3 palmiye cafe
3 Palmiye Cafe Adres Sanayi Mah. Sultan Selim Sok. No:14 Kurtköy, 34912 Pendik / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

3 Palmiye Cafe hakkında

Sevdiğin insanla birlikte yepyeni bir sayfaya ‘Evet’ dedikten sonra şölen tadında bir ziyafete ne dersin? Nikah sonrası yemekleri biraz daha samimi davetler oluyor. Tam da bu tanıma uyan harika bir mekan önerimiz var. 3 Palmiye Cafe lezzetli yemekleri, tatlı dekorasyonu ve uzman kadrosu ile seninle tanışmayı iple çekiyor! Adını da bahçelerindeki 3 Palmiye ağacından alan mekanın doğallığı seni kendine çekecek. Şimdi, detaylar. ?

3 palmiye cafe

3 Palmiye Cafe fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • 3 Palmiye Cafe’nin sunduğu başlangıç rakamları İstanbul nikah sonrası yemek mekanları ortalamasının altında! Enfes tatlar eşliğinde harika bir ziyafeti uygun fiyata vermek istiyorsan, doğru adrestesin.
 • Pek çok mekan gibi burasının da fiyatları hafta içi ve hafta sonu organizasyonu olmasına göre değişiklik gösteriyor. Tabii tek etken bu da değil. Kokteyl veya yemekli menü seçimi, gelecek davetli sayısı da oldukça önemli.
 • 3 Palmiye’nin hünerli şeflerden oluşan bir mutfak ekibi mevcut. Dilersen yemekler konusunda mekanla anlaşabilir ya da dışarıdan bir catering firması getirebilirsin.
 • Nikah sonrası yemeği adı üstünde özellikle de ziyafet konusuna odaklandığı için lezzetlerden memnun kalman çok önemli. Bu nedenle davet öncesinde mekana giderek menü tadımı yapabilir, hoşuna gitmeyen tatlar için değişiklik talep edebilirsin.
 • Alkollü içecek servisleri mevcut değil.
 • Yemek servisi saat 23:00’de son buluyor.
 • Kampanyaları öğrenmek, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak ve sana özel fiyat teklifi almak için aşağıya pembe bir buton bıraktık. ?

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50-100 kişi
Kokteylli kapasite 50-100 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50’den az

Burası açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanından oluşuyor. Anlayacağın yılın tüm mevsimleri kapılarını tüm özel ve kurumsal etkinlikler için açabiliyorlar. Her iki davet alanında da 100 kişiye kadar davetliyi rahatlıkla ağırlayabiliyorlar. Küçük organizasyonları için tatlı mı tatlı bir mekan arayanlara duyurulur!

3 palmiye cafe

3 Palmiye Cafe düğün paketleri

3 Palmiye Cafe yetkilileri davet öncesinde seni mekana çağırarak detaylar hakkında bir görüşme gerçekleştiriyor. Burada isteklerin ve beklentilerini açıkça belirtmen çok önemli. Dilersen yemekli ya da kokteyl düzeninde bir kutlama ziyafeti gerçekleştirebilirsin. Set menülerden tercih edebileceğin gibi kendi menünü oluşturma fırsatın da bulunuyor.

Kafenin kendi mutfak ekibi ile anlaştığın takdirde sana menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sunuyorlar. Bunların yanı sıra; mekan süslemeleri, organizasyon yetkilisi, ışık ve ses sitemleri, after party alanı gibi hizmetler de mevcut. Bütçeni zorlamayacak paketler için hemen şimdi 3 Palmiye Cafe Kurtköy ile iletişime geç!

3 palmiye cafe

Dekorasyon ve süsleme

Samimi davetlerin adresi olan 3 Palmiye’nin hem açık hem de kapalı davet alanı keyifli bir dekorasyona sahip. Yeşilin her tonunu görebileceğin bahçe, sana özel dekoratif ögeler ile süsleniyor. İç mekanda ise boydan boya olan camekanlar sayesinde şahane bir bahçe manzarası sunuluyor. Rahat koltuklar, sandalyeler ve konforlu oturma düzeni de cabası! ?

Müzik

Halihazırda hizmet sektöründe yer alan ve kafe olarak hizmet veren 3 Palmiye Cafe Restaurant’ın bir sahnesi bulunmuyor. Fakat sahne yok diye güzel ezgilerden mahrum kalacak değilsin ya. Kaliteli ses ekipmanları sayesinde belirlediğin şarkı listesi saat 23:00’e kadar çalmaya devam ediyor. E tabii sen ve yakınların da eşlik edince ziyafet adeta bir şölene dönüşüyor! Eğlenceye devam etmek istersen after party hizmetini alman yeterli.

3 palmiye cafe

Fotoğrafçı

3 Palmiye Cafe Pendik, davetin için dışarıdan fotoğrafçı getirmene müsaade eden nadir mekanlardan. Tabii istersen fotoğraf ve video çekimini halletmesi için bir aile yakınından ya da arkadaşlarından rica edebilirsin. Yine de söyleyelim, profesyonel ellerden çıkan karelerin yeri pek bir başka oluyor.

3 Palmiye Cafe kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 TL'den az

Kına organizasyonlarının eğlencelisi makbuldür değil mi? O halde burada zenne, oryantal şov gibi dans ekipleri ile keyifli dakikalar geçirebilirsin. Üstelik şarkı listesi de tamamen senin ellerinde! Yemek servisi gibi standart mekan hizmetlerinin yanı sıra; bindallı / kaftan, dilek feneri, Hint kınası, kına ekibi, kına tepsisi, kına ruhuna uygun süsleme… Hepsi ve daha fazlasını aksesuar da kiralayabildiğin 3 Palmiye Cafe’de bulabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren mekanda yıl boyunca davetlerini düzenleyebilirsin. Olumsuz hava koşullarından etkilenmen imkansız!
 • Aynı günde tek organizasyona ev sahipliği yapan mekanları çok seviyoruz. 3 Palmiye de onlardan biri! Böylelikle davetin boyunca tüm ilgi ve alaka senin üzerinde oluyor.
 • Menü tadımı yaptırmaları ve menüde değişiklik imkanı sunmaları ile bizden bir alkışı kapıyorlar.
 • 3 Palmiye Cafe’de after party hizmeti de mevcut. ”Yok öyle erkenden evlere dağılmak, biraz daha eğlenelim” diyen çiftler ellerini kaldırsınlar bakalım! ?

3 palmiye cafe

3 Palmiye Cafe çift yorumları

Özge & Ekrem: ”Mekanın gayet nezih olması ve ilgili yaklaşımları ile benden tam puan aldılar. Kendi evinizde gibi hissedebileceğiniz bir mekan… Memnun ayrılacaksınız.”

Hasret & Eren: ”Harika bir yer! Personellerin ilgi ve alakası, organizasyon sorumlusunun ilgisi muhteşem. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben sözüm için tercih ettim. Bekarlığa veda partim için de düşünüyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Her şey için sonsuz teşekkürler. ?

3 palmiye cafe

3 Palmiye Cafe nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Sanayi Mah. Sultan Selim Sok. No:14 Kurtköy, 34912 Pendik / İstanbul

İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan 3 Palmiye Cafe, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın çok yakınında bulunuyor. Avrupa Yakası’ndan gelecek misafirlerin uzaklık nedeniyle biraz zorlanabilirler. Bu nedenle hem özel araçlar hem de Marmaray ile yaka değiştirmenin oldukça kolay hale geldiğinin de hatırlatmasını yapalım. Mekanın bir de otobüs ve minibüs duraklarına yürüme mesafesinde yakınlığı var!

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar