en cazip bahçelievler düğün salonları

Her beğeniye ve bütçeye hitap etmeyi başaran bir çeşitliliğe sahip Bahçelievler düğün salonlarının şöhreti ilçe sınırlarını aşıyor. Uzun yıllardan beri Küçükçekmece ve Bağcılar gibi ilçelerden çifte kumruları ağırlamayı sürdüren mekanlar toplu ulaşım imkanlarındaki gelişmelerle beraber Avrupa Yakası’nın birçok bölgesinden rağbet görür hale geldi. Mekanların büyük çoğunluğu Metrobüs, T1 ve M1A hatlarının ilgili duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

İçindekiler

Bahçelievler düğün salonları fiyatları nasıl?

Yemekli paketler üzerinden değerlendirecek olursak kişi başı minimum 30-50 TL civarı bir ücret talep ediyorlar. Ancak bu meblağın altında ve üstünde birçok seçenek mevcut. Bahçelievler düğün mekanları, görsellik açısından da hayli farklı alternatiflere sahip. Kimisi ihtişamıyla kimisi sadeliğiyle şıklığı yakalamayı başarmış, fiyat-performans açısından cazip olarak değerlendirilebilecek düğün mekanlarını senin için derledik.

Arzu edersen içeriğimizi okumaya başlamadan önce uygun fiyatlı İstanbul düğün salonları listemize göz atabilirsin.

1. Violet Düğün Salonu, Haznedar

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 50’den az
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Silver ve River adlı iki kısımdan meydana gelen Violet Düğün Salonu, Bahçelievler’de evlenmek isteyen çifte kumruların favori mekanlarından. Beyaz tonlarının hakim olduğu salonlar şık dekorasyonları ile dikkat çekiyor. Bu görselliğe uygun olarak süslemelerde de büyük ölçüde bembeyaz çiçekler tercih ediliyor.

Salonun bünyesindeki her iki kısım da havalandırma problemi bulunmayan ferah mekanlar. Violet Balo Salonu, Haznedar düğün mekanları arasında görsel ve işitsel ekipmanlarının başarısıyla da burada evlenen çiftlerin övgüsünü toplamış.

Haznedar Violet Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Violet Balo Salonu, Bahçelievler ortalamasında fiyatlar öneriyor.

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar nefis yemekler davetlilerin masalarını süslemeye devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle aynı. 23:00’te son parçaların çalınmasının ardından müzik de yavaş yavaş sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin profesyonel bir İstanbul düğün organizasyon firması ile anlaşma şansına sahipsin. Violet Balo Düğün Salonu, Bahçelievler’deki birçok mekan gibi dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı ya da catering şirketi getirmeni istemiyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Fiyat-performans açısından değerlendirme yaptığımız listemizde yalnız Bahçelievler değil Haznedar düğün salonları özelinde de cazip bir alternatif.
 • Aynı anda birden fazla düğün yapılabiliyor. İstediğin düğün tarihini almakta zorluk çekmeyeceğini ümit ediyoruz. Hangi salonu seçersen seç, güler yüzlü personeli ve yakından ilgili işletmecileriyle Bahçelievler düğün salonları arasında öne çıkmayı başaran Violet’ten memnun kalacağını düşünüyoruz.
 • Menüde değişikliğe gitme şansın var. Vejetaryen ve çocuklara özel menüler de sunmayı ihmal etmemişler.
 • Violet Balo Davet Salonu Haznedar’da toplu ulaşıma elverişli merkezi bir lokasyonda bulunuyor. İncirli Metrobüs Durağı ve Bakırköy Metro İstasyonu’na yürüme mesafesinde.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Menü tadımı imkanı bulunmuyor.
 • Otopark kapasitesi kısıtlı.

Violet Balo Davet Bahçelievler’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Haznedar Mevkii Hanımeli Sok. No: 1/A

0212 963 3758 no’lu telefondan Mehmet Uçak veya Çayan Yılmaz ile iletişime geçip önerdikleri düğün fiyatları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


2. Grand İstanbul Düğün ve Davet Salonları, Talatpaşa Caddesi

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi 50-75
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Grand İstanbul, kalabalık düğünlere elverişli bir balo salonu ile küçük çaplı bir davetli listesine sahip çifte kumrulara hitap eden Larin adlı iki kısımdan oluşuyor. Balo Salonu’nun beyaz ağırlıklı dekorasyonuna eşlik eden golden tonlarındaki süslemeler harikulade bir atmosfer yaratmış. Halihazırda yüksek tavanlı, kolonsuz ve geniş bir masa düzeniyle ferah bir mekan olan Grand İstanbul Balo Salonu, gelişmiş ışıklandırma sistemlerinin etkisiyle neredeyse ışıl ışıl bir kır bahçesi ambiyansına bürünüyor.

Grand Düğün Salonu’nun diğer kısmı Larin, Bahçelievler’deki en şirin mekanlar arasında. Dekorasyonda koyu renkler hakim. Bu iddialı tonlar salonun ferah ortamına ket vurmak bir yana elit bir görsellik, asil bir hava katmış. Görsel başarıyla yetinmeyen salon, güncel ışıklandırma ve ses sistemleri gibi düğün teknolojileri ile donatılmış. Grand İstanbul Larin Düğün Salonu’nun, Bahçelievler kına mekanları arasında çok tercih edilenlerden olduğunu belirtelim. Arzu edersen kusursuz bir kına gecesi için gereken bütün ekipmanları mekandan kiralama şansın da var.

Grand Düğün Salonu; yer volkanı, konfetiler, çiçekli gelin yolu hazırlanması, sinevizyon gösterileri gibi hizmetleri itinayla sunmayı başarıp görsellik noktasında bir puan daha kazanıyor. Mekana girişin ardından eşinle ilk dansınıza eşlik edecek bulut efektinin masalsı bir ambiyans yaratacağını da söyleyebiliriz.

Grand İstanbul Düğün Davet fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)80.000 - 100.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

Balo Salonu’nda 23:00’te, Larin’de 22:00’de sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te son buluyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Balo Salonu için istediğin catering ya da organizasyon şirketi ile anlaşma şansına sahipsin. Ancak dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni istemiyorlar.

Larin Salon için ise dışarıdan bir düğün organizasyonu şirketi ile anlaşmanın önünde herhangi bir engel yok. Düğün fotoğrafçısı ve catering şirketi için ise bu mümkün görünmüyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Grand İstanbul Balo ve Larin Salonları, birbirinden farklı kapasitelere ve konseptelere sahip, kendilerine özgü iç mimarileriyle dikkat çeken düğün mekanları olarak göze çarpıyor. Daha önce mekanın balo salonuna, rüya gibi 12 İstanbul düğün salonu adlı listemizde de yer vermiştik.
 • Grand İstanbul Düğün Salonu, Bahçelievler’de merkezi bir lokasyonda yer alıyor. Mekana, Bahçelievler Metro ve Metrobüs İstasyonlarından yapılacak bir aktarma ile birkaç dakika içinde ulaşılabilir. Mekanın kendine ait küçük bir otoparkı da mevcut.
 • Balo Salonu için menü tadımı imkanı mevcut.
 • Hangi salonu seçersen seç menüde değişikliğe gitme şansına sahipsin. Çocuklara özel menü seçenekleri de sunuyorlar.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Larin için menü tadımı imkanı mevcut değil.
 • Alkolsüz Bahçelievler düğün salonlarından. Alkol servisi istiyorsan listemizdeki diğer seçeneklere bakabilirsin.

Grand İstanbul Düğün Salonu Bahçelievler’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Bahçelievler Merkez Mah. Talatpaşa Cad. No: 31/C

Fiyat Teklifi Al


3. Olimpik Düğün Tesisleri, Cumhuriyet Mahallesi

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 400-500
Otopark Kapasitesi 100-150
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Farklı kapasite ve konseptlerde üç kapalı salon ve bir adet şirin mi şirin bir açık alandan meydana gelen Olimpik Düğün Tesisleri, Bahçelievler düğün salonları arasında en popüler mekanlardan birisi. Birbirinden şık kapalı alanlar arasında tercih yapmakta zorlanabileceğini belirtelim. Düğün uzmanın olarak özellikle Mimoza ve Dolunay adlı salonları tavsiye ettiğimizi söylelim. Salon Mimoza, sade bir iç mimariye sahip elit görünümüyle dikkat çekiyor. Beyaz ışıkların gold tonlarındaki dekorasyonu taçlandırdığı Salon Dolunay ise görkemli ve ihtişamlı.

Avrupa Yakası kır düğünü mekanları arasında merkezi konumuyla tercih edilebilecek bahçeleri orta çaplı bir davet için elverişli. Farklı türlerde yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiçeklerle çevrili bahçe yaz düğünleri için hoş bir alternatif.

Olimpik Düğün Salonları fiyatları nasıl?

Olimpik Tesisleri, Avrupa Yakası düğün salonu fiyatları ölçeğinde değerlendirdiğimizde gayet cazip rakamlar öneriyor.

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle aynı saatte, 24:00’te sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasından beğendiğin bir tanesi ile anlaşma şansına sahipsin. Düğün fotoğrafçısı ve catering hizmetlerini dışarıdan sağlamana ise sıcak bakmıyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Olimpik Tesisleri, evlilik heyecanı yaşayan çifte kumrulara sunduğu alternatiflerin çeşitliliğiyle her beğeniye hitap etmeyi başaran İstanbul düğün salonları arasında yer alıyor.
 • Arzu edersen düğünden önce menü tadımında bulunabilir, değişikliğe gidebilirsin. Çocuklara özel menü seçenekleri de sunuyorlar.
 • Olimpik Düğün Salonu’na özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin rahat edecekler. Mekan birçok Bahçelievler düğün salonunun yoksunluğunu çektiği geniş kapasiteli bir otoparka sahip.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• İçkili düğünler için elverişli değil. Alkollü düğün mekanı arıyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz atmanda fayda var.

Olimpik Düğün Tesisleri Bahçelievler’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Mimar Sinan Caddesi Cumhuriyet Mah. No: 47

0212 963 3826 no’lu telefondan İdris Kalenderoğlu ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


4. Wedding Palace, Kuyumcukent

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 300-400
Otopark Kapasitesi 1000’den fazla
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Wedding Palace, farklı konseptlere sahip iki salon, bir kır bahçesi ve bir terastan oluşuyor. Orta çaplı düğün ve davetlere elverişli söz konusu alanların her biri 300-400 kişi kapasiteli. Görselini paylaşmış olduğumuz Gold Salon, göz kamaştırıcı şamdan ve avizelerden tavan süslemelerine, sarayları andıran büyüleyici dekorasyonuyla prenseslere layık bir düğün mekanı. Mekanın diğer kapalı alanı Wedding Palace Balo Salonu, dekorasyondan süslemelere değin beyaz tonlarının hakim olduğu elit ve modern bir görselliğe sahip. Bu salonun Bahçelievler kına gecesi mekanları arasında da bir hayli popüler olduğunu ekleyelim. Açılır kapanır tavanlarıyla yağmur sürprizlerine karşı endişeye yer bırakmayan Teras Balo Salonu ve Wedding Garden adlı açık alanlar ise bahar ve yaz düğünler için konforlu, şık seçenekler.

Wedding Palace Gold Salon’un göz alıcı atmosferine yakından bir bakmak istersen, senin için hazırladıkları tanıtım videosunu incelemeni tavsiye ederiz:

Bahçelievler Wedding Palace Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL

Balo Salonu’nda bir kına gecesi organizasyonu için yemekli fiyatlar hafta içi kişi başı 30-50 TL’den, hafta sonu 50-80 TL’den başlıyor. Sırası gelmişken, kına mekanının aksesuar kiralama hizmeti bulunmadığını not düşelim.

Servis kaçta bitiyor?

23:30’a kadar nefis yemek ve ikramlar davetlilerinin masalarını şenlendirmeye devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te bitiyor. Sonrasında after party alanında geceye devam etme olanağın da var.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Arzu ettiğin catering ve organizasyon şirketi ile anlaşma şansına sahipsin. Yalnızca dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Birbirine yakın kapasitelere sahip, tamamen farklı konseptlerde açık ve kapalı alanlar arasında seçim yapabilme olanağı sunmaları çok iyi. Görsellik bakımından geçer not verdiğimiz salonların her birinin modern görsel ve işitsel teçhizatlarla donatıldığını da ekleyelim.
 • Menü tadımında bulunma ve dilersen değişikliğe gitme şansın bulunuyor. Minik misafirlerine özel yemekler servis ettiklerini de belirtelim. Mekan mutfağı bir hayli zengin, her bütçeye ve damak tadına uygun menü seçenekleri sunabiliyorlar.
 • İşletmecilerinden çalışanlarına işlerini profesyonel bir anlayışla yapıyorlar. Öyle ki Wedding Palace’ın diğer şubesi, daha önce en popüler Beylikdüzü düğün salonları listemize girmeyi başarmıştı.
 • Basın Ekspres Yolu’nda kolay erişilebilir bir lokasyonda bulunan Wedding Palace, devasa bir otoparka sahip.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Bir de istediğin düğün fotoğrafçısı ile anlaşman için opsiyon sunsalar tadından yenmezdi.
 • Wedding Palace, alkolsüz Bahçelievler düğün salonları arasında. İçkili bir düğün planlıyorsan listemizdeki diğer mekanlara bakmanı tavsiye ediyoruz.

Wedding Palace Bahçelievler’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Wedding World Kuyumcukent Avm Kat: 2 No: 724 Basın Ekspres Yolu 29 Ekim Cad.

0212 963 3095 no’lu telefondan Nirva Melikyan’a ulaşıp düğününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


5. Bahçelievler Öğretmenevi Balo Salonu, Talat Paşa Caddesi

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 300-400
Otopark Kapasitesi 50-75
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Bahçelievler’in en nezih noktalarından biri olan Talat Paşa’daki Öğretmen Evi, orta çaplı davetli listelerine sahip çifte kumrular için ideal bir seçenek. Mekanın sade bir şıklığa sahip dekorasyonuna silver ve golden tonlarında süslemeler çok yakışıyor. Havalandırma problemi bulunmayan yüksek tavanlı düğün salonunun ferahlığına ise diyecek yok.

