svadba maçka
Svadba Maçka Adres Vişnezade, Bayıldım Cad. No:10, Maçka Parkı karşısı, Beşiktaş / İstanbul
Svadba Maçka Telefon 0212 963 0896

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Svadba Maçka hakkında

Maçka Parkı’nın muhteşem manzarasıyla ve tarih kokan havasıyla evlenmek herkese nasip olmaz. Fakat şu an sana tanıtacağımız mekanda ”Evet!” demeyi istersen, bu atmosferde evlenebilirsin. Muhteşem atmosferinin yanı sıra yeşilliklerle dolu doğa manzarası, şık ve sade dekorasyonu, üstün kalitedeki hizmetleri sayesinde Svadba Maçka, İstanbul’da eşine zor rastlanır bir düğün deneyimi yaşatıyor.

svadba maçka

Svadba Maçka düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Mekan, İstanbul kulüpler ve davet alanlarına göre ortalama fiyatlara sahip. Konumu, olağanüstü dekorasyonu ve hizmetlerini göz önünde bulundurarak oldukça uygun diyebiliriz burası için.
 • Düğünde gerekli birçok hizmeti fiyat dahilinde sunmaları sayesinde ekstra masraflar bir hayli azalıyor.
 • Svadba Maçka fiyatları hafta içi ve hafta sonu için küçük bir farka sahip. Bu sayede düğün tarihini bütçene uygun bir şekilde ayarlayabilirsin.
 • Yemekli menüleri, kokteylli menülerinden biraz daha pahalı olan mekanda yine bütçene ve zevkine uygun bir seçim yapabilirsin.
 • Verdikleri lüks hizmetler ve uygun fiyatlı olmaları nedeniyle tercih edilen bir mekan. O yüzden erken rezervasyonunu yaptırman en doğrusu olacaktır.
 • Sana özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için aşağıdaki pembe butona tıklamayı unutma!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 400-500 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 400-500 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

svadba maçka

Svadba Maçka düğün paketleri

Kokteylli ve yemekli olmak üzere iki adet paket sunan Svadba Maçka’da istediğini seçebilirsin. Yemekli düğün yapmayı seçersen konuklarına leziz menülerin dışında çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen özel menü seçeneklerini de sunabiliyorsun. Saat 23:00’e kadar servis sürüyor. Ayrıca menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sağlayan mekanda sunulacak lezzetleri kendin seçip değiştirebilirsin.

Bunların dışında mekan özenle hazırlanabilmeniz için sana ve eşine ayrı hazırlık odaları tahsis ediyor. Svadba Maçka organizasyon sorumlusu ile düğününden önce her şey sen nasıl dilersen o şekilde hazırlanıyor. Ayrıca dışarıdan organizasyon firmasıyla çalışmak istersen izin veriliyor. Bütün hava koşullarına karşı mekanda açılır-kapanır tavan olması sayesinde yağmur gibi bir olumsuzluk düğününü etkilemeyecek.

svadba maçka

Dekorasyon ve süsleme

 • İlk girdiğimizde bizi camekanların dışından çevreleyen yemyeşil Maçka Parkı manzarası karşılıyor.
 • Manzarayla uyumlu olarak dekore edilen mekanda beyaz ve sıcak bej renkler ağırlıklı kullanılmış.
 • Taş duvarlar ve beyaz mermer yer kaplamalarına eşlik eden antik sütunlar; mekana oldukça şık ve klasik bir hava katmış.
 • Davet alanında beyaz tiffany sandalyeler ve istediğin renk örtülerle donatılan yuvarlak veya oval masalarla ideal bir oturma düzeni kurulmuş.
 • Masaların üzerinde de sade bir dekorasyon amaçlanmış ve altın rengi suplalarla cam vazolar kullanılmış. Bu cam vazolara konsepte uygun çiçekler yerleştirilmiş.
 • Sıcak ve sarı renkli yapılan ışıklandırmaya ek olarak ihtişamlı avizeler ile mekanın şıklığına şıklık katılmış.

svadba maçka

Müzik

Her adımının müzik gibi yankılanacağı Beşiktaş Svadba Maçka’da düğün günün için ek olarak müzik hizmeti de veriliyor. Saat tam 23:30’a kadar müzik çalınabilen mekanda Sahne ve ses sistemleri en kaliteli ekipmanlarla hazırlanıyor. Deneyimli sanatçılar, düğününe özel bir repertuvar hazırlıyorlar. Bu sayede bütün misafirlerin bu güzel atmosferde yapılacak düğününden müziğe de doyarak ayrılıyor.

Düğün fotoğrafçısı

Svadba Maçka’da doğanın içinde çekilen, yemyeşil fonlara sahip olağanüstü düğünün fotoğrafları o kadar güzel olacak ki, evinin hangi köşesine asarsan as usta ressamların elinden çıkmış bir tablo hissi verecekler. Sen bu fotoğraflara en kaliteli halleriyle sahip olabil diye, mekan anlaşmalı olduğu profesyonel ekiple fotoğraf ve video çekim hizmeti veriyor.

svadba maçka

Otopark

İstanbul gibi bir mega kentte, özellikle Beşiktaş gibi bir ilçede, otoparkın ne denli büyük bir soruna dönüşebileceğini tahmin ediyoruz. Bunu bizden de önce düşünen Maçka Svadba misafirlerine özel 250-500 araç kapasiteli bir otopark sunmuş. Ayrıca vale hizmeti bulunan mekanda ne kadar uzun bir konvoyun olursa olsun park yeri asla bir sorun olmayacak.

Svadba Maçka kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL

Deniz ve orman manzarası bulunan bu mekanda düğün dışında birçok organizasyona da ev sahipliği yapılıyor. Eğer mekanda kına geceni gerçekleştirmeyi düşünürsen, deneyimli ekipleri ve muhteşem atmosferi ile asla pişman olmayacağını söyleyebilriz. Hizmet konusunda istediklerini gerçekleştirmeye oldukça önem veren Svadba Maçka’da kına gecesi yaptığında sana şu hizmetler sunuluyor:

 • Kaftan ve bindallı
 • Özel dans şovları
 • Kına gecesine özel müzikler
 • Kına tahtı
 • Bindallı ve kaftan
 • Davul şovu
 • Hint kınası, kına mumu ve tepsisi
 • Kına süslemesi ve dekorasyon
 • Kına takımı
 • Kına töreni
 • Kına ekibi

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Svadba Maçka düğün fiyatları, verdikleri hizmetler de düşünüldüğünde gayet makul.
 • Mekanın yeşillikler arasında olmasına, Maçka Parkı manzarasına ve olağanüstü dekorasyonuna biz gerçekten aşık olduk.
 • Müzik, fotoğraf ve organizasyon hizmetleri vermeleri çiftleri birçok zahmetten kurtarıyor.
 • Özel menü seçenekleri, menü tadımı, değişiklik imkanı ve özenle hazırlanan yemekleri ile düğüne katılacak misafirlerin lezzete doyacak.
 • İstanbul’un merkezinde olmalarına rağmen şehrin gürültüsünden uzak bir ortam sunmaları çok ama çok büyük bir artı.
 • Mekanın kendine ait devasa bir otoparkın yanında vale hizmeti de sunması çiftlere çok büyük kolaylık sağlıyor.

svadba maçka

Svadba Maçka çift yorumları

Begüm & Taner: ”Tüm ekip çok profesyoneldi, çok ilgiliydi ve yardımcıydı. Biz çok mutlu olduk doğru bir tercih yaptığımız için. Yeni evlenecek olanlara her açıdan güvenebilecekleri bir yer olduğu için Svadba Maçka’yı tavsiye ediyoruz.”

Zeliha & Tuna: Şahane bir düğün yaşamak ve ömür boyu mutlu bir şekilde anımsamak istiyorsanız en doğru yer kesinlikle Svadba Maçka olmalıdır. Tüm detaylar sizin yerinize Svadba Maçka’nın profesyonel ekibi tarafından düşünülüp sizin için hazırlanmaktadır. Ambiyans, yemekler, müzikler ise bence İstanbul’un en iyisi.”

svadba maçka

Svadba Maçka nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Vişnezade, Bayıldım Cad. No:10, Maçka Parkı karşısı, Beşiktaş / İstanbul

Telefon: 0212 963 0896

Svadba Maçka iletişim bilgilerini yukarıda bulabilirsin. Aklına bir soru takıldığında Svadba Maçka telefon numarasını kullanabilirsin. Mekana ulaşımı soracak olursan onu da hemen anlatalım. Maçka Durağı’ndan geçen 26, 26A, 26B ve 30M otobüsleriyle veya İett İnönü Stadı Durağı’ndan geçen 129T, 110, 49T, 42T ve 559C gibi birçok otobüsle mekana ulaşmak mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları