violet balo davet beylikdüzü
Adres Cumhuriyet Mah. İstanbul Cad. No: 11 Kaya Millenium İş Merkezi Beykent/Beylikdüzü
Telefon 0212 963 3597

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

İçindekiler

Violet Balo Davet Beylikdüzü hakkında

Violet Davet Salonlarının Beykent’teki şubesi Violet Balo Davet Beylikdüzü, Salon Gold ve Salon Romance adlı iki şıkır şıkır davet alanı ile büyüleyici güzellikte bir mekan. En popüler Beylikdüzü düğün salonları listemizde de yer verdiğimiz Violet Balo Salonu Beykent ismiyle de bilinen mekan, ilk görüşte seni tavlayacak cinsten. Sıradan düğün salonlarına nazaran otellerin balo salonlarındaki ihtişama sahip davet alanları nezih ortamları ile göz kamaştırıyor. Kokteyl ve yemekli menüleri hem lezzet hem de sunum açısından gayet başarılı. Orkestrası, profesyonel hizmeti, tüm çalışanların güler yüzlü kibar tavrı ve nezih atmosferi ile Violet Düğün Salonu Beylikdüzü’nde mekan bakan çiftler için en kaliteli yerlerden biri kesinlikle. Yazı boyunca paylaşacağımız videolardan ilkini izle, sonra da detaylara geçelim. https://www.youtube.com/watch?v=UnDV25y9-ak&feature=emb_logo

Violet Balo Davet Beylikdüzü düğün fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
 

Violet Balo Salonu Beykent düğün fiyatlarının başlangıç rakamları tablodaki gibi. Yemekli veya kokteyl, hafta sonu veya hafta içi organizasyonları için ücretler değişiklik gösteriyor. Menülerin içeriğini ve organizasyondaki tüm kalemlerin yer aldığı listeyi seninle paylaşmaları için fiyat teklifi iste. Belli aylar için kampanyaları da mevcut. Senin düğün tarihine, davetli sayına ve ne tarz bir gece organize etmek istediğine göre bir liste çıkaracaklar.

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Kapasite

Salon Gold 750 kişi 
Salon Romance 500 kişi 

Düğün paketleri ve organizasyonu

Violet Düğün Salonu Beykent dönemsel olarak bazı aylara özel indirimli düğün paketleri hazırlıyor. Umarız düğün tarihin bu kampanyalara denk gelir ve güzel indirimlerden faydalanabilirsin. Bunun için yapmak gereken, vakit kaybetmeden fiyat teklifi istemek. Düğün organizasyonuna dair hizmetleri genel çerçevede yazalım. Hangileri ekstraya giriyor, hangisi hangi düğün paketinde mevcut, ayrıntıları konuşursunuz siz.

 • Masa, sandalye ve salon süslemesi
 • Nikah masası ve süslemesi
 • Gelin ve damat yürüyüş yolu süslemesi
 • Volkan, sis ve konfeti şov
 • Düğün pastası
 • Orkestra, solist
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Gelin-damat hazırlık odası
 • Otopark ve vale
 • Karşılama ve servis ekibi
 • Menü tadımı
 • Sinevizyon ve barkovizyon gösterisi
 • Işık ve ses sistemi

Bir videomuz daha var: https://www.youtube.com/watch?v=rX6c-cuQGAs&feature=emb_logo

Dekorasyon ve süsleme

Violent Beykent en çok dekorasyonu ile diğer Beylikdüzü düğün salonlarından ayrışıyor. Salon Gold adı üzerinde altın varakların ağırlıkta olduğu bir mekan. Salon Romance ise daha pastel ve hafif tonlarda bir süslemeye sahip. İkisinde de minik süs ağaçlar, çiçek aranjmanlı şamdanlar, kırmızı halı kaplama, otellerin balo salonunu andıran perdeler mevcut. Son derece gösterişli, asil ve nezih görünen bir mekan burası. Sandalyelere bağlanan çiçekli kumaşlara özellikle bayıldığımızı söylemek isteriz. Süslemeleri ile göz kamaştıran İstanbul düğün salonlarına da göz at: https://dugunuzmani.net/hepsi-ruya-gibi-12-istanbul-dugun-salonu/

Müzik

Gece yarısına kadar canlı müzik eşliğinde eğlence sürüyor. Düğünden önce provaya gittiğinde repertuvar için de anlaşıyorsunuz.

Düğün fotoğrafçısı

İstersen kendi düğün fotoğrafçını getirebileceğini söyleyerek başlayalım. Salonun anlaşmalı olduğu stüdyo ile çalışırsan fiyatlandırmanın nasıl olacağını teklif istediğinde seninle paylaşacaklar. Belli sayıda fotoğrafı ve videonun tamamını da hediye edecekler.

Otopark

Violet Balo Davet Beylikdüzü 150-250 araçlık otoparka ve valeye sahip.

Alkışlarımız

 • Violet Beykent düğün salonları arasında şık ve ayrıksı dekorasyonuyla ön plana çıkan, nezih ortamı ile göz kamaştıran bir mekan.
 • Benzer kalitedeki Beylikdüzü düğün salonları fiyatları ortalamasında, çok uçuk değil.
 • Yemekli ve kokteyl menüleri ile seçenek sunuyor.
 • Yeterli büyüklükte otoparkı ve valesi var.
 • Menü tadımı yaptırıyorlar. Menülerde değişiklik istersen ellerinden geleni yapıyorlar.
 • Kına gecesi organizasyonları da hem süsleme hem de menü bakımından epey tatmin edici.

Keşkelerimiz

 • Organizasyon ve catering firmasını kendin ayarlamak istersen kabul etmiyorlar. Ama İstanbul’daki düğün salonlarının çoğu bu sistemle çalışıyor. Bizce çok sorun değil; çünkü hem ikramlar hem de süsleme için müşteri memnuniyeti epey yüksek bir mekan. Yine de bilgin olsun.

Violet Balo Davet Avcılar da ayrıksı dekorasyonu ile göz alıcı bir salon. Daha önce enine boyuna incelemiştik. Avcılar neden olmasın dersen, buyur: https://dugunuzmani.net/violet-balo-davet-avcilar-dugun-fiyat/

Diğer organizasyonlar

Violet Balo Davet Beylikdüzü kına salonları arasında da popüler. Kına gecesine dair şık bir videomuz var. Kına ve düğün bir arada olduğunda güzel indirimler de yapıyorlar. Salon Romance kına geceleri için uygun konseptte süslenip hazırlanıyor. İzle, bak: https://www.youtube.com/watch?v=yfhq7DhTabM&feature=emb_logo

Violet Düğün Salonu Beykent Beylikdüzü’nde nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Cumhuriyet Mah. İstanbul Cad. No: 11 Kaya Millenium İş Merkezi Beykent/Beylikdüzü 0212 963 3597 numaralı telefonu aradığında Çayan Yılmaz veya Hüseyin Uçak’a merak ettiklerini sorabilirsin. Düğün tarihin için salonlar henüz kapılmamış olursa vakit kaybetmeden gitmeni, kendi gözlerinle görmeni ve organizatörlerle yüz yüze konuşmanı öneririz.

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Benzer düğün mekanları