Balat Agora Meyhanesi Adres Hızır Çavuş Mah. Vodina Cad. No:128 Balat – Fatih / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Balat Agora Meyhanesi hakkında

Balat Agora Meyhanesi, ismine çoğumuzun aşina olduğu bir mekan. İsmindeki nostaljik havayı mekan genelindeki dekorasyonda da görüyoruz. İki katlı ahşap bir binadan bahsediyoruz aslında. 2008’den beri sayısını bilmediğimiz kadar çok misafir ağırlanan bu binada sen de nikah sonrası yemek organizasyonunu düzenleyebilirsin.

Balat Agora Meyhanesi fiyatları

 • Tablodaki Agora Meyhanesi Balat fiyat listesi, minimum menüler için geçerli. Ama şehir ortalamasına baktığımızda birçok mekanın minimum tutarına nazaran buranın gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz.
 • Meyhaneye görüşmeye gittiğinde, fiks menü seçeneklerini sunacak ve birini seçmeni isteyecekler. Dilersen menüdeki lezzetlerden sevdiklerini derleyip, sana özel bir menü oluşturmalarını da isteyebilirsin.
 • Nikah yemeğinde sunulan lezzetlerin içeriğine göre fiyatlar belirlenecek.
 • Organizasyondan önce mekana giderek menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanı bulabilirsin.
 • Fiyatları etkileyen bir diğer faktör de içecek seçimi. Alkollü ve alkolsüz içecek seçimleri de fiyatları belirliyor.
 • Tarihe, menüye, içeceğe ve davetli sayına göre net bir fiyat almak istersen sayfamızdaki pembe butonlara tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Kokteylli kapasite Kokteyl hizmeti yok
Açık alan kapasitesi Açık alan yok
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Balat Agora Meyhanesi nikah sonrası yemek organizasyonu

Bir nikah sonrası yemek mekanının kuşkusuz ki en dikkat edilmesi gereken hizmeti, sunduğu menüler oluyor! Balat Agora Meyhanesi menülerinde tercihi sana ve müstakbel eşine bırakıyor. Gerçekten içinize sinecek bir organizasyon olması için buna özel gösteriyorlar. Menü tadımı hizmeti sunmaları da yemeklerine ne kadar güvendiklerini gösteren detaylardan biri.

Meyhanede, yemek servisinin yanı sıra canlı müzik hizmeti de sunuluyor. Nikahını yemekle kutlamakla kalmıyor, eğlenceli şarkılar eşliğinde dans ederek de taçlandırıyorsun! Davetlilerin ve senin için kullanacağınız masaların üstünü süslemeyi de ihmal etmiyorlar. Tabii kutlamaların en keyifli anlarından biri olan pasta kesim törenini de fiyat dahilinde sunuyorlar.

Dekorasyon ve süsleme

 • Balat Meyhanesi, sadeliği ve şıklığı konuklarına aynı anda sunuyor!
 • Nostaljik konseptin temel ögelerinden olan ahşap masa ve sandalyeleri kullanmayı tercih ediyorlar.
 • Masaları; çiçekler ve küçük aksesuarlarla donatıyorlar.
 • Davet alanlarında, eski tip çevirmeli telefon ve vintage tablo gibi herkesi eski dönemlere götüren aksesuarlar kullanıldığını görüyoruz.
 • Nikah yemeğin için kafanda farklı bir konsept varsa, dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşıp onları da süsleme için buraya getirebiliyorsun.

Müzik

İstanbul nikah sonrası yemek mekanlarının bir kısmı, çiftlere güzel bir jest yaparak canlı müzik hizmeti de sunuyor! Balat Agora Meyhanesi de birbirinden keyifli müzisyenlerin performanslarıyla organizasyonlara renk katıyor. Bir yandan eğlenceli müzikler dinliyor diğer yandan sohbet edebiliyorsun. Hatta müziğin ahengine kendini kaptırırsan tüm dans figürlerini sergilemekte de özgürsün.😊

Fotoğrafçı

Agora Balat’ın sunduğu hizmetler arasında fotoğraf ve video çekimi yer almıyor ne yazık ki. Profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışmak istersen dışarıdan bir ekiple anlaşıp onları meyhaneye getirebilirsin. Ancak şunu da bilmeni isteriz ki; burada telefonla çektirdiğin kareler bile harika çıkacak. Mekanın gerek ambiyansı gerekse taş duvarlı konsepti olsun, fotoğraflara çok güzel fonlar oluşturuyor.

Balat Agora Meyhanesi bekarlığa veda partisi

Bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsan ekstra bir mekan arayışına girmene gerek yok. Çünkü Balat Agora Meyhanesi, bekarlığa veda eğlenceleri için de iyi bir seçenek. Yakın arkadaşlarını al; müziğin ve dansın keyfini çıkar! Burada ayrıca doğum günü, nişan, bayi toplantısı, kutlama gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Aklında olsun.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Yazının genelinde de çokça bahsettik ama bu başlığın altında da mekanın dekorasyonunu ne kadar sevdiğimizi söylemeden geçemeyeceğiz!
 • Balat gibi tarih kokan bir semtte yer alması ise meyhaneye ekstra bir güzellik katıyor.
 • Engelli girişini de unutmamışlar tabii ki.
 • Düzenledikleri canlı müzik performansları, nikah sonrası yemek davetlerini daha da keyifli kılıyor.
 • Mekanın davet sorumlusu ve diğer tüm çalışanları oldukça ilgili. Merak ettiğin her şeyi kendilerine sorabilirsin.

Balat Agora Meyhanesi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Hızır Çavuş Mah. Vodina Cad. No:128 Balat – Fatih / İstanbul

Agora Meyhanesi Balat’ta deniz, demir ve karayoluyla ulaşılabilecek bir noktada yer alıyor. Bu da davetlilerin için büyük avantaj. Hem Avrupa hem de Anadolu Yakası’ndan mekana rahatlıkla ulaşabilecekler. İlk seçenek 399C, 41Y, 44B, 55T, 99A, 99Y hatlı otobüslerden birini kullanıp Köprübaşı Durağı’nda inmek. Diğer seçenekler ise vapur ile Fener İskelesi’ne, tramvay ile Balat Durağı’na ulaşmak.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.