Sivas Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Sivas’taki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Sivas kına gecesi organizasyonunu düzenleyebileceğin şehirler arasında yer alıyor. Şehrin tarihi ve kendine has kültürü dikkat çekiyor. Burada onlarca sayıda kına ve bekarlığa veda mekanı bulunuyor. Geleneksel bir organizasyon için Sivas kına salonlarında pek çok seçeneğin mevcut. Geleneğin modernlikle harmanlandığı bir kutlama organizasyonu istiyorsan Sivas bekarlığa veda mekanlarını da tercih edebilirsin.

Şehirde kına gecesi veya bekarlığa veda organizasyonun için hizmet alabileceğin 6 ilçe bulunuyor. Sivas kına mekanlarının büyük bir kısmı şehrin merkezinde konumlandırılıyor. Merkez dışında; Gemerek, Gürün, Şarkışla, Suşehri ve Zara’da da birçok mekan var. Mekanların çoğu bütçe dostu fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Davet alanlarının uygun fiyatlı olması ise çiftlere büyük bir avantaj sağlıyor.

Sivas kına yerleri ve bekarlığa veda partisi mekanlarının konuk kapasitelerinden de bahsetmek istiyoruz. Şehirde hem butik hem de yüksek kapasiteli organizasyonlar yapabileceğin davet alanları bulunuyor. Merkez ve Şarkışla’da konumlandırılmış olan mekanlarda 1.000 konuğunu gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsin. Fakat davet alanlarının büyük bir kısmının 400-500 konuk kapasiteli olduğunu da çiftlere belirtelim.

Sivas’ta şehir manzaralı mekanların yanı sıra doğayla iç içe kır veya bahçe manzaralı davet alanları da bulunuyor. İster açık alanda istersen de kapalı bir salonda organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Bindallı ya da kaftan giymek istiyorsan aksesuar kiralama olanağı bulunan davet alanlarını seçebilirsin. İçine sinen bir organizasyon yapmak için istek ve beklentilerini ön planda tutmalısın.

Sivas Kına Organizasyon Fiyatları

Sivas kına salonu fiyatlarının uygun olduğunu söylemek mümkün. Sivas kına mekanlarının cep yakmayan fiyatlar karşılığında çiftlere kaliteli hizmetler sunuyor olması çok büyük bir avantaj. Fakat bu noktada kına paketlerinin içeriği de oldukça önemli. Zengin içerikli paketler sayesinde dışarıdan aldığın hizmetler için ekstra ücret ödemene gerek kalmıyor. Böylece çiftler uygun fiyatlar karşılığında organizasyon gerçekleştirebiliyor.

Aldığın ekstra hizmetler, menü seçimin, davetli sayın gibi unsurlar ödeyeceğin tutara yansıyor. Fakat daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi Sivas’ta bulunan mekanlar bütçe dostu fiyatlarıyla öne çıkıyor. Şehirde kişi başı makul bir miktar ödeme yapabileceğin uygun fiyatlı onlarca davet alanı bulunuyor. Sivas uygun kına mekanlarının büyük bir kısmı merkezde konumlandırılıyor.

Sivas’ta kişi başı fiyatları ortalamada seyreden mekanlar da bulunuyor. Fiyatları bu aralıkta olan mekanlar Sivas Merkez ve Zara’da yer alıyor. Buradaki davet alanlarında rahatlıkla 500 konuğunu ağırlayabilirsin. Merkez ve Zara’da konumlandırılmış olan uygun fiyatlı davet alanlarının büyük bir kısmı, çiftlere aksesuar kiralama imkanı da sunuyor.

Sivas bekarlığa veda partisi organizasyonlarını da oldukça uygun fiyatlar karşılığında gerçekleştirebileceğin bir şehir. Uygun fiyatlar karşılığında belirlemiş olduğun konsepte göre hizmet alabileceğin birçok mekan mevcut. Şehirde yüksek fiyatlı mekan bulunmaması çiftler için büyük bir artı. Ücretler üzerinde konuk sayının önemi bir hayli büyük. Almak istediğin ekstra hizmetlerin bu ücrete dahil olmadığını tekrar hatırlatalım.

Sivas Kına Gecesi Mekanlarında Alabileceğin Hizmetler

Sivas kına organizasyonun için mekanların sunmuş olduğu hizmetlerden bahsetmek istiyoruz. Şehirdeki mekanlarda yemekli ya da kokteylli bir organizasyon gerçekleştirebilirsin. Mekanların büyük bir kısmında menü tadımı ile menüde değişiklik yapma olanağının bulunduğunu belirtelim. Genellikle yemekli organizasyonlar için etli ana menüler; kokteylli organizasyonlar için çeşitli atıştırmalıklar hazırlanıyor. Birçok mekan, konuklara tatlı ve içecek ikramı yapıyor.

Hüzün ve eğlencenin bir arada olduğu kına gecelerinde sunulan müzik hizmetleri gelinlerin olmazsa olmazı! Bu yüzden mekanlar da bu konuda oldukça hassas davranıyor. Mekanlarda çoğunlukla ışık, ses ve sahne hizmetleri sunuluyor. Ayrıca canlı müzik, DJ performansı, after party alanı gibi olanakları çiftler ve konuklarla buluşturan mekanlar da bulunuyor.

Bu duygu yüklü geceyi ölümsüzleştirmek için fotoğrafçı ve kameramana ihtiyaç duyabilirsin. Sivas kına mekanlarının büyük bir kısmı profesyonel bir çekim ekibiyle birlikte çalışıyor. Bu konuda çok şanslısın. Ayrıca dışarıdan farklı bir çekim ekibiyle çalışmana müsaade eden mekanlar da bulunuyor. Bu mekanlar, farklı bir organizasyon ve catering firmasıyla anlaşmana da olumlu yaklaşıyor.

Mekanın anlaşmalı olduğu organizasyon sorumluları, davet alanını kına konseptine uygun şekilde dekore ediyor. Kına organizasyonun için özel aksesuarlar temin ediliyor. Sivas’ta aksesuar kiralama imkanı sağlayan kına mekanlarının sayısı da oldukça fazla. “Kaftanımı bindallımı giyeyim, kına tahtımda güzel pozlar vereyim” diyorsan bütün bu isteklerini yerine getirecek davet alanları Sivas’ta bulunuyor.

Sivas Açık Hava Kına Mekanlarının Avantajları

Tüm Kına Mekanları