Samsun Öğretmenevi Hakkında

Samsun Öğretmenevi, merkezi konumu ve uygun fiyatlı hizmetleriyle oldukça tercih ediliyor. Konaklama ve davet düzenleme imkanı sunan otelde kaliteli bir hizmet alabiliyorsun. Muhteşem şehir manzaralı restoranında profesyonel aşçıların hazırlamış olduğu yemeklerin tadına bakabilirsin. Oldukça yoğun olan Samsun Öğretmenevi, rezervasyon sistemiyle çalışarak her konuğuna en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor.

Samsun Öğretmenevi’nde her bütçeye uygun oda seçenekleri bulunuyor. Kişi sayısına ve bütçene göre tercih yapabiliyorsun. Ayrıca yukarı katlarda bulunan bazı odalardan görülen deniz manzarası muhteşem bir atmosfer yaratıyor. Merkezde yer alan en temiz ve bakımlı öğretmenevlerinden biri olarak geçiyor. Samsun Öğretmenevi’nden online olarak yerini ayırtarak istediğin tarihte düğününü gerçekleştirebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Samsun Öğretmenevi Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Samsun Öğretmenevi fiyatları; öğretmen, kamu ya da sivil olmana göre değişiklik gösteriyor. Özellikle öğretmen ve kamudan olan çiftler daha uygun fiyatlarla karşılaşabiliyor.
 • Samsun Öğretmenevi salon fiyatları, tercih edilen davet türüne göre değişiyor. Her davete uygun salon seçenekleri olan mekan, toplantılardan düğün davetlerine kadar farklı fiyatlarda salonlara sahip.
 • Samsun Öğretmenevi fiyat listesi, hafta içi ve hafta sonunda değişiklik göstermiyor. Bütün sene boyunca her gün aynı fiyatlar üzerinden düğün organizasyonları için anlaşabilirsin.
 • Öğretmenevi Samsun fiyatları düğününde tercih edeceğin menüye göre değişiyor. Standart menü seçenekleri bulunsa da eklemelerine ve değişikliklere göre fiyat belirleniyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Samsun Öğretmenevi
Açık Alan
Min. 100 - Max. 250

Samsun Öğretmenevi, geniş ve kolonsuz salonlarıyla konuklarına ferah bir davet alanı sunuyor. 100 ila 250 kişi arasındaki konuğunu mekanda en iyi şekilde ağırlama imkanına sahipsin. Öğretmenevinde kokteyl davet seçeneği olmadığından yemekli düzene uygun olacak şekilde kapasite belirleniyor. Ayrıca mekanda konaklamak istersen de 59 odası ve 126 yatağı bulunuyor.

Samsun Öğretmenevi Düğün Paketleri

Samsun İlkadım Öğretmenevi, düğün gününde ihtiyacın olabilecek temel hizmetlerin hepsini sana sağlıyor. Yemek servisinden fotoğrafçıya kadar pek çok hizmetten paketler dahilinde yararlanabiliyorsun. Ayrıca öğretmenevinde konaklamak isteyenlere özel de düğün paketi seçenekleri bulunuyor. Eğer kendi anlaşacağın firmalarla çalışmak isteyip mekanın sadece salonundan faydalanmak istersen de esneklik sağlandığını bilmelisin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Samsun Öğretmenevi görkemli bir dekorasyon hizmeti sunuyor. Düzenleyeceğin organizasyona göre uygun konseptle mekan dekore ediliyor ve masa düzeni ayarlanıyor.
 • İlkadım Öğretmenevi, alanın genelinde sarı ve kırmızı renkleri kullanmayı tercih ediyor. Sarı renkten giydirilmiş sandalyeler kırmızı kurdelelerle şık bir şekilde süsleniyor.
 • Kapalı alanda bulunan masalarda ise kırmızı renkte bir masa örtüsü üzerine yerleştirilmiş olan rengarenk çiçeklerle ve zarif vazolarla şık bir dekorasyon yapılıyor.
 • Mekanın içinde farklı masa alternatifleri de bulunuyor. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen olan masaları kendi oturma düzenine göre değiştirebiliyorsun.
 • Öğretmenevinin bir diğer süsleme seçeneklerinden biri de mor tül ve balonlar. Özellikle doğum günü organizasyonlarında tercih edilen bu tarz dekorasyonları düğününde de tercih edebilirsin.

Müzik

Samsun Öğretmenevi İlkadım İstiklal, bu özel gününde sevdiklerinle doyasıya eğlenebilmen için ışıklandırma, ses ve sahne sistemi sunuyor. Oldukça geniş olan dans pistinde bütün davet boyunca dans edebilirsin. Öğretmenevinin anlaşmalı olduğu profesyonel orkestrayla düğün gününe renk katabilirsin. Dilersen de kendi anlaştığın müzisyen ve sanatçı ekibiyle de organizasyonunu gerçekleştirebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Samsun Öğretmenevi, fotoğraflar ve videolarının çekiminin en iyi şekilde gerçekleşmesi için profesyonel bir fotoğrafçı firmasıyla çalışıyor. Davet boyunca her anının fotoğrafı çekiliyor ve bir video klip oluşturuluyor. Düğünden kısa bir süre sonra ise çekilen fotoğraflardan en beğendiklerini teslim alabiliyorsun. Ayrıca fotoğraf ve video çekim ekibiyle iç ve dış mekan düğün çekimlerini de gerçekleştirebilirsin.

Otopark

Mekanın özel bir otopark alanı mevcut değil. Samsun Öğretmenevi otopark ve vale hizmeti sağlamadığından ilçenin merkezinde bulunan park alanlarını kullanabilirsin. Merkezi konumu sayesinde şehrin içinde aracını kolaylıkla park edebileceğin pek çok alan bulunuyor. Aracını park ettikten sonra kısa bir yürüme mesafesiyle davet alanına ulaşman mümkün. Dilersen, toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsin.

Samsun Öğretmenevi Diğer Organizasyonlar

Samsun Öğretmenevi düğün organizasyonları haricinde pek çok davete uygun alan ve hizmet sağlıyor. Samsun Öğretmenevi; kına gecesi, nişan, doğum günü, sünnet, mezuniyet ve toplantılara ev sahipliği yapıyor. Her davete özgü sunulan çeşitli menü seçenekleri bulunuyor. Dilersen, mekanın süslemelerini de tarzına ve davete göre değiştirerek dilediğin ortamı yaratabiliyorsun.

Alkışlarımız

 • Samsun’da öğretmenevi, uygun fiyatlarıyla pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Makul fiyatlara kaliteli hizmetten yararlanmak isteyen pek çok çift burayı tercih ediyor.
 • Samsun Öğretmenevi düğün salonu, hijyenik odalarıyla kaliteli bir konaklama hizmeti sağlıyor. Sosyal tesiste konaklamak isteyen misafirler daha makul fiyatlarla karşılaşabiliyor.
 • Profesyonel kadrosuyla konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Samsun Öğretmenevi, iletişim ve rezervasyon konusunda da konuklarına oldukça kaliteli bir hizmet sağlıyor.
 • En iyi firmalarla çalışan Samsun Öğretmenevi, düğün yapacak misafirlerine pek çok hizmet sağlıyor. Fotoğraf çekimi, catering firması ve müzisyen ekipleriyle senin yerine her detayı düşünüyorlar.
 • Samsun restoranları arasında bu öğretmenevinin merkezi konumu sayesinde şehirdeki pek çok bölgeye ulaşabilirsin. Hem toplu taşıma hem de özel araçla sosyal tesise ulaşman mümkün.

Samsun Öğretmenevi Nerede?

Adres:Kale Mah. İstiklal Cad. No: 29 İlkadım/Samsun

“Samsun Öğretmenevi nerede?” diye soracak olursan, merkezi konumu sayesinde kolaylıkla bulabileceğin bir lokasyonda yer alıyor. Samsun Öğretmenevi adresini merkezden yürüyerek otobüs ya da tramvay ile rahatlıkla bulabilirsin. Tramvayla ulaşım sağlayacaksan Meydan Durağı’nda inerek kısa bir süre yürüme mesafesiyle mekana ulaşabilirsin. 13, 19 ve 20 numaralı otobüsleri kullanarak Samsun Öğretmenevi yol tarifine ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al