Churchill Hakkında

Churchill Bodrum, deniz manzarası eşliğinde keyifli vakit geçirebileceğin bir ortam sunuyor. Gün batımını izleyebileceğin muhteşem manzarada mekanın lezzetli kokteyl ve yemeklerinin keyfini çıkarabilirsin. Churchill Bodrum menü içeriği olarak sushi ve deniz mahsulleriyle ön plana çıkıyor. Mekan, profesyonel aşçılar ve barmenleriyle yemekli ve kokteyl davetlere uygun lezzetler sunuyorlar.

Deniz kenarında bulunan Churchill Bistro’da dilediğin zaman plaj hizmetinden faydalanabilirsin. Denize girdikten sonra keyifle içeceğini yudumlayarak manzaranın tadını çıkarabilirsin. Özellikle yaz aylarında plaj ve dış oturma alanlarında bekarlığa veda organizasyonlarına talep olduğundan en az 1 hafta öncesinden rezervasyon yaptırmanı önerebiliriz. Mekan bar ve restoran olarak her saat kaliteli bir hizmet sunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Churchill Fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Churchill Bistro Bodrum bekarlığa veda fiyatları, tercih ettiğin davet alanına göre değişebiliyor. Plaj, iç ve dış mekana göre fiyatlar belirleniyor.
 • Churchill Bodrum fiyatları, kişi başı üzerinden belirleniyor. Bütçene göre davetli sayını belirleyerek bekarlığa veda partini gerçekleştirebilirsin.
 • Churchill Bodrum fiyatları sezonluk olarak değişiyor. Özellikle yaz aylarının ortalarında oldukça yoğun olan mekanda yer bulmak zor olduğu için bahar aylarında daha makul fiyatlı bir parti düzenleyebilirsin.
 • Bodrum Churchill menü içeriğine göre fiyat belirliyor. Yemekli ve kokteyl menülerde fiyat farkı olabileceği gibi alkollü ve alkolsüz içecek tercihine göre de fiyatlar değişebiliyor.
 • Bekarlığa veda organizasyonu için ödeyeceğin fiyat talep ettiğin hizmetlere göre değişiyor. Servis, dekorasyon, özel DJ ve aksesuar gibi taleplerin doğrultusunda fiyatlar belirleniyor.

Kapasite

Bodrum Churchill Bistro, bekarlığa veda organizasyonları için her kapasiteye uygun açık ve kapalı davet alanları sunuyor. Minimum 50 maksimum 150 kişiye kadar davetlini mekanda ağırlayabilirsin. Mekan, yemekli ve kokteyl bekarlığa veda organizasyonları için aynı kapasiteye sahip alanları sunuyor. Kapasite ve davet alanları için Churchill Bodrum’dan detaylı bir şekilde bilgi alabilirsin.

Churchill Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Churchill Bar Bistro, eğlenceli bir bekarlığa veda organizasyonu düzenlemek isteyen gruplara özel hizmetler sunuyor. Arkadaşlarına ve sana özel olarak ayrılan alanda gecenin geç saatlerine kadar eğlenme imkanın bulunuyor. Yemekli ya da kokteyl bir parti düzenleme imkanı olan mekanda yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri de yer alıyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Churchill Restaurant Bodrum, deniz manzarasıyla uyum sağlayacak oldukça sade bir dekorasyona sahip. Mekanın genelinde ağırlıklı olarak beyaz renkler kullanılıyor.
 • Churchill Bistro Bodrum, iç ve dış alanlarında farklı süslemeler tercih ediyor. Kapalı alanda ahşap masalarla otantik bir hava sağlanırken, açık havada beyaz banklar ve sandalyeler kullanılıyor.
 • Dış mekanda masa süslemelerinde çiçekler kullanılıyor. Mekanın doğal atmosferiyle çiçekler uyum sağlayarak oldukça şık bir ortam sunuluyor.
 • Mekanın açık hava davet alanında yeşil bitkiler kullanılarak ferah bir ortam sağlanıyor.
 • Kapalı davet alanında bulunan loş ve kırmızı ışıklar ihtişamlı bir hava katıyor. Özellikle akşam düzenlenen partiler için bu tarz ışıklar hoş bir ortam oluşturuyor.

Müzik

Churchill Bar Bistro Bodrum, DJ müzik hizmetiyle konuklarına keyifli dakikalar yaşatıyor. Bekarlığa veda organizasyonları için kendi zevkine uygun belirleyebileceğin bir şarkı listesiyle arkadaşlarınla doyasıya dans edebilirsin. Özellikle akşam saatlerinde eğlence mekanına dönüşen Churchill, profesyonel DJ ve müzisyenleriyle bu özel günlere uygun sınırsız bir eğlence deneyimi sunuyor.

Fotoğrafçı

Churchill Bistro fotoğraflarına ve videoları oldukça hoş bir fon ağlıyor. Mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğraf firması bulunmuyor. Kendi anlaşacağın bir fotoğraf ve video çekim ekibiyle çalışma imkanın bulunuyor. Dış çekim için mekanın plajında konsept bir çekim gerçekleştirebilirsin. Mekanın iç bölümünde ise arkadaşlarınla eğlendiğin anları video kaydına alarak ölümsüzleştirebilirsin.

Otopark

Bodrum Churchill, özel araçla gelmeyi tercih edenler için otopark alanı sunuyor. Vale hizmeti bulunmayan otoparka güvenli bir şekilde aracını bırakabilirsin. Bunun yanında mekanın çevresinde de ücretsiz olarak kullanabileceğin pek çok otopark alanı bulunuyor. Birçok mekanın bulunduğu bir bölgede yer alan mekana park yeri bulabilmek için erken gitmeni önerebiliriz.

Churchill Diğer Organizasyonlar

Churchill Bistro Bodrum kına ve bekarlığa veda organizasyonlarıyla ön plana çıkıyor. Genel olarak bekarlığa veda eğlenceleri için tercih edilen mekanda kına organizasyonlarına özel hizmetler de yer alıyor. Kınaya uygun bir şekilde dekore edilen mekanda aksesuar kiralama hizmeti bulunmuyor. Bunun yanında doğum günü ve toplantılar için de bu mekanı tercih edebilirsin.

Alkışlarımız

 • Bodrum Muğla Churchill Bistro, birbirinden lezzetli alkollü ve alkolsüz kokteylleriyle ön plana çıkıyor. İmza kokteyllerini denemeni tavsiye edebiliriz.
 • Churchill Bistro, hizmetleriyle kaliteli bir deneyim yaşamanı sağlıyor. Yemek servisi, dekorasyon ve organizasyon hizmetleriyle kusursuz bir parti geçirebilirsin.
 • Churchill Beach Bodrum, profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla her türlü isteğin konusunda sana yardımcı olabiliyor. Bekarlığa veda partini kusursuz bir şekilde organize edebiliyorsun.
 • Mekanda her damak zevkine ve beslenmeye uygun lezzetler bulman mümkün. Dünya mutfağından yemekler sunan mekan profesyonel açılarla çalışıyor.
 • Churchill, muhteşem deniz manzarasıyla oldukça ilgi çekiyor. Yaz aylarında hem eğlenip hem de manzarayla büyülenmek isteyenlerin ilk tercih edeceği Muğla kına ve bekarlığa veda mekanları arasında yer alıyor.
 • Bodrum’un en hareketli konumlarından birinde yer alan Churchill, gece eğlenmek isteyenlerin ilk tercih ettiği adreslerden biri.

Churchill Nerede?

Adres:Kumbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. No:112 Bodrum / Muğla

Sahile yakın konumda bulunan Churchill Bistro Bodrum adresine ulaşmak için minibüs ya da özel aracını tercih edebilirsin. Sahil yolunu takip ederek Bodrum’un merkezinden mekana ulaşımını sağlayabilirsin. Mekanda otopark imkanı bulunduğundan şahsi aracınla park sorununu dert etmene gerek kalmıyor. Churchill Bistro Bodrum iletişim bilgilerine yukarıdaki adresten ulaşabilir; 2-45, 2-13, 2-34 numaralı dolmuşları kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al