Abidin Pak Öğretmen Evi, Bahçelievler düğün salonları arasında hizmet kalitesiyle dikkat çekiyor. Dünya evine burada giren çiftler yorumlarında yemek ve mezelerin kalitesi ile sunumlardan; yetkililer ve garsonların ilgisinden; orkestranın başarısından hayli memnun kaldıklarını belirtmişler.

Bahçelievler Öğretmen Evi düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

23:00’te son buluyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Aynı. 23:00’te bitiyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, Bahçelievler Abidan Pak Öğretmen Evi bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih ediyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Menü tadımında bulunup bu özel günde sunulacak yemeklerin lezzetinden emin olabilirsin. Arzu edersen damak tadın doğrultusunda değişikliğe de gitme şansın var. Bahçelievler Öğretmen Evi düğün menüsü seçenekler açısından bir hayli zengin. Vegan, vejetaryen, diyabet alternatiflerin yanı sıra çocuklara özel menüler de mevcut.
 • Abidin Pak Öğretmen Evi, Bahçelievler’de toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Bahçelievler Metro Durağı ve İncirli Metrobüs İstasyonu’na çok yakın. Mekan kapasitesine kıyasla yeterli kapasiteye sahip bir de otoparkları var.
 • Hepimizin göz bebeği öğretmenlerimiz için indirimli düğün paketleri öneriyorlar. Zaman zaman epey uygun fiyatlı kampanyalar içeren paketler sunmayı da ihmal etmiyorlar. Yakından takip etmekte fayda var.
 • Öğretmen Evi, Bahçelievler nişan mekanları arasında da yoğun rağbet görüyor.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Bahçelievler düğün salonları büyük çoğunlukla istediğin bir düğün organizasyon şirketi ile çalışmana müsaade ediyor. Abidin Pak Öğretmen Evi’nde ise bu mümkün görünmüyor.
 • Abidin Pak Öğretmen Evi, alkol servisi bulunmayan Bahçelievler düğün salonları arasında. İçkili bir davet planlıyorsan listemizdeki diğer seçeneklere ya da birçok alkollü mekana ev sahipliği yapan Avcılar düğün salonu ve kır bahçeleri içeriğimize göz atabilirsin.

Bahçelievler Öğretmen Evi İstanbul’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Talat Paşa Cad. No: 38 D: 6

Fiyat Teklifi Al


6. Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri, Yenibosna

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 400-500
Otopark 500-750
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Açılır kapanır tavana sahip, ağaçlar ve çiçeklerle bezeli havuzlu bahçe, dört mevsim boyunca çifte kumruları ağırlayabiliyor. Dışarıda yağmur veya kar yağarken havuz başında bir düğün yapma şansı sunabilecek mekanların sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Ferah mı ferah düğün mekanı, dekorasyon ve ışıklandırma noktasında da gayet başarılı.

Mekana ait Gold ve Silver konseptindeki alanlar da Bahçelievler düğün salonları arasında parmakla gösterilecek şıklıkta. Tesisin geneli hakkında konuşacak olursak; ses, havalandırma, ışıklandırma ve jeneratör sistemlerinde güncel teknolojilerin takip edildiğini söyleyebiliriz.

Birbirinden güzel İstanbul kır düğünü mekanlarına göz atmak istersen:

İstanbul Kır Düğünü Mekanları, Fiyatları ve Mekan Önerileri

Bahçelievler Güzel Masal Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Servis kaçta bitiyor?

Düğün 23:00’e kadar ziyafet tadında devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te servisle beraber müzik de yavaş yavaş son buluyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstanbul düğün organizasyon şirketlerinden istediğinle anlaşma şansına sahipsin. Catering firması ve düğün fotoğrafçısını dışarıdan getirmeni istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Güzel Masal, Yenibosna düğün salonları arasında 2 kapalı alan ve bir kır bahçesiyle farklı alternatifler sunuyor.
 • Silver Salon, önerdiği uygun paketlerle Bahçelievler kına mekanları arasında da cazip bir alternatif olarak karşımıza çıkmayı başarıyor.
 • Güzel Masal Düğün Salonu, Yenibosna’da kolay erişilebilir bir lokasyonda. Yenibosna Metro ya da Metrobüs duraklarından on dakika sürecek bir minibüs aktarması ile mekana rahatlıkla ulaşılabilir. Mekanın yeterli kapasitede bir otoparkı da mevcut.
 • Düğün gününde sunulacak yemeklerin lezzetinden emin olmak için menü tadımında bulunabilir, istersen değişikliğe gidebilirsin. Minik davetlilerine özel menü seçenekleri de var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • İstediğin bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşmana olanak sağlasalar fena olmazdı.
 • Alkol servisi bulunmayan bir Yenibosna düğün salonu. İçkili düğün yapmayı planlıyorsan diğer seçeneklere göz atabilirsin.

