cemil hoca restaurant
Adres Gürpınar Mah. Cengiz Topel Cad. No:20 Beylikdüzü / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Cemil Hoca Restaurant hakkında

Cemil Hoca Restaurant Beylikdüzü, bölgesinin en popüler mekanlarından biri! Burası günlük hayatta restoran olarak herkese hizmet veriyor. Hem günlük ziyaretler için hem de özel organizasyonlar için yoğun ilgi görüyor. 2014 senesinden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam ediyorlar.

Peki kim bu Cemil Hoca? Mekan; biri inşaat mühendisi, diğeri fizik öğretmeni olan iki girişimci tarafından kuruluyor. Cemil Hoca ismini de iki girişimciden birisi ve aynı zamanda öğretmen Cemil İmamoğlu’ndan alıyor.

Muazzam deniz ve göl manzarasıyla herkesin gönlünde taht kuran restoran hakkında diğer detaylara bakalım şimdi:

Cemil Hoca Beylikdüzü düğün fiyatları

Kokteylli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 50-80 TL Hafta içi 80-100 TL
Hafta sonu 80-100 TL Hafta sonu 100-150 TL
 • Cemil Hoca fiyat listesinde de gördüğün gibi rakamlar düğün tarihine göre değişiklik gösteriyor. Hafta içi düğünleri hafta sonundakilere göre daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Seçeceğin menünün de fiyatlar üzerinde büyük etkisi var. Mekanın standart menülerinden dilediğini seçebiliyor, dilersen menüde değişiklik yapabiliyorsun.
 • Cemil Hoca fiyatları için oldukça uygun diyebiliriz. Yani böyle bir manzarayı göz önünde bulundurduğumuzda ortalama rakamlar talep ediyorlar.
 • Mekanda evlenmek isteyen çiftlere kişi başı fiyat veriliyor. Verilen bu fiyat, davetli sayısıyla çarpılarak ödemeleri gereken toplam rakama ulaşılıyor.

Cemil Hoca Beylikdüzü fiyat listesindeki rakamların başlangıç menüleri için geçerli olduğunu da belirtelim.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 400-500 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 400-500 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Cemil Hoca Restaurant düğün paketleri

Beylikdüzü Cemil Hoca Restaurant’ta çiftlere; içerisinde fotoğraf, video, yemek servisi, ses-ışık sistemleri, otopark, mekan süslemesi gibi ihtiyaçları olan tüm hizmetlerin sunulduğu düğün paketleri hazırlanıyor. Sana özel bir paket oluşturmalarını istersen onun için de mekan yetkilileriyle görüşmelisin.

Cemil Hoca menüler ve yemekler

Restoran; deniz ürünleri ağırlıklı, Karadeniz yemek kültürünü yansıtan lezzetleriyle ön plana çıkıyor. Ama tabii yemekleri bunlarla sınırlı değil. Gel menülerine beraber bakalım:

 • Çorbalar (Balık, süzme mercimek, kara lahana)
 • Ara sıcaklar (Kuymak, kara lahana dolması, turşu kavurma, balık köfte, içli köfte, hamsili pilav, tereyağlı karides, güveçte karides, kalamar tava)
 • Et – köfte (Tavuk, antrikot, kebap, sac tava, Akçaabat köftesi, kuzu şiş)
 • Balık çeşitleri (Hamsi, mezgit, istavrit, levrek, çinekop, lüfer, barbun, palamut, sarı kanat, somon, çipura, zargana)
 • Salatalar (Akçaabat piyazlı, çoban, gavurdağı, mevsim, roka)
 • Tatlılar (Ayva tatlısı, sıcak helva, irmik helvası, Trabzon burma, sufle, kabak tatlısı, incir tatlısı, kızarmış dondurmalı kadayıf, sütlaç, meyve)
 • İçecekler (Meyve suyu, kola, şalgam, ayran, su)

Cemil hoca menü fiyatları da seçeceğin lezzetlere ve yemek sayısına göre değişiklik gösterebiliyor.

Müzik

Mekanda saat 00:00’a kadar müzik yayını devam ediyor.

Düğün fotoğrafçısı

Cemil Hoca Restaurant, düğün paketi dahilinde fotoğraf hizmeti de sunuyor. Dilersen başka bir fotoğrafçıyla da anlaşmana müsaade ediyorlar. Burada çektirilen düğün fotoğraflarına çiftler bayılıyor! Manzarasının yanı sıra önünün komple açık olması da fotoğraflara bir derinlik kazandırıyor. Özellikle gün batımı esnasında çekim yaptırmanı öneriyoruz.

Beylikdüzü’ndeki diğer mekanlara da göz atmak istersen: En Popüler Beylikdüzü Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Otopark

Cemil Hoca Restaurant’ın 150 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Ayrıca vale hizmetleri de mevcut.

Alkışlarımız

 • Cemil Hoca Restaurant’ta Karadeniz mutfağına ait müthiş yemekler yiyebilirsin! Yani düğün bahane, yemekler şahane desek yeridir.
 • İşinde uzman ve güler yüzlü personellerden oluşan bir ekipleri var. Mekana adım attığın andan itibaren ilgilerini ve samimiyetlerini fark edeceksin zaten.
 • Eşsiz bir manzara sunuyorlar. Hem deniz hem de göl manzarasını aynı anda sunabilen nadir düğün mekanlarından biri burası.
 • Burada yemekli bir organizasyon yapmayı düşünüyorsan çok şanslısın. Çünkü düğünden önce mekana giderek menü tadımı yapabileceksin.
 • Açık ve kapalı alan alternatifi sunmalarını çok sevdik. Bu sayede burada her mevsim organizasyon düzenleyebilirsin.
 • Karşılama kokteyli gibi sevimli hizmetler de sunuyorlar. Bu da çiftin ve davetlilerin kendini daha özel hissetmesini sağlıyor.
 • Düğünden sonra after party ile eğlenceye kaldığın yerden devam etmek istiyorsan, mekanda buna uygun bir alan bulunduğunu bilmelisin.

Diğer organizasyonlar

Bu restoran; düğün, kına gecesi, nişan, after party, kahvaltı, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik, baby shower, doğum günü organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Düzenleyeceğin etkinliğin türüne göre mekan süsleniyor ve ona uygun hizmetler sunuluyor.

Diğer organizasyonlarla ilgili detaylı bilgi almak istersen mekan yetkilileriyle konuşabilirsin. Cemil Hoca iletişime geçen misafirlerine tüm detayları anlatıyor.

Cemil Hoca nerede?

Adres: Gürpınar Mah. Cengiz Topel Cad. No:20 Beylikdüzü / İstanbul

Cemil Hoca Restaurant Gürpınar’da herkesin rahatça gidebileceği bir noktada yer alıyor. Buraya ulaşmak için metrobüs ve otobüsü kullanabilirsin. Metrobüsten sonra kısa bir süre içerisinde mekana ulaşılabiliyor. Ayrıca özel araçlarıyla gidecek olanlar da ücretsiz otopark hizmetinden faydalanabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları