Tarihi Bankalar Lokantası Adres Arap Cami Mah. Perşembe Pazarı Cad. No:6 Beyoğlu / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Tarihi Bankalar Lokantası hakkında

1947 senesine gidiyor ve o döneme ait mimarisiyle göz kamaştıran Tarihi Bankalar Lokantası’nda kendimizi buluyoruz! Eskiden burada yerli ve yabancı banka çalışanları sık sık yemek yermiş. İsmi de zaten oradan geliyormuş. Tabii zaman geçtikçe işletme sahipleri değişmiş ama kalitelerinden asla ödün vermemişler. Günümüzde de lezzetli yemekleriyle konukların öğünlerini şenlendirmek ve toplu organizasyonlara ev sahipliği yapmakla meşguller.

Evet tarihi geçmişi o kadar eskiye dayanan bu lokantada nikah sonrası yemek organizasyonunun nasıl olacağını inceleyeceğiz beraber. Öncelikle mekanda ortalama 50 kişi ağırlanabildiğini söyleyelim. Yani sadece en yakınlarını davet edeceğin bir organizasyon için ideal alana sahipler. Kesinlikle çok ilgili bir ekipleri var. Resmen konukların etrafında pervane oluyorlar. İşte diğer detaylar…

Tarihi Bankalar Lokantası fiyatları

 • Mekanın başlangıç fiyatları gayet makul. Tabii seçtiğin yemeğe ve menüye göre fiyatlar yükselecektir.
 • Hafta sonu ve hafta içi organizasyonları arasında fiyat farkı bulunmuyor.
 • Tarihi Bankalar Lokantası menülerinde alakart ve fiks seçenekleri bulunuyor. Tabii fiks menüler her zaman daha avantajlı oluyor.
 • Davetli sayını ve menü tercihini önceden yapıp, yetkililerden aldığın kişi başı fiyatı konuklarına iletebilirsin.
 • Sana özel fiyat teklifi almak için tek yapman gereken alttaki pembe butona tıklamak!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50-100 kişi
Kokteylli kapasite 50-100 kişi
Açık alan kapasitesi 50’den az
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi

Tarihi Bankalar Lokantası nikah sonrası yemek organizasyonu

Bankalar Lokantası Karaköy, nikah sonrası yemekleri için aşçılarının hazırladığı en güzel lezzetlerden oluşturduğu menüler hazırlayabiliyor. Tüm konuklarına sunulması için standart bir menü oluşturabileceğin gibi davet günü herkesin kendisinin seçim yapacağı alakart servisi de tercih edebiliyorsun. Standart menülerde fiyatlar öncesinde netleşebildiğinden, ödenecek tutar açısından daha avantajlı oluyor.

Menüleri ara sıcaklar, ana yemek, salata, tatlı ve içeceklerden oluşuyor. Dilersen tüm bu başlıkların altını kendi istediğin lezzetlerle doldurarak, sana özel menü oluşturmalarını talep edebiliyorsun. Zaten günlük olarak sundukları menülerde o kadar çok seçenek var ki; damak zevkine hitap edecek birçok alternatifle karşılaşacağına eminiz. Alabileceğin hizmetlerin tamamı da şöyle:

 • Yemek servisi (Saat 00:00’a kadar)
 • Menü tadımı
 • Menüde değişiklik
 • Işık ve ses sistemleri
 • Müzik yayını
 • Servis personelleri
 • Organizasyon sorumlusu

Dekorasyon ve süsleme

 • Tarihi Bankalar Lokantası, sade bir konseptle hizmet veriyor. Yapının nostaljik atmosferi o kadar güzel ki ekstra bir süslemeye ihtiyaç duyulmuyor.
 • Davetli sayını önceden bildirdiğinde, ona özel oturma düzeni oluşturuyorlar.
 • Yeterli konuk sayısına ulaştığın takdirde restoranın bir katını sana özel olarak kapatabiliyorlar.
 • Farklı süslemeler yapılmasını, bu sadelikten uzaklaşılmasını istersen; dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşıp onları mekana getirebilirsin.

Müzik

İstanbul nikah sonrası yemek mekanlarından Karaköy Bankalar Lokantası, yemek odaklı bir işletme. Yani buranın konsepti, lezzetli yemekler yiyip sevdiklerinle sohbet etmek üzerine kurulu desek yanlış olmaz. Tabii ki arka planda sohbetine eşlik edecek güzel şarkılardan oluşan bir müzik yayını yapılıyor. Ancak buradan bir düğün salonu performansı beklememek gerekiyor.😊 Kendilerine ait ses sistemlerinin bulunduğunu da belirtelim.

Fotoğrafçı

Nikah sonrası yemek organizasyonlarda çiftler profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışıp çalışmama konusunda kararsız oluyorlar. Butik bir davet olacağından, çiftlerin bir kısmı telefonlarla çekilen karelerin yeterli olduğunu düşünüyor. O nedenle Tarihi Bankalar Lokantası da fotoğrafçı hizmeti sunmuyor. Ama sen dilersen başarılı bir ekiple anlaşıp, organizasyon günü onlarla çalışabilirsin.

Tarihi Bankalar Lokantası kına gecesi organizasyonu

Tarihi Bankalar Lokantası Beyoğlu, nikah yemeklerinin yanı sıra kına geceleri için de ideal bir mekan. Butik ve samimi yapısı sayesinde çiftler buraya yoğun ilgi gösteriyor. Kına gecesine özel hizmetleri de bulunuyor elbette. En güzel kına parçalarını derledikleri bir müzik listeleri bulunuyor. Onun haricinde bir organizasyon firmasıyla anlaşıp, onları da mekana getirmene müsaade ediyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Karaköy Bankalar Lokantası’nın en sevdiğimiz özelliği kesinlikle tarihi dokusu oldu! Sırf o taş duvarları görmek için bile buraya gidilir.
 • 1947 senesinde açılmış bir mekanda olmak, hem seni hem de davetlilerini çok özel hissettirecek.
 • Organizasyon gününden önce restorana giderek menü tadımı yapabilecek olman harika!
 • Merkezi konumlarından dolayı da kendilerine kocaman bir alkış! İstanbul’un neresinde olursan ol buraya kolaylıkla ulaşabilirsin.
 • Nikah sonrası yemeklerinin haricinde kına gecesi, nişan töreni, kurumsal etkinlik, parti, baby shower, bayi toplantısı gibi farklı organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyorlar.
 • Kullanıcıların yorumlarını araştırdığımızda, lokanta çalışanlarının güler yüzlülüğünün çok sevildiğini gördük. Çiftlerin stresini azaltmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Tarihi Bankalar Lokantası nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Arap Cami Mah. Perşembe Pazarı Cad. No:6 Beyoğlu / İstanbul

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden Beyoğlu’na ve doğal olarak Tarihi Bankalar Lokantası’na ulaşmak çok kolay. Buraya otobüs, metro, minibüs, vapur gibi birçok toplu taşıma aracıyla gelebilirsin. 28T, 33B, 43Ç, 47E gibi otobüs hatlarını kullandığında; Kemeraltı, Şişhane ve Karaköy duraklarından birinde inmen gerekiyor. Ayrıca Taksim’den füniküler ile de Karaköy’e inebilirsin. Anadolu Yakası’ndan gelecek konuklar da vapuru tercih edebilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.