bahçelievler abidin pak öğretmenevi
Adres Talat Paşa Cad. No:38 D:6 Bahçelievler / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi hakkında

Bahçelievler ve civarında uygun fiyatlı, şık bir düğün mekanı arayan çiftler için Abidin Pak Öğretmenevi’nden bahsetmek istiyoruz. Açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veren düğün mekanı, her sene çok sayıda düğüne ev sahipliği yapıyor. Burada havuz başında nikah kıyıp, sonrasında düğününüz için kapalı salonuna geçebiliyorsunuz.

Mekanın deneyimli bir organizasyon ekibi var. Anlaştığınız andan itibaren düğününüz büyük bir özenle baştan sona planlanıyor ve düğün günü de herhangi bir aksilik yaşanmaması için organizasyonun yönetimi yapılıyor.

Abidin Pak Öğretmenevi fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi’nde fiyatlar düğün tarihine ve seçeceğin menüye göre belirleniyor. Hafta içi ve kokteyl düğünler her zaman daha uygun oluyor.
 • Mekanın dönem dönem yaptığı indirimler olabiliyor. Onları da takip etmeyi ve erken rezervasyon avantajlarından yararlanmayı unutma deriz.
 • Bahçelievler Öğretmenevi’nin yemekli ve kokteyl menüleri bulunuyor. Yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsan, kırmızı ve beyaz etli menü seçeneklerinden dilediğini tercih edebilirsin.
 • Özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerin olursa onlar için de çocuk, diyabet, vegan, vejetaryen menüler hazırlayabiliyorlar.
 • Düğünden önce çiftlere menü tadımı yaptırıyorlar. Seçtiğin menüyü düğünden önce tatma fırsatını yakalıyor, değiştirmek istediğin yemekler olursa bunları belirtebiliyorsun.
 • Saat 23:00’e kadar yemek servisi devam edebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi

İstanbul Bahçelievler Öğretmenevi’nde iki farklı organizasyon alanı bulunuyor. Az kolonlu, ferah bir salonda evlenmek isteyenlerin bu salonları seveceğini söyleyebiliriz. Ayrıca havuz başı alanında yapılan nikah seremonileri de birbirinden güzel görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Sosyal tesislerdeki salonlarda son teknoloji ışık ve ses sistemleri kullanılıyor. Mekan, düğün paketi dahilinde bu hizmetleri sunduğu için teknik konuda dışarıdan bir firmayla çalışmana gerek kalmıyor.

Bahçelievler Öğretmenevi düğün paketleri

Tesisin çiftlere sunduğu farklı düğün paketleri mevcut. En uygun fiyatlı başlangıç paketinde mekan süsleme, kokteyl, düğün pastası ve müzik hizmetleri bulunuyor. İstersen bunlara ek olarak yemek servisi, fotoğrafçı gibi hizmetlerin dahil edildiği paketleri de tercih edebiliyorsun. Hazır paketlerdeki hizmetlerden istemediklerin olursa ekleme / çıkarma yapma imkanın da var.

Abidin Pak Öğretmenevi’nde düğün paketi dahilinde çiftlere bir organizasyon sorumlusu da temin ediliyor. Düğünündeki her detayın kusursuz olması için çalışan organizasyon sorumlusu sayesinde sana sadece düğününe misafir gibi gitmek kalıyor.

Bahçelievler’deki diğer seçeneklere de bakmadan karar vermek istemezsen: En Cazip Bahçelievler Düğün Salonları

Dekorasyon ve süsleme

 • Abidin Pak Bahçelievler Öğretmenevi’nde farklı renklerde süslemeler yapılabiliyor. Beyaz, altın rengi, sarı, mavi, pembe… Sen hangisini tercih edersen salonlarına o renkteki konseptlerini uyguluyorlar.
 • Masalarda kullandıkları çiçekli şamdanlar, hem davetlilerin görüş açısını kısıtlamıyor hem de salonun daha şık görünmesini sağlıyor.
 • Sandalyeleri de seçilen renkte tüllerle süslüyorlar.
 • Salonların girişini çiçekli taklarla hareketlendiriyorlar.
 • Aynı gün içerisinde birden fazla düğün yapabildikleri için salonların karışmaması adına karşılama panoları kullanıyorlar.
 • Merdivenlerden çıkarken dahi tırabzanlardaki tüller kendini özel hissetmeni sağlıyor.

Müzik

Düğününde şöyle tüm kurtlarını dökmeye hazır mısın? Abidin Pak Öğretmenevi’nin canlı müzik ekibi, çiftlerin yörelerine ve tarzlarına uygun şarkılar çalıyor. Salondaki kaliteli ses sistemi sayesinde de bu şarkılar davetlilere en güzel şekilde geçiyor.

Dilersen mekandan DJ talebinde de bulunabilirsin. Özellikle kına gecesi organizasyonları için DJ’ler yoğun ilgi görüyor.

Düğün fotoğrafçısı

Tesisteki organizasyonlar esnasında video ve fotoğraf çekimi yapılıyor. Tüm organizasyon kamera kaydına alınıyor ve düğün sonrasında teslim ediliyor. Kendi ekipleriyle çalışıyorlar ve çiftlerin dışarıdan bir fotoğrafçıyla anlaşmasına müsaade etmiyorlar.

Düğünden önce de öğretmenevinde fotoğraf çekimi yaptırmayı unutma. Özellikle havuz başı alanı çekim için değerlendirebilirsin. Mekanın girişine ve merdivenlerin başına koydukları gelin takları da fotoğraflar için güzel fonlar oluşturabilir.

Otopark

Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi’nin 50-75 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Organizasyonlara gelen davetliler bu otoparkı kullanabiliyor.

Alkışlarımız

 • Havuz başı alanı ve balo salonu seçeneklerinin bir arada bulunması çok iyi. Çiftlere böyle alternatifler sunmalarını sevdik.
 • Bahçelievler Öğretmenevi, düğün organizasyonları dışında da hizmet veren bir mekan olduğu için ekipleri hizmet sektöründe gayet tecrübeli.
 • Çiftlere organizasyon danışmanlığı vermeleri, onları kafa karışıklığından kurtaracak ve rahatlatacak bir detay.

Diğer organizasyonlar

Abidin Pak Öğretmenevi düğünler dışında kına gecesi, nişan, açılış, kurumsal etkinlik, sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Özellikle kına geceleri için mekan sıkça tercih ediliyor.

Bahçelievler Öğretmenevi, kına organizasyonları için tüm süslemeleri kendi ekibiyle yapıyor. Ayrıca bindallı / kaftan, davul şov, kına müziği, kına ekibi, kına tepsisi gibi talepleri de karşılayabiliyorlar.

Bahçelievler Öğretmenevi İstanbul’da nerede?

Adres: Talat Paşa Cad. No:38 D:6 Bahçelievler / İstanbul

Bahçelievler Öğretmenevi; metrobüs durağına 1 km, hava alanına 5 km uzaklıkta yer alıyor. Yani oldukça merkezi bir konumda.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları