Sakarya Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Sakarya’daki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Yüzyıllardan beri süren tarihiyle bin bir çeşit geleneği mozaik gibi birleştiren bir şehir Sakarya. Çiftlikleri, doğası ve en önemlisi ünlü Sapanca Gölü ile kına gecesi yapacak çiftlerin yeni gözdesi olmaya başlamış bir şehir. Sakarya’nın her ilçesinde kına mekanı bulmak mümkün. Fakat kına mekanlarının çoğu Sapanca ve merkez ilçe Adapazarı’nda bulunuyor.

Sakarya’da şehir içi ulaşım daha çok otobüsler ve dolmuşlar ile sağlanıyor. Sakarya kına mekanları kapasiteleri ise oldukça çeşitli. 50-100 kişilik organizasyon için de 3000 kişilik organizasyon için de mekan bulabilirsin. Ortalama mekan kapasitesi ise 200-300 kişilik. Sakarya kına mekanları açık havada kır mekanlarından otellere, kapalı salonlardan restoranlara fazlasıyla çeşitlilik gösteriyor.

Sakarya Kına Gecesi Organizasyonlarında Sunulan Hizmetler

Düğün ve kına organizasyon Sakarya’da köklü bir gelenek. Şehirde birçok kültür bulunduğu için çeşitli kına geceleri gerçekleştirilebiliyor. Neredeyse her mekan bindallı, kaftan, dans ekibi, tepsi ve taht gibi hizmetleri sunuyor. Mekanların çoğu organizasyon firması olarak da hizmet verdiği için organizasyon ekibi de paketlere dahil ediliyor. Mekanın dekorasyon ve süslemesi senin isteklerine göre yapılıyor.

Sakarya kına gecesi mekanlarının birçoğu müzik hizmeti de sağlıyor. Senin isteklerine göre çalma listesi oluşturan mekanların yanı sıra canlı müzik hizmeti sunan seçenekler de var. Bazı mekanlarda davul şovları ve konfetiler de mevcut. Fotoğrafçı hizmeti sunan mekanlar kadar sunamayan mekan da var ancak hemen hemen bütün mekanlarda dışarıdan fotoğrafçı getirebiliyorsun.

Mekanların neredeyse hepsi atıştırmalık ve meşrubat içeren kokteylli menüye sahip. Bazı mekanlar yemekli menü seçeneği de sunuyor. Özellikle restoranlarda usta şefler tarafından özenle hazırlanmış ızgara, köfte, makarna, pizza, et ve tavuk yemekleri gibi çok çeşitli menüler oluşturabilirsin. Birkaç mekan haricinde bütün mekanlarda otopark ve vale hizmeti de mevcut.

Sakarya Bekarlığa Veda Mekanlarında Sunulan Hizmetler

Sakarya bekarlığa veda partisi mekanı sayısı fazla olmasa da Sapanca, Karasu ve Adapazarı ilçelerinde kaliteli yerler mevcut. Sakarya’da gece kulüplerinde kaliteli ışıklandırma ve ses sistemleri bulunuyor. Bu mekanlarda nefis kokteyller ve içeceklerin yanı sıra isteğine göre masa süslemesi de yapılabiliyor. Bütün gece DJ’ler eğlenceli şarkılar çalarken dans ekipleri ile mod sürekli yükseltiliyor.

Sakarya bekarlığa veda partisi organizasyonunu meyhanede yapmak istersen muhteşem lezzetlerle dolu menüler seni ve konuklarını bekliyor. Köfteden kebaba, soteden kavurmaya birçok seçeneğin yanında çok sayıda meze de bulabilirsin. Alkollü-alkolsüz içecek seçenekleri mevcut. Pub’da yapılacak bekarlığa vedalarda da yine farklı yemek ve meze menüleri bulabilirsin. Bu mekanlarda ayrıca canlı müzik hizmeti de sunuluyor.

Sakarya Kına Gecesi Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Sakarya kına organizasyon fiyatları her bütçeye hitap edebiliyor. Genel olarak başlangıç fiyatları fazlasıyla uygun. Ortalama fiyatlar gayet makul. Sapanca kına mekanları ise biraz daha yüksek olabiliyor ve ortalama bir mekanın fiyatları biraz yükselebiliyor. Adapazarı kına mekanları ise hem kaliteli hem de uygun fiyatlı kına geceleri için idealler.

Göl manzaralı veya kır bahçeli mekanlar daha yüksek fiyatlı olabiliyor. En pahalı mekanlar ise lüks restoranlar, oteller ve havuz başı tesisler. Bu mekanlarda da kişi başı ücret 200 TL’den yüksek olmuyor. Fiyatlar alacağın ek hizmetlere göre değişiyor. Hafta içi fiyatlar hafta sonundan daha uygun olabildiği gibi erken rezervasyon ile büyük indirimler yakalanabiliyor.

Sakarya Kına Salonu Nasıl Seçilmeli?

Sakarya’da Kına Organizasyonu Yaparken Dikkat Etmen Gerekenler

Tüm Kına Mekanları