandan ortalamanın birazcık üzerinde fiyatlarla kına gecesi organizasyonu yapan mekanlar Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde bulunuyor. Daha kapsamlı ve lüks bir deneyim peşindeysen bu ilçeleri tercih etmek isteyebilirsin.

Malatya Kına Gecesi Organizasyonlarının Kapsadığı Hizmetler

Malatya kına salonlarının en öne çıkan özelliği konsept geceleri oluyor. Birçok mekanda kendi kına konseptini uygulayabiliyorsun. Bazı mekanlar kendi organizasyon sorumlusu ile sana planlamada destek olurken bazıları gecene tamamen kendi tarzını katmana olanak sağlıyor. Standart konsept sunan mekanlar da var elbette. Osmanlı, Roman ve Hint konseptleri, karşılaştığımız standart konseptlerden birkaçı.

Öne çıkan diğer hizmetlerden biri aksesuar temini. Kına gecelerinin olmazsa olmazları, organizasyon sorumluları tarafından bizzat temin ediliyor. Örneğin çoğu mekanda kına tahtı her şeyden önce mekanın baş köşesine yerleştiriliyor. Kına süslemeleri, mumlar ve kına tepsisi; kına gecenden önce hazırlanıyor. Bindallını henüz kiralamadıysan sana yardımcı olmaya hazır mekanlar bile var.

Kına eğlencesinden bahsedip müziği atlasak olmazdı tabii! Hemen hemen her mekan kına müziği yayını yapıyor. Bazı mekanlar kendi arşivi ile DJ hizmeti sunsa da bazı mekanlarda canlı müzik ve orkestra hizmetlerinden yararlanabilirsin. Öte yandan Malatya kına salonu tercihini davul şov ve kına ekibi gibi hizmetler sunanlardan yana kullanarak, kına eğlenceni renklendirebilirsin.

Malatya Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Bekar hayatının son demlerini doya doya kutlamak kulağa nasıl geliyor? O halde bir Malatya bekarlığa veda partisi mekanı ile anlaşmaya ne dersin? Kimi mekan daha sade ve mütevazı partilere ev sahipliği yaparken kimileri eğlenceyi doruklara çıkarabiliyor. Öte yandan Malatya bekarlığa veda mekanlarının sık karşıladığı hizmetlere çeşitli aksesuarlar ve şovları örnek gösterebiliriz.

Bu noktada sana bir tavsiyemiz var. Her şeyden önce ne tarz bir servis istediğine bağlı olarak mekan tercihini yapmalısın. Örneğin yemekli bir davet istiyorsan restoranları tercih edebilirsin. Malatya’da yemekli veya yemeksiz, alkollü veya alkolsüz birçok mekan alternatifin bulunuyor. Elbette bütçen de bu konuda önemli bir faktör, çünkü alkol servisi ek ücret gerektirebiliyor.

Malatya’da Kına Yaparken Dikkat Etmen Gerekenler

Malatya’da kına gecesi organize etmeden önce sana vermemiz gereken birkaç tavsiye var. Öncelikle kına mekanını seçerken sundukları hizmetlerin bir listesine bak deriz. Fiyat teklifi alırken fiyata neyin dahil olup olmadığına dikkat et. Bu sayede hem kına gecende eksik bir detay görmezsin hem de dışarıdan bir hizmete ek bir bütçe ayırmak zorunda kalmazsın.

Kına gecenin davet alanını seçerken davetli sayını dikkatli hesaplamanı tavsiye ederiz. Eğer gecene beklediğinden fazla konuğun gelirse ve özellikle kapalı alanı tercih ettiysen, basık bir atmosfer oluşabilir. Öte yandan büyük bir mekan rezerve edersen gereğinden fazla ödeme yapabilirsin. Malatya’da birçok kapasite alternatifin bulunuyor, bunu iyi değerlendirmeni tavsiye ederiz.

Tüm Kına Mekanları