Mersin Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Mersin’deki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Her bir ilçesi birbirinden güzel, Akdeniz’in en güzel şehirlerinden biri Mersin’de kına gecesi veya bekarlığa veda organizasyonu gerçekleştirmeye karar verdiysen doğru bir seçim yaptığını söyleyebiliriz. Tam 13 ilçesi bulunan bu şehrin 10 ilçesinin Akdeniz ile bağlantısı bulunuyor. Seçeceğin mekanın Akdeniz manzarası yoksa bile harika dağ manzaralarına bakma olasılığı fazlasıyla yüksek.

Akdeniz iklimine sahip bu şehrin yazları fazla sıcak olabiliyor. Bahar aylarından itibaren on binlerce turistin akınına uğrayan Mersin’in sezonun açılmasından itibaren tam bir şenlik alanına dönüştüğünü söyleyebiliriz. Kış aylarını sevmiyorsan senin için ideal bir şehir çünkü şehirde uzun yaz mevsiminden sonra aralıktan mart ayına kadar 8 derece sıcaklığın üzerinde serin bir mevsim yaşanıyor.

Mersin büyükşehir olduğu için ulaşım imkanları oldukça gelişmiş. Şehirde raylı sistem bulunmuyor ancak otobüsler ile Mersin’in birçok noktasına ulaşabilirsin. Mersin’de mekanlar Yenişehir, Erdemli ve Toroslar gibi merkezi ilçelerde yoğun olsa da her ilçede mekan bulabilirsin. Mersin kına organizasyonu yapman için açık, kapalı, otel, havuz başı gibi birçok mekan seçeneği sunuyor.

Bekarlığa veda partini de bu şehirde yapmayı düşünüyorsan çok şanslısın. Çünkü turistik bir şehir olması nedeniyle Mersin’de oldukça renkli bir gece hayatı bulunuyor. Mersin bekarlığa veda partisi organizasyonunu bir gece kulübünde, meyhanede, barda, beach club’ta, otelde veya restoranda gerçekleştirebilirsin. Bekarlığa veda mekanları yoğunluklu olarak Mezitli ve Yenişehir ilçelerinde yer alıyor.

Mersin Kına Mekanları Nasıl Hizmetler Sunuyor?

Mersin’de kına gecelerine verilen önem çok büyük. Bu nedenle kına geceleri şaşaalı bir şekilde yapılıyor. Mekan yetkilileri de bu özel güne yeterli önemi veriyorlar. Neredeyse bütün Mersin kına salonları, geceni en ince ayrıntılarıyla hazırlaması için organizasyon sorumlusu tahsis ediyor. Süslemeler, giydirme ve dekorasyon senin isteklerin doğrultusunda yapılıyor.

Kına tepsisi ve kına tahtı gibi gerekli eşyalar mekanlar tarafından sağlanıyor. Bu eşyalar için bazı mekanlar renk ve model seçenekleri de sunuyorlar. Birçok mekan tarafından dans ekibi, davul şovları ve oryantal danslar paketlere dahil ediliyor. Kınan için gerekli müziği ise neredeyse her mekan sağlıyor. Bazı mekanlar buna ek olarak canlı müzik ve fasıl gibi seçenekler de sunabiliyorlar.

Eğer konuklarına Akdeniz’in eşsiz lezzetlerini tattırmak istersen çoğu mekanda yemekli kına gecesi tercihi yapabiliyorsun. Yemekli hizmet veren her mekan menü tadımı imkanı da sunuyor. Etli, sebzeli ara sıcaklı yemekli menülerin yanı sıra pasta veya çerez gibi seçenekler bulunan kokteylli menüler de seçebilirsin. Çoğu mekan menü seçimi veya değişiklik imkanı da sağlıyor.

Mersin Bekarlığa Veda Mekanları Tarafından Sunulan Hizmetler

Mersin’de muhteşem DJ şovları ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenebileceğin gece kulüpleri bulmak için uğraşmana gerek yok. Bu kulüplerde farklı içecekler, kokteyller ve değişik atıştırmalıklar tadabilirsin. Kulüplerin bazılarında zaman zaman ünlü sanatçılar da çıkabiliyor. Farklı bir konseptte bekarlığa veda için Mersin’in güzel kumsallarının yanı başında çok sayıda beach club da mevcut.

Daha samimi ve sıcak bir bekarlığa veda partisi düşünüyorsan, sana nefis mezeleri ve muhteşem zeytinyağlılara sahip Mersin meyhanelerini önerebiliriz. Mersin meyhanelerinde çok eğlenceli vakit geçirebilirsin çünkü birçok mekan müzik hizmeti de sunuyor. Müzik hizmetini canlı performans veya fasıl şeklinde sunan mekanlar da bulunuyor. Bazı mekanlarda ise haftanın belirli günlerinde bu hizmetlere erişebiliyorsun.

Kulüpler ve meyhaneler dışında bekarlığa veda mekanı seçenekleri olarak ise barları değerlendirebilirsin. Mersin’deki barlarda da müzik hizmetinin yanı sıra değişik atıştırmalıklar bulabilirsin. Ayrıca restoranlar da daha sakin bekarlığa veda partileri için iyi bir seçenek. Mersin’de bulunan bazı restoranlarda müzik hizmeti verilebiliyor. Ayrıca Mersin’in nefis lezzetlerini konuklarına tattırabileceğin yemek menüleri seçebiliyorsun.

Mersin Kına Organizasyon Fiyatları Nasıl?

Kına organizasyon Mersin’de yapılıyorsa bütçe açısından da şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Mekanların büyük bir çoğunluğu çok uygun fiyatlarla organizasyon gerçekleştiriyor. Mersin’in neredeyse her ilçesinde kişi başı makul bir ücretle kına gecesi gerçekleştirebileceğin mekan bulman mümkün. Bu fiyatlar tabii ki seçeceğin yemek veya kokteyl menülerine göre değişiklik gösteriyor.

Mersin kına salonu fiyatlarını arttırabilen diğer bir etken ise isteyebileceğin ek talepler. Bazı mekanlar sundukları hizmetlerin bazılarını ekstra ücretlendirebiliyor. Mersin kına gecesi mekanları denize nazır, otel veya konakta ise biraz daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Fiyatlar kişi başı olduğu için davetli sayına göre ücret ödüyorsun. Mersin’de neredeyse her davetli sayısına uygun mekan bulunabiliyor.

Mersin Bekarlığa Veda Partisi Mekanı Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Mersin’de bekarlığa veda partisi organizasyonları da gayet uygun fiyatlar ile gerçekleştirilebiliyor. Bütün bekarlığa veda partisi mekanlarına çok makul fiyatlarla rezervasyon yaptırılabiliyor. İster meyhane ister kulüp ister restoran fark etmeksizin bütün bekarlığa veda mekanlarında fiyatı arttıran en önemli etken seçilecek yiyecek ve içecek menüsü.

Bazı meyhaneler canlı müzik veya fasıl hizmetini ek ücrete dahil edebiliyorken bazıları bunu paket dahilinde sunuyor. Ayrıca bekarlığa veda mekanlarında konsept gerçekleştirmek gibi bir talebin varsa ekstra ücret ödeyebiliyorsun. Bazı restoranlar da müzik hizmetini ekstra ücret dahilinde sunabiliyor. Mersin bekarlığa veda organizasyonları için elini çabuk tutarak erken rezervasyonla daha uygun fiyatlar ödeyebilirsin.

Mersin Kına Yerleri Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm Kına Mekanları