Güzel Masal Düğün Salonu Bahçelievler’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Merkez Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Neval Sok. No: 7 Yenibosna

Fiyat Teklifi Al


7. Gorrion Hotel İstanbul, Yenibosna Merkez Mahallesi

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 300-400
Otopark Kapasitesi 50-75
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

5 yıldızlı otel konseptinde lüks ve elit bir düğün yapmayı planlıyorsan Gorrion Hotel İstanbul, Bahçelievler’de öne çıkan alternatiflerden. Mekanın dizaynında güncel düğün salonu trendleri takip edilmiş, dekorasyonun tüm ayrıntıları üzerinde titizlikle durulmuş. Gelişmiş ışık sistemlerinin aydınlattığı, otel mutfağında hazırlanan nefis yemeklerin süslediği bembeyaz çiçeklerle bezeli masalar, masalsı bir atmosfer yaratıyor. Gorrion Hotel’in Bosphorus Teras adında geniş çaplı açık hava düğünlerine elverişli bir alanı da mevcut.

Gorrion İstanbul, düğün otelleri fiyatlarına kıyasla uygun bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Mekan ambiyansına daha yakından bakmak istersen, senin için hazırladıkları tanıtım videolarına göz atmanda fayda var:

Gorrion Hotel düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar usta şeflerin hazırladığı muhteşem yemekler davetlilerine servis edilecek.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te gece yarısında sona eriyor. Sonrasında after party alanında uzun saatler boyunca eğlenceye devam edebilirsin.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Düğün otellerinin bir çoğu gibi Gorrion da bütün bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih ediyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Açık ve kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca İstanbullu çifte kumrulara 5 yıldızlı otel konforunu sunmayı sürdüren bir düğün mekanı.
 • Muhteşem dekorasyonuna hayran kaldık. Hem salon hem teras en güncel ses ve ışıklandırma teknolojileri ile donatılmış.
 • Gorrion Hotel, Yenibosna’da merkezi ve kolay ulaşılabilir bir lokasyonda yer alıyor. Mekana ait geniş bir otopark da mevcut. Düğüne özel araçlarıyla gelecek davetlilerinin telaş etmesine gerek yok.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Beğendiğin bir İstanbul düğün organizasyon firması ile anlaşma olanağı sunmalarını beklerdik.

Gorrion Hotel İstanbul’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Cad. No: 9

Fiyat Teklifi Al


8. Piramit Düğün & Davet Salonu, Adnan Kahveci Bulvarı

en cazip bahçelievler düğün salonları

Başlangıç Fiyatı 7.500-10.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 300-400
Otopark 50-75
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Dekorasyonunda beyaz rengin hakim olduğu Piramit Düğün Salonu, oryantal altın desenli duvar ve tavan süslemelerine eşlik eden ihtişamlı avizeleriyle birlikte Binbir Gece Masalları’ndaki sarayları andırıyor. Görsellik noktasından bir hayli başarılı olan Piramit’in, yüksek tavanlı, kolonsuz ve ferah bir düğün mekanı olduğunu not düşelim.

Bahsettiğimiz orta çaplı düğünlere elverişli salonun yanı sıra, mekanda bir de 200 kişi kapasiteli Piramit Garden adlı kapalı alan mevcut. Bu kısım Bahçelievler kına gecesi mekanları arasında bir hayli popüler.

Bahçelievler Piramit Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Piramit, Bahçelievler düğün salonları fiyatları ölçeğinin biraz üzerinde rakamlar öneriyor.  Mekan görselliğine öncelik veren bir gelin adayıysan senin için uygun bir alternatif. Yemeksiz paket başlangıç fiyatları hafta içi 7.500-10.000 TL civarındayken, hafta sonu bu rakamlar 10.000 TL’nin üzerine çıkıyor.

Yemekli bir düğün yapmak istiyorsan hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL, hafta sonu 50-80 TL ödemen bekleniyor.

Servis kaçta bitiyor?

22:00’de.

Müzik kaçta bitiyor?

23:30’a kadar dans ve eğlence duraksamaksızın sürüyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, Piramit Düğün Salonu bu hizmetleri dışarıdan sağlamanı istemiyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Düğün salonu, Piramit Restaurant bünyesinde hizmet veriyor. Dolayısıyla düğün gününde davetlilerine sunulacak yemeklerin lezzetinden şüphe duymana gerek kalmayacak.
 • Küçük çaplı bir davetli listesine sahipsen mekanın iki kısmı arasında seçim yapma olanağı sunulması senin için bir avantaj sağlayabilir.
 • Düğünden önce menü tadımında bulunma ve değişikliğe gitme imkanı var. Çocuklara özel menü seçenekleri de sunuyorlar.
 • Piramit Düğün Salonu, toplu taşımaya elverişli, çok merkezi bir lokasyonda. Bahçelievler Metro ve İncirli Metrobüs İstasyonlarına yürüme mesafesinde. Mekan kapasitesine nazaran yeterli bir otoparkı da var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Piramit, içki servisi sunmayan Bahçelievler düğün salonları arasında bulunuyor. İçkili düğün tercih ediyorsan listemizde yer alan diğer mekanlara göz atmanı öneririz.

