surname
Surname Adres 15 Temmuz Mah. Kışla Cad. No:24/1 Esenler / İstanbul
Surname Telefon 0212 963 2029

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Surname hakkında

Surname Düğün Salonu, hayallerindeki düğünü gerçekleştirebileceğin samimi bir mekan. Göl manzarasına sahip mekan; açık ve kapalı davet alanları, lezzetli menüleri, gelişmiş sahne hizmetleri, şık süslemeleri ve organizasyon sorumlusu ile öne çıkıyor. İstek ve tercihlerini rahatlıkla dile getirebildiğin ve hiçbir kısıtlaması bulunmayan bu mekan hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan yazımızı okumaya devam et!

surname

Surname düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Esenler Surname fiyatları diğer İstanbul kulüp ve davet alanları ile kıyaslandığında ortalamanın altında kalarak bütçe dostu olduğunu kanıtlıyor.
 • Yemekli ve kokteylli alternatifleri bulunan mekanın kokteyl menülerinin daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.
 • Hafta içi fiyat listesi hafta sonuna göre daha uygun. Düğünün için tarih belirlerken bunu göz önünde bulundurabilirsin.
 • Müzik saat 23:30’da sona ererken yemek servisi 00:00’a kadar sürüyor.
 • Düğünün için sunulan fırsatları değerlendirmek ve fiyat tekliflerini öğrenmek için aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  400-500 kişi
Kokteylli kapasite  300-400 kişi
Açık alan kapasitesi  400-500 kişi
Kapalı alan kapasitesi  300-400 kişi

Surname düğün paketleri

Surname Davet Salonu düğünün için birçok hizmeti düğün paketlerine ekleyerek kusursuz bir davet deneyimlemeni sağlıyor. Mekanın organizasyon sorumlusu tüm detaylar ile ilgilenirken tecrübeli ekip de yemek servisini üstleniyor. Gelişmiş ses, ışık ve sahne hizmetleri sayesinde hiçbir kısıtlama olmadan eğlenebiliyorsun. Geniş otoparkı bulunan mekan misafirlerinin park sorununu ortadan kaldırmış oluyor. Sunulan diğer hizmetler şu şekilde:

 • Dışarıdan fotoğrafçı getirme imkanı
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik seçenekleri
 • Vale hizmeti
 • After party alanı
 • Dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışma

Dekorasyon ve süsleme

 • Surname Davet Esenler’de göl manzarası öne çıkarılıyor. Minimal dekorasyonu tercih eden mekan bohem unsurlar kullanarak ferah bir atmosfer yaratıyor.
 • Nikah töreni için kilise düzeni oluşturuluyor. Bunun yanı sıra çiçekler ve tüllerle süslenmiş bir gelin tagı da sahneye yerleştiriliyor. Daha geleneksel bir tören için tüllerle süslenmiş özel bir platform tasarlanıyor.
 • Gelin yolu beyaz halılar ve rustik fenerler ile süsleniyor. Çiçek detayları ve şamdanlar da eklenince ortaya zarif bir görüntü çıkıyor.
 • Oturma düzeninde yuvarlak banket masalar ve Napolyon sandalyeler tercih ediliyor.
 • Masa süslemeleri için şamdanlar, jardinyer ve çiçek buketleri yerleştiriliyor.

surname

Müzik

Esenler Surname Düğün Salonu eğlenceden taviz vermemek için son teknoloji ses, ışık ve sahne hizmetleri sunuyor ve kurulumunu kendi gerçekleştiriyor. Canlı müzik için orkestra desteği de sağlayan mekanda müzik yayını 23:30’a kadar devam ediyor. Ancak eğlenceni yarıda kesmek zorunda değilsin! Mekanın after party alanı sayesinde sevdiklerinle dans etmeye devam edebilir ve mutlu anlarına yenilerini ekleyebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Göl ve ağaç manzaralı Surname Düğün Salonu’nda uzun süre konuşulacak fotoğraflar çekileceğinden kuşkumuz yok! ”Profesyonel fotoğraf ve video hizmeti tercih ediyorum” diyorsan dışarıdan bir fotoğrafçı ile çalışmana izin veriyorlar. Bu sayede en özel gününün anılarını ölümsüzleştirebilirsin. Mekanın anlaşmalı bir fotoğrafçısı olup olmadığını öğrenmen içi mutlaka sorumlulara danışmalısın!

Otopark

İstanbul gibi bir büyükşehirde kalabalık bir düğün planlarken akla gelen ilk sorunlardan biri park sorunu. Davete katılan konukların Surname Esenler’in geniş otoparkı sayesinde bu sorunla karşılaşmayacaklar. 500-750 araç kapasitesi bulunan otoparkın yanı sıra vale hizmeti de bulunuyor. Misafirlerinin park yeri aramaması ve bu hizmetten ücretsiz yararlanması seni mutlu edecektir diye düşünüyoruz.

surname

Surname kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL

Surname Düğün Salonu Esenler hem açık hem de kapalı alanıyla düğün organizasyonları dışındaki davetleri de düzenliyor. Düğününden önce gösterişli ve kalabalık bir kına gecesi düzenlemek istersen bu mekanı göz önünde bulundurmanı öneriyoruz. Organizasyon sorumlusundan yemekli ve kokteylli menü çeşitlerine, vale hizmetinden after party alanına birçok hizmet sunan mekan kına gecen için canlı müzik de sunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Surname Restaurant Esenler organizasyon sorumlusu ile tüm taleplerini yerine getirmek için çalışıyor. Ayrıca istersen dışarıdan bir organizasyon firması ile de anlaşabilirsin.
 • Mekanın after party alanı gece 23:30’dan sonra da eğlenmeni mümkün kılıyor ve bizden bir alkış alıyor!
 • Surname Esenler konseptine uygun dekorasyon seçenekleri ile öne çıkıyor.
 • Mekanın geniş otoparkından ve vale hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsin.
 • Özel menü seçenekleri bulunan Surname Esenler Düğün Salonu’nda düğününden önce menü tadımı yapabilir ve menüde değişiklikler talep ederek misafirlerine en lezzetli yemekleri sunduğundan emin olabilirsin.
 • Dışarıdan bir fotoğrafçı ile anlaşarak mutluluk dolu anlarını ölümsüzleştirebilirsin.
 • Son teknoloji ses, ışık ve sahne hizmetleri ile çalışılması oldukça önemli. Bu sayede müzik kesintisiz bir şekilde devam edebiliyor.

surname

Surname çift yorumları

Sevil & Muhammet: ”Oğlumun düğünü için mekan ararken Surname Esenler’i bulduk. Mekan olarak zorlamaları yok, kendimiz menüleri ve konseptleri seçebiliyoruz. Her şeye ayrı fiyat listesi çıkarmıyorlar. Harika bir göl manzarası olması bizi cezbetti.”

Gizem & Oğuzhan: ”Çok ilgili bir organizasyon yetkilisi var, aklımızda olan bütün soruları cevapladı. Ekimde nişanımı yapmak için sabırsızlanıyorum.”

surname

Surname nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: 15 Temmuz Mah. Kışla Cad. No:24/1 Esenler / İstanbul

Telefon: 0212 963 2029

Surname Düğün İstanbul Esenler’de hizmet veriyor ve doğa ile iç içe bir noktada yer alıyor. Ulaşımı kolay bir noktada bulunan mekana özel aracın ve toplu taşıma ile ulaşman mümkün. 36A, 336E, 79KT veya 33M otobüslerini ya da T4 tramvayı ve A41 minibüsünü tercih edebilirsin. Baştabya yönüne binip Atışalanı Lisesi Durağı’nda inerek mekana ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları