Yeşil Vadi Hakkında

Yeşil Vadi Çekmeköy, yeşilliklerle çevrili bir alanda doğayla iç içe ve sakin bir davet alanı sunuyor. Ormanın içinde yer alan mekan açık ve kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca pek çok organizasyona kapılarını açıyor. Yeşil Vadi Çekmeköy, mekanın sakinliği ve profesyonel kadrosuyla müşterilerine oldukça kaliteli bir hizmet sunuyor.

Yeşil Vadi kır düğün salonu, yaz ve bahar aylarında açık havada gerçekleşecek düğünlere ev sahipliği yapıyor. Butik davetler için mekanın iç kısmında bulunan 4 kişilik masalarda organizasyonu gerçekleştirebiliyorsun. Ayrıca çocuklar için ayrılan bir oyun alanı bulunuyor. Yeşil Vadi özel davetler dışında aile içi etkinliklere için de oldukça uygun.

Fiyat Teklifi Al

Yeşil Vadi Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Yeşil Vadi Düğün fiyatları, tercih edeceğin menüye göre değişiklik gösteriyor. Kokteyl hizmeti bulunmayan mekanda farklı yemekli menü içeriklerinden bütçene en uygun olanını tercih edebiliyorsun.
 • Yemekli düğünlerde standart olarak çorba, ara sıcak, ana yemek ve tatlı servisi yapılıyor. Menü içeriğinde yapacağın değişiklikler ve eklemelere göre fiyat belirleniyor.
 • Mekanın fiyatları hafta içi ve hafta sonuna göre değişiklik göstermiyor. Ödeyeceğin toplam tutar için davetli sayısı ön planda oluyor ve menü fiyatları kişi sayısı ile çarpılıyor.
 • Yaz ve kış aylarında mekanın fiyatları değişebiliyor. Yaz ve bahar aylarında dış ve iç mekanıyla oldukça yoğun bir şekilde hizmet veren mekan kış aylarında daha indirimli bir düğün yapabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Yeşil Vadi
Açık ve Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 75

Çekmeköy Yeşil Vadi, açık ve kapalı mekanlarında farklı kapasitelere sahip düğün alanları sunuyor. Özellikle yaz aylarında dış mekanda kır düğünü alanı oluşturarak pek çok konuğunu ağırlayabiliyorsun. Kır bahçesinde bulunan düğün alanının kapalı alana göre daha geniş bir kapasiteye sahip olduğunu söyleyebiliriz. İç kısımda ise masa düzenini kendin belirleyerek davetinin türüne göre alan oluşturabilirsin.

Yeşil Vadi Düğün Paketleri

Çekmeköy Yeşil Vadi düğün paketleriyle bu özel gününde her türlü ihtiyacına uygun bir hizmet bulabilirsin. Mekanda standart olarak dekorasyon, yemek servisi ve menü değişikliği imkanı bulunuyor. Menü seçimini yaparken yemeklerin tadına bakma imkanın da mevcut. Yeşil Vadi Kır Düğün Salonu Çekmeköy, organizasyon sorumlusu hizmetini de düğün paketleri dahilinde sunuyor.

 • Dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firmasıyla anlaşma imkanın bulunuyor.
 • Mekanda rezervasyon yaptırdığında sadece sana özel bir hizmet sunularak başka bir düğün gerçekleştirilmiyor.
 • Dekorasyon ve menü seçeneklerine kadar kapsamlı bir hizmet sunularak hayallerindeki düğün gerçekleştiriliyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Yeşil Vadi kır bahçesi, düğünlere özel olarak farklı süsleme seçenekleri sunuyor. Beyaz örtülerle giydirilmiş sandalye ve masalar altın renkte tüllerle süsleniyor.
 • Yeşil Vadi düğün salonunda iç mekan için daha sade bir tasarım tercih ediliyor. Ahşap masa ve sandalyeler beyaz masa örtüsüyle süsleniyor.
 • Daha otantik bir görünüm için mekanda ahşap banklar da bulunuyor. Minik ve loş ışıklandırmalarla süslenen ortamda doğallık ve sadelik daha ön planda tutuluyor.
 • Doğal bir alanda yer alan mekan atmosferde bütünlük sağlamak için yaprak ve çiçekleri kullanmayı tercih ediyor. Böylece sade ve şıklığın bir arada olduğu bir konsept yaratılıyor.

Müzik

İstanbul Çekmeköy Yeşil Vadi’de özel olarak ayarlanmış bir ses, sahne ve ışıklandırma sistemi bulunmuyor. Mekanın anlaşmalı olduğu bir müzik ekibi bulunmadığından canlı müzik hizmeti için başka bir firmayla çalışma imkanı sunuluyor. Ayrıca DJ hizmeti için de bir organizasyon firmasıyla anlaşarak en sevdiğin şarkılar eşliğinde sevdiklerine doyasıya eğlenebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Yeşil Vadi Restaurant Çekmeköy fotoğraflarında doğal bir konsept oluşturacak yemyeşil alanlara sahip. Dış çekim için oldukça ideal olan ağaçlık ve gerçek çim zemine sahip alanlar bulunuyor. Mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğraf ve video çekim ekibi olmadığından dilediğin firmayla anlaşarak çekimlerini gerçekleştirebilirsin. Ormanlık alan içinde yer alan bu mekanda, unutulmaz fotoğraf kareleri çekinebilirsin.

Otopark

Yeşil Vadi Restaurant Çekmeköy, geniş bir otopark alanı sunuyor. Ormanlık alanda yer aldığı için müşteriler genel olarak özel araçlarıyla ulaşımı sağlamayı tercih ediyor. Mekanın hemen önünde yer alan otopark güvenli bir park alanı oluşturuyor. Yeşil Vadi Restaurant’ta vale hizmeti bulunmuyor. Konukların ve sen otopark alanından ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz.

Yeşil Vadi Kına Gecesi Diğer Organizasyonlar

Yeşil Vadi Kır Bahçesi, düğün organizasyonunun yanı sıra nikah sonrası yemekleri, toplantılar ve kurumsal etkinliklere özel hizmet de sağlıyor. Toplu bir yemek daveti düzenlemek istersen, mekan bu tarz etkinlikler için hafta içi günleri hizmet veriyor. Mekan rezervasyon sistemiyle çalıştığından Yeşil Vadi Çekmeköy iletişim adresinden mekana ulaşarak önceden yer ayırtman önemli.

Alkışlarımız

 • Yeşil Vadi, kır düğünü için unutulmaz manzaralar sunuyor. Geniş çim alanları sayesinde doğayla iç içe olmak isteyenlerin İstanbul nikah sonrası yemeği mekanları arasında ilk tercihleri arasında yer alıyor.
 • Çekmeköy Yeşil Vadi Restaurant, meyve ağaçlarıyla da konuklarına samimi bir ortam sağlıyor. Meyve servisini kendi ağaçlarından yapan mekan konuklarına organik lezzetler sunuyor.
 • Yeşil Vadi Restoran Çekmeköy, her damak zevkine uygun menü seçenekleriyle de konuklarına unutulmaz lezzetler sunuyor. Özellikle zengin kahvaltı menüleriyle tadına doyamayacağın bir gün başlangıcı yapabilirsin.
 • Yaz aylarının vazgeçilmezi olan mangal partileri için de oldukça tercih edilen mekan farklı et çeşitleri de sunuyor.
 • Profesyonel ve güler yüzlü servis ekibi sayesinde kusursuz bir hizmetle karşılaşıyorsun.

Yeşil Vadi Nerede?

Adres:Çavuşbaşı Cad. Turcan Sok. No:2 Çekmeköy / İstanbul

“Çekmeköy Yeşil Vadi Restaurant’a nasıl gidilir?” diye soruyorsanız hem toplu taşıma hem de şahsi araçla mekana ulaşım oldukça kolay. Otobüs, metro ve dolmuş gibi toplu taşıma araçlarıyla mekana ulaşımını sağlayabilirsin. Durakta indikten sonra 3-8 dakikalık yürüme mesafesi bulunuyor. Çekmeköy Yeşil Vadi adresine ulaşmak için 11ÇB, 122M ve 14ŞB numaralı otobüsleri kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al