Piramit Düğün Salonu Bahçelievler’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adnan Kahveci Bulvarı No: 111 Bahçelievler Evlendirme Dairesi ile aynı binada

Fiyat Teklifi Al


9. Pınar Düğün Salonu, Kocasinan

en cazip bahçelievler düğün salonları

Başlangıç Fiyatı 3.000-5.000
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 75-100
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

20 yıla yakın süredir düğün heyecanı yaşayan çifte kumruları ağırlamayı sürdüren mekan, her bütçeye uygun yemekli ve yemeksiz paketleriyle cazip bir alternatif. Pınar Düğün Salonu, Kocasinan’da kolay ulaşılabilir, merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Sade bir dekorasyona sahip yüksek tavanlı ve geniş düğün salonu ferah bir masa düzenine sahip.

Gelin yolu, barkovizyon ve karşılama fotoğrafları gibi hizmetlerin sağlanması düğüne hoş bir hava katıyor. Burada evlenen çiftler Pınar Düğün Salonları’nın kibar ve yakından ilgili işletmecileri ile garsonların sunduğu hizmetten memnuniyetlerini yorumlarında belirtmişler. Pınar’ın, Bahçelievler kına salonları arasında da hayli popüler olduğunu söyleyelim.

Bahçelievler Pınar Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Bahçelievler düğün salonları fiyatları ölçeğinde gayet makul paketler öneriyorlar. Yemeksiz düğünler hafta içi 3.000-5.000 TL’den başlıyor, hafta sonu 5.000-7.500 TL’ye çıkıyor.

Yemekli düğün yapmak istiyorsan hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL, hafta sonu 30-50 TL bir ücret ödemen bekleniyor.

Servis kaçta bitiyor?

22:00’de bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’e kadar sürüyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Kendi bünyelerinde bulunan düğün fotoğrafçıları ile çalışmanı istiyorlar. Dışarıdan bir catering firması ile anlaşmana sıcak bakmasalar da beğendiğin bir organizasyon şirketi ile  anlaşmanın bir mahsuru bulunmuyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Önerdiği uygun düğün paketleriyle kısıtlı bütçeye sahip çiftlere hitap etmeyi başaran kaliteli bir seçenek.
 • Düğün öncesinde menü tadımında bulunma olanağın var. İstersen değişikliğe gidebiliyorsun. Minik davetlilerini sevindirecek özel menü seçenekleri de sunuyorlar.
 • Işık ve ses sistemleri konusunda başarılılar.
 • Düğüne bebekleriyle katılacak davetlilerinin bakım odası hizmetinden faydalanabilir.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Aynı anda birden fazla düğün için elverişli olmayan mekana istediğin tarihi alabilmek için elini çabuk tutmanda fayda var.
 • Pınar Düğün Salonları’nda içki servisi bulunmuyor. Alkollü düğün mekanlarına göz atıyorsan listemizdeki diğer salonları incelemeni tavsiye ediyoruz.

10. Mert Düğün Sarayı, Kocasinan

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi 50’den az
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Bahçelievler’in en geniş düğün salonları arasında bulunan ferah mı ferah mekan, mutluluğa burada adım atmış çifte kumruların övgülerine mazhar olmuş. Mert Düğün Salonu’nun şık dekorasyonu ve uygun fiyatlara sunduğu kaliteli hizmetleri beğenip listemize eklemeye layık görmüştük. Ancak güler yüzlü çalışanları ve yakından ilgili işletmecileri ile ilgili yapılan yorumların bolluğu karşısında biz dahi birazcık şaşırmadık desek yalan olur.

Mert Düğün Sarayı’nın kusursuz bir düğün için ideal mekan olduğunu söyleyebiliriz.

Bahçelievler Mert Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Bahçelievler düğün salonu fiyatları ölçeğinde uygun paketler öneren bir düğün mekanı.

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

23:00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle aynı. 23:00’te son buluyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin catering şirketi ya da düğün organizasyonu firması ile anlaşma şansına sahispin. Yalnızca düğün fotoğrafçısını dışarıdan getirmeni istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Mert Düğün Salonu, Kocasinan’da kolay erişilebilir, merkezi bir lokasyonda bulunuyor.
 • Menülerde değişikliğe gitme şansına sahipsin. Mert Düğün Salonu’nun sunduğu menü seçeneklerinin epey çeşitli olduğunu söyleyebiliriz. Önerdikleri yemekli düğün fiyatları İstanbul ölçeğinde gayet makul olan mekan, vegan, vejetaryen, kosher ve diyabet menü alternatiflerinin yanı sıra minik davetlilerinin hoşuna gidecek yemekler de servis ediyor.
 • Yeri gelmişken, düğün boyunca çocukların sıkılmaması için şirin mi şirin bir oyun alanlarının bulunduğunu ve palyaço hizmeti sunulduğunu da belirtelim.
 • Konukları karşılayacak hostesten mekana girişte davetlilere sunulan ikramlara, gelin yolu süslemesinden anı defterine düğün organizasyonuna ayrı bir hava katan detaylar üzerinde titizlikle durulmuş.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Otopark kapasitesi açısından yetersiz kalabilir.
 • Menü tadımında bulunma imkanı sunmuyorlar.

Mert Düğün Salonu Bahçelievler’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Cad. No: 176/1 A

Fiyat Teklifi Al


11. Paris 2 Düğün Salonu, Kocasinan

en cazip bahçelievler düğün salonları

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 75-100
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Dekorasyonunda beyaz tonlarının hakim olduğu Paris 2 Düğün Salonu, rengarenk süsleme ve ışıklar içerisinde yapacağın tercihlere göre farklı hallere bürünüyor. Geniş ve yüksek tavanlı bir düğün mekanı olan Paris 2, uygun fiyatlara güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmayı başarıyor.

Paris 2, İstanbul kına gecesi mekanları ve nişan salonları arasında da tercih edilebilecek bir seçenek.

Paris 2 Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Bahçelievler düğün salonları fiyatları ortalamasının altında, cazip rakamlar öneriyorlar. Yemeksiz düğün tercih ediyorsan, başlangıç fiyatları hafta içi 2.000-3.000 TL, hafta sonu 3.000-5.000 TL civarında.

Yemekli düğünler için ise hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL, hafta sonu 30-50 TL ödemen gerekiyor.

Servis kaçta bitiyor?

22:00’de.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Kendi bünyelerinde bulunan düğün fotoğrafçıları ile çalışman konusunda ısrarlılar. Dışarıdan bir catering firması ya da düğün organizasyonu şirketi getirmenin önünde ise herhangi bir  engel söz konusu değil.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Paris 2, fiyat-performans açısından yalnız Bahçelievler ile değil Avrupa Yakası düğün salonları ile kıyaslanabilecek seviyede.
 • Kocasinan Merkez Mahallesi’nde bulunan mekana ulaşım çok kolay. Üstelik yeterli kapasiteye sahip bir otoparkı da mevcut.
 • Masa düzeni, ses ve ışık konularında herhangi bir şikayet işitmedik.
 • Menülerde değişikliğe gitmeyi talep edebiliyorsun.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Menü tadımı yapılamıyor.
 • Paris 2’de aynı anda birden fazla düğün yapılamıyor. İstediğin tarihi alabilmek için hızlı karar vermende fayda var.
 • Mekan, alkol servisi sunmayan Bahçelievler düğün salonları arasında bulunuyor. İçkili bir davet için listemizdeki diğer seçeneklere göz atmanda fayda var.

Paris Düğün Salonu Bahçelievler’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Cad. No: 176/1 A

Fiyat Teklifi Al


12. Salon Güneş, Haznedar

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 400-500
Otopark Otoparkı yok
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Güneş Düğün Salonları, önerdiği uygun fiyatlı yemekli ve yemeksiz paketlerle kısıtlı bütçelere sahip çifte kumrulara hoş bir ambiyans yanında kaliteli hizmet vadediyor. Yüksek tavanlı ve ferah bir Bahçelievler düğün salonu olan Güneş, dekorasyondaki başarısı ve süslemelerdeki inceliği ile dikkat çekiyor.

30 yılı aşkın süredir Bahçelievler ve Bağcılar’dan çifte kumrulara hizmet veren mekan, sağladığı servis kalitesiyle kendini kanıtlamayı başarmış.

Güneş Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te bitiyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hayır, Güneş Düğün Salonu bu hizmetleri kendi bünyesinde sunmayı tercih ediyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Kına gecesi ve nişan etkinlikleri için de tercih edilebilecek Bahçelievler düğün salonları arasında.
 • Güneş Düğün Salonu, Bağcılar Caddesi’nin hemen yanında toplu ulaşıma elverişli bir noktada bulunuyor. Mekan, Bakırköy Metro ve İncirli Metrobüs İstasyonlarına yürüme mesafesinde.
 • Yemeklerin damak tadına uygun olup olmadığını görmek için menü tadımında bulunabilir, istersen değişiklik yapabilirsin.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Otoparkı bulunmuyor.

Güneş Düğün Salonu Haznedar’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

İzzettin Çalışlar Cad. No: 2/A

Fiyat Teklifi Al


13. Anisa Davet Salonu, Haznedar

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite500-750

Otopark 50’den az
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Bahçelievler’in yüksek tavanlı ve ferah düğün mekanı Anisa Davet Salonu, ışıl ışıl dekorasyonuna eşlik eden göz kamaştırıcı ışık düzeniyle hoş bir ambiyansa sahip. Geniş bir dans pistine sahip mekanın havalandırma problemi bulunmuyor. Anisa Davet Salonu, Bahçelievler kına mekanları arasında da tercih ediliyor.

Anisa Düğün Salonu, Soğanlı’da 20 yıldır Bahçelievler ve Bağcılardan çiftleri ağırlamaya devam ediyor. Anisa’yı Bağcılar düğün salonları ile kıyaslamak istersen:

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Anisa Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:30’da son buluyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Anisa Davet Salonu, düğününü dilediğince planlaman için istediğin düğün fotoğrafçısı, catering şirketi veya organizasyon firması ile anlaşmana olanak sağlıyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Fiyat-performans açısından cazip bir düğün mekanı.
 • Menü tadımı ve değişikliği imkanı sunuyorlar. Çocuklara özel, diyabet, vegan ve vejetaryan menü seçenekleri de mevcut.
 • Mekana, Eminönü’nden hareket eden 97A ve 97B numaralı otobüs hatları ya da metro dolmuşları ile ulaşım sağlamak mümkün.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Otoparkı yetersiz kalabilir.

Anisa Düğün Salonu Bahçelievler’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Soğanlı Mah. Çavuş Paşa Caddesi, Karadeniz Sok. No: 2

Fiyat Teklifi Al


14. Panorama 212 Davet, Haznedar

en cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 100-200
Otopark 50-75
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Kına gecesi ve nişan organizasyonları için sıklıkla tercih edilen Panaroma 212 Davet Salonu, Bahçelievler’de küçük çaplı bir düğün yapmayı planlıyorsan en ideal seçenekler arasında. Sıcak ve samimi bir atmosfer vadeden Panaroma 212, ferah ve şık. Gold tonlarının hakim olduğu salona benzer renklerde süslemeler yakışıyor.

Mekan atmosferine yakından bakmak istersen:

Panorama 212 Davet Salonu fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Servis kaçta bitiyor?

23:00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te son buluyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin catering ya da organizasyon firmaları ile anlaşmanın önünde herhangi bir engel bulunmuyor. Yalnızca dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı getirmene sıcak bakmıyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Küçük çaplı davetli listelerine sahip çifte kumrular için ideal bir düğün mekanı.
 • Toplu taşımaya elverişli bir noktada bulunuyor. İncirli Metrobüs, Bakırköy Metro ve Mehmet Akif Tramvay İstasyonlarından kolaylıkla erişim sağlanabilir. Özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin için yeterli kapasiteye sahip bir otoparkları da mevcut.
 • Menü de değişikliğe gitme şansın bulunuyor.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Menü tadımı imkanı bulunmuyor.
 • Alkolsüz bir düğün mekanı. İçkili bir davet planlıyorsan diğer alternatiflere göz atmalısın.

Panorama 212 Haznedar’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Bağcılar Cad. Haznedar Mah. No: 14/A Kat: 4

Fiyat Teklifi Al


15. Yaren Cafe & Restaurant, Haznedaren cazip bahçelievler düğün salonları

Kapasite 200-300
Otopark 50-75
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Yaren Cafe, küçük çaplı davetli listelerine sahip çiftlere önerdiğimiz bir diğer Bahçelievler düğün mekanı. Sıra dışı ve şık dekorasyonuyla klasik düğün salonu konseptlerine meydan okuyan Yaren Cafe, nişan etkinlikleri ve kına geceleri için de sıklıkla tercih ediliyor.

Yemekli düğün yapmayı planlıyorsan, mekanın aynı zamanda bölgenin sevilen restoranları arasında bulunduğunu ve ziyafet tadında bir düğün için tercih edilebileceğini söyleyebiliriz.

Yaren Cafe düğün fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL

Yaren Cafe kına gecesi fiyatları cazip bir seviyede. Gün ayrımı olmaksızın fiyatlar kişi başı 10-30 TL’den başlıyor. Aksesuar kiralama imkanı da mevcut.

Servis kaçta bitiyor?

22:00’de bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’e kadar sürüyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin bir İstanbul düğün organizasyonu şirketi ile anlaşabilir, en mutlu günün için profesyonellerle çalışabilirsin. Dışarıdan catering firması ve düğün fotoğrafçısı getirme opsiyonu mevcut değil.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Menü tadımı ve değişikliği imkanı var. Çocuklara özel menüler de sunuyorlar.
 • Yaren Cafe, Bahçelievler’de merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Bakırköy Metro, İncirli Metrobüs ve Mehmet Akif Tramvay Duraklarına yürüme mesafesinde. Düğüne özel araçlarıyla gelmek isteyen misafirlerin de rahat edecekler. Mekanın vale hizmeti de sunan yeterli kapasitede bir otoparkı mevcut.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Alkol servisi bulunmuyor. İçkili düğün mekanları için diğer seçeneklere göz atmalısın.

Yaren Cafe Bahçelievler’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Bağcılar Cad. Haznedar Mah. No: 14/A Kat: 4

Fiyat Teklifi Al

Bunlar da ilgini çekebilir: