bkm mutfak uniq
Adres Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. 4/C No: 110 Uniq AVM

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

BKM Mutfak Uniq hakkında

Komedi kulübü, atölye ve kafe olarak Beşiktaş’ta açılan ilk BKM Mutfak, ikinci şubesiyle Uniq AVM’de çok çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. BKM Mutfak Uniq, düğün mekanı olarak elbette diğerlerinden çok farklı. Daha çok nikah sonrası yemek organizasyonlarının düzenlendiği mekan; keyifli sahnesi, stil sahibi dekorasyonu ve tabii ki enfes yemekleri ile sıra dışı bir düğün vadediyor.

Ailenin, yakın akraba ve arkadaşlarının katılacağı şık, samimi, eğlenceli bir yemek düzenlemek istiyorsan veya restoran düğünü konsepti hoşuna gidiyorsa BKM MUtfak Uniq tam sana göre. Bunun yanında kokteyl düğünü için de trend bir yer.

Sana da Bu Yakışırdı: İstanbul’daki En Lüks Düğün Mekanları

Klasik düğün salonlarının ve organizasyonlarının şatafatı hoşuna gitmiyor ve bu özel gününde farklı hatıralar biriktirmek istiyorsan BKM Mutfak Uniq Maslak, hem tarzı hem “Sen ne istiyorsan o olacak.” anlayışına sahip yetkilileri hem de ulaşımı kolay lokasyonu ile Avrupa Yakası düğün mekanları arasında hoş bir alternatif.

BKM Mutfak Uniq düğün fiyatları

Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Kokteyl düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 100-150 TL Hafta içi 100-150 TL
Hafta sonu 150-200 TL Hafta sonu 100-150 TL
 • Sahne sanatlarına olan yaklaşımını mutfakta da gösteren, yaratıcı ve lezzetli yemekleriyle dillere destan mekanda kosher, vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuk menüsü de var. Menünün fiyatına ve düğün organizasyonunun kapsamına göre fiyatlar değişiyor. Kişi başı başlangıç mekanları ise tablodaki gibi.
 • Mutfak konusunda bu kadar iddialı olup da dışarıdan catering şirketi getirilmesine göz yummaları beklenemezdi. Kendi ekipleriyle davet yemeklerini hazırlıyorlar. ? BKM Mutfak Uniq’te yapacağın yemekli düğün organizasyonunda başka yerlerde göremeyeceğin özgün ve yaratıcı tatarla misafirlerini ağırlayacaksın.
 • Servis 24:00’te sona eriyor.

♥ İstanbul’daki düğün mekanlarını ilçe ilçe incelediğimiz özel içeriğimizi mutlaka oku. Kır düğünü mekanlarından düğün otellerine ve nikah sonrası yemeği verebileceğin restoranlara kadar hepsini fiyatları ile inceledik.

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları

Kapasite

Kapalı Alan 100-200 kişi
Açık Hava Kapasitesi 100-200 kişi
Yemekli Düğün Kapasitesi 100-200 kişi
Kokteyl Kapasitesi 300-400 kişi
Otopark Kapasitesi Yok

Mekanın terası bol ışıklı şehir manzarası ile çok şık. Sadece bu alanda organizasyon düzenlenmiyor ama konuklarının sohbet edeceği, şöyle bir çıkıp nefes alacağı yer olması bakımından hoş bir alan olduğunu söyleyelim.

Düğün paketleri ve organizasyonu

İstanbul’daki düğün organizasyon şirketlerinden istediğinle anlaşabilir, süslemeleri ve konsepti hayaline uygun olacak şekilde belirleyebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Dekorasyon ve süsleme

Düğün salonları genellikle yuvarlak masa düzenine sahiptir. BKM Mutfak Uniq sadece yemekleri ile değil; dekorasyonu ve oturma düzeni ile de farklı. Uzun dikdörtgen masalarında yenen düğün yemekleri gece boyunca samimi sohbetlere de imkan tanıyor. Canı çiçeklerin, loş ışıklı şamdan ve mumların süslediği masalar tam fotoğraflık.

Fotoğraf galerisinde mekanın kokteyl ve düğün için süslenmiş farklı örneklerini görebilirsin. Buraya şeffaf tiffany sandalyeli nezih bir dekorasyon da çok yakışıyor vintage düğün teması da.

 • bkm mutfak uniq

Müzik

Sahnesinde konserlerin verildiği mekan, müzik konusunda da tabii ki iddialı. Konser tadında bir düğün için yetkililerle görüşüp canlı müzik hakkında bilgi alabilirsin. Kokteyl tarzında bir kutlama istersen ses sistemlerini de güle güle kullanıp istediğin müziklerin çalınmasını sağlayabilirsin.

Konser mekanı da olmasından dolayı after party yapıp eğlenceyi daha geç saatlere kadar uzatabilirsin. Normalde organizasyon kapsamında müzik 24:00’te sona eriyor.

Düğün fotoğrafçısı

İstanbul’daki düğün fotoğrafçılarını araştırmaya başlasan iyi olur. ?

Otopark

Misafirlerin Uniq Hall’un otoparkını kullanabilirler ama ücretli olduğunu söyleyelim. BKM Mutfak Uniq’in kendine ait otoparkı yok.

Alkışlarımız

 • Eğlenceli, sıra dışı, şık ve epey “lezzetli” bir düğün mekanı. Senin için de misafirlerin için de gördüğünüz/katıldığınız düğünlerden farklı olacağı kesin.
 • Yemekli düğünden kokteyl davetine ikramların leziz, sunumun göz kamaştırıcı, servisin hızlı olacağından kuşku duyma.
 • Menüdeki enfes yemeklerin tadına düğünden önce bakabilir, değişiklik istersen ekibe iletebilirsin.
 • Konser, tiyatro, atölye gibi etkinlik deneyiminden dolayı mekanın ses ve ışık sistemi epey güçlü.
 • Düğün fotoğrafçısı getirebileceğin nadir İstanbul düğün mekanlarından.
 • Süslemeler ve genel konsept için dilediğin düğün organizasyon firması ile anlaşabilecek olman da şahane.
 • BKM Mutfak Uniq’i düğün mekanı olarak değerlendiren kişiler özellikle menülerin Türkiye standartlarının çok üzerinde olduğunu, ekibin güler yüzlü ve ilgili tavrından memnun kaldıklarını, dekorasyonun ve genel atmosferin orijinalliğinden etkilendiklerini yazmışlar.

Keşkelerimiz

 • Kendine ait otoparkının olmaması mekanın en büyük eksisi, açık konuşalım.
 • Düğün fiyatları ortalamanın üzerinde. Uygun kampanyalar olabiliyor, mutlaka iletişime geç.

Diğer organizasyonlar

BKM Mutfak Uniq’te konserlerin, atölyelerin ve sanatsal etkinliklerin yanında düğün gibi kına, nişan ve sünnet kutlamaları da yapılıyor. Kurumsal etkinlikler için de tercih edilen mekanda partiler şahane geçiyor.


BKM Mutfak Uniq’te kına gecesi

Tüm kına süsleri, malzemeleri ve dekorasyonu için kına organizasyon şirketleri ile anlaşıp bu güze mekanda kutlama yapabiliyorsun.

BKM Mutfak Uniq’te kına organizasyonu fiyatları

Kına gecesi fiyatları hafta içi kişi başı 100-150 TL, hafta sonu 150-200 TL’den başlıyor.

BKM Mutfak Uniq nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. 4/C No: 110 Uniq AVM

Fiyat Teklifi Al