karlıtepe kule restaurant
Adres Gümüşsuyu Mah. Kirazlı Yayla Cad. No:136/1 K:3 Beykoz / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Karlıtepe Kule Restaurant hakkında

Orman manzaralı, şık bir restoranda; sevdiklerinle yemek yiyerek nikah kutlaması yapmaya ne dersin? Dur tahmin edelim, kafanda tam olarak bu düşünce vardı! Anadolu Yakası’nda böyle keyifli bir nikah sonrası yemek etkinliği yapmak istiyorsan Karlıtepe Kule Restaurant’ı seveceğini düşünüyoruz.

Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren mekanın işinde uzman kadrosu ve çok lezzetli yemekler yapan aşçıları var! Haydi gel detaylara bakalım:

Karlıtepe Kule Restaurant fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
  • Beykoz Karlıtepe Kule Restaurant’ın fiyatları çok uygun. Hatta öyle ki çevresindeki mekanları gezdiğin takdirde bu kadar uygun fiyat talep eden çok az mekana rastlayabilirsin.
  • Restoranın fiyatları hafta içi-hafta sonu aynı oluyor genelde. O yüzden senin için hangi tarih uygunsa gönül rahatlığıyla seçebilirsin.
  • Mekanın standart menüleri bulunuyor. Bu menüleri organizasyondan önce tadabiliyorsun.
  • Menüde değişiklik yapma imkanın da var.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Açık alan kapasitesi 50’den az
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Karlıtepe Kule Restaurant organizasyonu

Karlıtepe Kule Restaurant’ın nikah yemeği organizasyonları çok eğlenceli geçiyor. Mekanın işinde uzman bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Görüşmeye gittiğin andan itibaren yetkili tarafından merak ettiğin her konuda bilgilendiriliyorsun. Anlaştıktan sonra da tüm etkinlik kendisi tarafından yönetiliyor ve kusursuz bir gece için çalışılıyor.

Karlıtepe Kule Restaurant menüleri konusunda çok iddialı. Usta şefleri tarafından hazırlanan menüleri, ana yemeklerine göre farklılık gösteriyor. Ana yemek olarak tercih edebileceğin bazı seçenekler şöyle: Zencefilli tavuk, kekikli piliç ızgara, Akçaabat köfte, bonfile, köfteli Wrap, et sote, piliç sote, piliç kanat, köri soslu tavuk. Tabii bunlar yemeklerin sadece bir kısmı! Bu lezzetleri mezeler ve salatalarla tamamlıyorlar.

Restoranda alkollü içecek ikram edilemiyor ne yazık ki. Ama yemek menüsünün yanında çok çeşitte alkolsüz içecek sunuluyor.

Tabii iş sadece yemekle de bitmiyor! Restoranda hazırlanmış lezzetli yemekleri tadarken, diğer yandan da canlı müzik dinleyebiliyorsun. Anlaşmalı oldukları, repertuvarı geniş bir canlı müzik ekipleri var. Nikah sonrası yemek organizasyonlarında bu ekip, geç saatlere kadar tüm davetlileri eğlendirmekle kalmıyor dans bile ettiriyor!

Dekorasyon ve süsleme

Kule Restaurant Karlıtepe, şık bir mekan! Burası kalabalık nikah yemeği organizasyonları için ideal bir seçenek. 200 kişiye kadar davetli ağırlanabilen restoranla nikah gününden birkaç gün öncesinde iletişime geçsen bile yeterli olabiliyor. Anlaşma durumunda ise belirlenen günde ve saat aralığında senin için mekanı kapatıyorlar.

Davet alanlarındaki masa ve sandalye düzenini, davetli sayısına göre belirliyorlar. Mekanın şu anki standart dizaynı yerine bambaşka bir dekorasyon oluşturulmasını istersen, onun da çözümü var! Dışarıdan bir organizasyon firması getirebiliyor ve burayı dilediğin gibi süsletebiliyorsun. Bizce çok iyi!

Müzik

Karlıtepe Kule Restaurant yetkilileri, nikah sonrası yemek organizasyonları için canlı müzik ekibi temin edebiliyor. Bu ekip tarafından bir yandan yemek yerken bir yandan ruhunu da doyuruyorsun. Müzik, gece saat 00:00’a kadar kesintisiz olarak devam ediyor.

Diğer mekanları da incelemek istersen: İstanbul’da Nikah Sonrası Yemek ve Eğlence Mekanları

Fotoğrafçı

Karlıtepe Kule Restaurant’a dışarıdan bir fotoğrafçı getirebiliyorsun. Buna müsaade ediyorlar. Dilersen fotoğraf çekimini arkadaş çevrenden birinin halletmesini de isteyebilirsin. Ancak biz her zaman etkinlik fotoğraflarının profesyonel ellerden çıkmasını destekleyen tarafta olduk. Sonuçta bir insan hayatında kaç kere nikah yemeği organizasyonu düzenler ki?

Otopark

Restoranın minik bir otoparkı bulunuyor. Organizasyon günü buraya özel araçlarıyla gelecek olan davetlilerinin işine yarayacağını düşünüyoruz. Vale hizmetini soracak olursan, o yok maalesef.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

  • Karlıtepe Kule Restaurant’ın çok güzel bir manzarası var. Yemyeşil, bakınca iç açan bu manzara sayesinde organizasyonlar daha da güzelleşiyor.
  • Açılır kapanır tavan sistemleri sayesinde ferah bir ortam oluşturmuşlar. Özellikle bahar dönemlerde yapılan etkinliklerde karşılaşılabilecek yağış gibi durumlar için önlem amaçlı kullanılabiliyor.
  • Restoranın yemeklerini önceden tadabileceğini biliyor muydun? Etkinlik günü davetlilerine sunacağın lezzetlerin tek tek tadına bakabilir, sana hitap etmediğini düşündüklerin varsa değiştirmelerini talep edebilirsin.
  • Karlıtepe Kule Restaurant’ta servis ve müzik saat 00:00’a kadar devam edebiliyor. Yok öyle erkenden gitmek!
  • Mekanın personelleri güler yüzlü davranışlarıyla tam puan alıyor bizden! Unutma, nikah eğlencende herkesin samimi olması çok önemli.
  • Restoranda çok sayıda farklı yemek hazırlanabiliyor! Yani burada damak zevkine uyacak lezzetleri mutlaka bulacağını düşünüyoruz.

Diğer organizasyonlar

Karlıtepe Kule Restaurant günlük hayatta da hizmet vermeyi sürdüren bir mekan. Yani buraya herhangi bir gün sevdiklerinizle gidip yemek yiyebilirsiniz. Nikah sonrası yemek organizasyonu yapacakları gün de mekanı o saatler arasında dışarıdan gelen davetlilerine kapatıyorlar.

Restoranda nikah sonrası yemek organizasyonunun haricinde kurumsal etkinlik, doğum günü, mezuniyet töreni, piknik, açılış, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon da düzenlenebiliyor. Bu etkinlikler için de mekan yetkilileriyle iletişime geçebilirsin.

Karlıtepe Kule Restaurant nerede?

Adres: Gümüşsuyu Mah. Kirazlı Yayla Cad. No:136/1 K:3 Beykoz / İstanbul

Karlıtepe Kule Restaurant Beykoz’da kolay ulaşım sağlayabileceğin bir noktada yer alıyor. Mekana özel araçlarla da toplu taşımayla da ulaşmak mümkün. Toplu taşıma kullanacak olan davetlilerin bölgeye giden otobüs hatlarını tercih edebilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları