Tekirdağ Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Tekirdağ’daki Kına Gecesi Mekanları

Doğal güzellikleri, tarihi yerleri ve tertemiz sahilleri ile dikkat çeken Tekirdağ’da şahane bir kına gecesi organizasyonu yapabilirsin. Şehirde onlarca sayıda organizasyon mekanı bulunuyor. Açık veya kapalı davet alanları arasında seçim yaparak hayalindeki kına gecesi organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Şehirde hem yüksek kapasiteli hem de daha butik bir kına gecesi organizasyonu düzenleyebilirsin.

Tekirdağ’da yer alan 6 ilçede kına gecesi ve bekarlığa veda partisi mekanları bulunuyor. Çorlu kına gecesi organizasyonu yapılabilecek yerlerin en başında geliyor. Mekanların büyük bir kısmı çorlu’da konumlandırılıyor. Süleymanpaşa ve Çerkezköy kına organizasyonun için tercih edebileceğin ilçeler arasında yer alıyor. Bu ilçelerin yanı sıra Hayrabolu, Malkara ve Şarköy’de de birçok mekan mevcut.

Tekirdağ kına mekanlarının birçoğu uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor. Bütçe dostu fiyatlar karşılığında hizmet almak için çorlu’da pek çok seçenek bulunuyor. Dağ, orman, ada ve deniz manzaralı davet alanları çiftler tarafından bir hayli ilgi görüyor. Hem kapalı hem de açık davet alanlarının maksimum 2.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor.

Tekirdağ kına salonlarının büyük bir kısmı şehir merkezinde bulunuyor. Merkeze uzak ilçelerde hizmet alabileceğin yerlerin sayısı da azalıyor. Mekanların çoğunlukla şehir merkezinde konumlandırılıyor olması çiftlere ve konuklara birçok konuda avantaj sağlıyor. Bu avantajların başında kolay ulaşım geliyor. Hem çiftler hem de konuklar kına mekanını bulmakta herhangi bir zorluk yaşamıyor.

Tekirdağ Kına Salonu Fiyatları

Tekirdağ kına gecesi fiyatları mekanlara göre farklılık gösterebiliyor. Şehirde; uygun, ortalama ya da daha yüksek fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin birçok mekan bulunuyor. Geniş bir fiyat skalası sunan Tekirdağ mekanlarının büyük bir kısmı uygun fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Çorlu kına organizasyonunu makul fiyatlar karşılığında gerçekleştirebileceğin ilçeler arasında yer alıyor.

Tekirdağ’ın bütün ilçelerinde bütçe dostu fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin kına gecesi mekanları bulunuyor. Uygun fiyatlı mekanların çoğu Çorlu ve Süleymanpaşa’da konumlandırılıyor. Tekirdağ bekarlığa veda mekanları da tıpkı kına gecesi alanları gibi cep yakmayan fiyatlar karşılığında birçok hizmet sunuyor. Erken rezervasyon yaparak ve mekan indirimlerinden faydalanarak oldukça uygun fiyatlı bir organizasyon gerçekleştirmek mümkün.

Fiyatları ortalamada seyreden davet alanları Çerkezköy, Çorlu ve Süleymanpaşa’da bulunuyor. Çorlu’da ortalama fiyatlar karşılığında gelin hamamı organizasyonu yapabileceğin butik konseptli mekanlar mevcut. Butik konseptli mekanların yanı sıra bu ilçelerde yüksek kapasiteli davet alanları da var. Bu davet alanlarında 750 davetlini rahatlıkla ağırlayabilirsin. İstek ve beklentilerine uyan konsepti tercih etme özgürlüğü tamamen sana ait.

Tekirdağ’da ortalamanın üzerinde fiyatlar talep eden lüks mekanlar da mevcut. Bu mekanlar uygun fiyatlı davet alanlarına göre sayıca daha az. Yüksek fiyatlı mekanlar çorlu ve Süleymanpaşa’da yer alıyor. Doğayla iç içe bir alanda; kır bahçesinde veya dağ evinde ihtişamlı bir organizasyon yapmayı planlıyorsan bu ilçelerde konumlandırılmış olan mekanlara göz atabilirsin.

Tekirdağ Kına Yerlerinde Bulunan Hizmetler

Tekirdağ bekarlığa veda partisi organizasyonlarının ve kına gecelerinin vazgeçilmez hizmetleri arasında müzik ve eğlence bulunuyor. Mekanlarda çoğunlukla; ses sanatçısı, DJ performansı ve orkestra gibi imkanlar yer alıyor. Davet alanlarında, müzik ve eğlencenin gece yarısından sonra da devam edebileceği after party alanları bulunuyor. Profesyonel dansçıların sergiledikleri dans gösterileri ile eğlence katlanarak artıyor.

Hizmetler mekan çeşitlerine göre farklılık gösterebiliyor. Yemekli organizasyonlar için catering firmasıyla birlikte çalışan mekanlar bulunuyor. Mekanların büyük bir kısmı dışarıdan catering hizmeti almana da müsaade ediyor. Yemekli organizasyonlar dışında kokteylli seçeneklerin de bulunuyor. Birçok mekanda ön tadım yapma imkanı sunuluyor. Yemek servisi çoğu yerde gece yarısına kadar devam ediyor.

Tekirdağ’da aksesuar kiralama olanağı sunan pek çok mekan bulunuyor. Geleneksel bir kına organizasyonu yapmak için aksesuar ve süslemeler oldukça önemli. Bindallı, kaftan, kına tahtı, tef gibi aksesuarlar fotoğraf çekimlerinde de harika gözüküyor. Ayrıca mekanlar fotoğraf çekimleri için profesyonel çekim ekibiyle anlaşıyor. Böylece stres ve heyecanını attığın bu eğlenceli gece unutulmamış oluyor.

Bütün bu hizmetlerin sunulduğu ortamın kına konseptine uygun olması bir hayli önemli. Çoğu mekanın dekorasyon ve süslemelerinde gelinin zevk ve istekleri belirleyici oluyor. Organizasyon sorumlusu, mekan süslemeleri başta olmak üzere birçok konuda çiftlere yardım ediyor. Çiftler arzu ederlerse dışarıdan farklı bir organizasyon firmasından da özgürce hizmet alabiliyor.

Tekirdağ Kına Organizasyonlarının Avantajları

Tüm Kına Mekanları