Siler Otel Hakkında

Siler Hotel Muğla’nın Milas ilçesinde bulunuyor. Güler yüzlü çalışanları ve ferah odaları ile bu otel, kına gecesi ve bekarlığa veda partilerine de ev sahipliği yapabiliyor. Eğer sen de sonrasında konaklayabileceğin bir mekanda kına gecesi düzenlemek istiyorsan, Siler Otel Milas’ı tercih edebilirsin. Siler otel geniş dekorasyon seçenekleri ve kaliteli hizmetleri ile gelinlerin övgüsünü topluyor.

Fiyat Teklifi Al

Siler Otel Fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Milas Siler Otel fiyatları şehir ortalamasının altında seyretmesi ile dikkat çekiyor. Bu sayede bütçeni zorlamadan hayal ettiğin kına gecesini gerçekleştirebilirsin.
 • Siler Otel düğün ve kına gecesi fiyatlandırması kişi sayısı üzerinden yapılıyor. Bu sayede kişi sayısına uygun yemek ya da kokteyl hizmeti alabilirsin.
 • Kına gecenizde yemek hizmeti almak istiyorsanız, talep edilen fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Örneğin; beyaz et menüleri kırmızı et menülerine oranla daha uygun rakamlardan başlıyor.
 • Milas Siler Otel’de yemek yerine kokteyl hizmeti almak istiyorsan, ödeyeceğin fiyat oldukça uygun oluyor. Hesaplı bir kına gecesi için bu hizmetten yararlanabilirsin.
 • Kına geceleri genellikle yaz ve bahar aylarında yapılıyor. Bu dönemlerde çok talep görebilen Hotel Siler’de daha uygun fiyatlar ve istediğin güne rezervasyon için kış aylarını tercih edebilirsin.

Kapasite

Butik kına geceleri için ideal olan Siler Hotel Muğla Milas’ta 50 ila 150 kişi ağırlayabiliyor. Kına gecesi organizasyonlarının sıklıkla düzenlendiği çok amaçlı toplantı salonları, 80 misafirin rahatlıkla dans edebileceği bir genişliğe sahip. Eğlenceden sonra sen ve misafirlerin Muğla Milas Siler Otel’de konaklamak isterseniz, otelin 84 adet odaya sahip olduğunu da hatırlatmak istiyoruz.

Siler Otel Kına Gecesi Paketleri

Kına gecen için Milas Siler Otel düğün organizasyonu paketleri arasından seçim yapabilirsin. Siler Otel düğün paketleri yemek ve kokteyl opsiyonları içeriyor. Yemekli paketi tercih edeceksen, menü konusunda endişelenme. Demo masası hizmeti sayesinde yemeklerin damak zevkine uyduğundan emin olabilirsin. Kokteyl menüsü de olan Siler Otel Muğla kına ve bekarlığa veda mekanları arasında öne çıkıyor.

Muğla Milas Siler Otel hizmetleri yalnızca yemek içermiyor. İstediğin konsepte uygun olarak planlanan kına geceleri otel ile çalışan organizasyon sorumlularının yardımı ile gerçeğe dönüşüyor. Eğlence, müzik ve yemeği buluşturan kına gecende ortam ile kusursuz uyumunla dikkatleri üzerine çekebilirsin. Siler Otel Milas iletişime geçtikten sonra seninle görüşerek etkinliğin akışını belirlemene yardımcı oluyor.

Siler Otel Milas Muğla’daki geniş salonlarında hayallerini süsleyen kına gecesini gerçeğe dönüştürmeni sağlıyor. Kına gecesi organizasyonu yemek, eğlence ve kına adımlarını içeriyor. Yaş kına, Hint kınası, kına tepsisi, kına mumu ve benzeri malzemeleri Siler Otel’den tedarik edebilirsin. Paketlerin içinde yer alan bu hizmet, organizasyon sürecini oldukça kolaylaştırıyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Muğla Milas Siler Otel düğün ve kına dekorasyonu konusunda seni yalnız bırakmıyor. Otelde konsepte göre aralarından seçebileceğin çeşitli renklerde dekorasyon ve aksesuarlar bulunuyor.
 • Eğer spesifik bir dekorasyon isteğin varsa, organizasyon firmaları ile anlaşabilirsin. Anlaştığın firma, otel ile bir arada çalışarak istediğin görüntüyü yaratabiliyor.
 • Kına tahtı ve benzeri dekor parçaları isteğin üzerine Siler Otel’den alabilirsin. İhtişamlı bir kına tahtı seçmek konseptini güçlendiriyor.
 • Siler Otel, sade ve beyaz duvarlı salonları ile sana istediğin konsepti oluşturma özgürlüğü tanıyor. Kına dekorasyonları genellikle kırmızı ve kahve tonları içeriyor. Ancak konseptinin ana rengini belirledikten sonra küçük dokunuşlarla istediğin ambiyansı yaratabilirsin.

Müzik

Kına geceleri müziksiz tamamlanamaz. Bu nedenle Siler Otel birçok farklı müzik ve eğlence seçeneği sunuyor. Otelin anlaşmalı olduğu birçok müzisyen ve DJ bulunuyor. Sana verilen listeden istediğin isimleri seçerek kolay şekilde müzik ayarlaması yapabilirsin. Seçeceğin müzisyen etkinlik boyunca en güzel kına müziklerini çalarak eğlenceyi doruk noktasına çıkarıyor.

Fotoğrafçı

Kına gecesi gibi tekrarı olmayan günlerde fotoğraf çektirerek anılarını ölümsüzleştirmek oldukça önemli. Bu özel günde çekilen fotoğraflara yıllar sonra bakarak kına gecesinde yaşadığın güzel anılarını hatırlayabilirsin. Bu nedenle Siler Otel’de fotoğraf hizmeti de alabilirsin. Dışarıdan anlaştığın fotoğrafçı, etkinlik boyunca birbirinden güzel fotoğraf ve videolar çekerek yanında oluyor.

Otopark

Siler Otel senin de kullanabileceğin özel bir otoparka sahip. Otopark sayesinde kına gecesi etkinliğine özel araç ile gelmen kolaylaşıyor. Sen ve misafirlerin eğlencenize odaklanırken araçlarınızın güvenliği ile ilgili endişe duymanıza gerek kalmıyor. Kına gecesi için otelin otoparkından yararlanabiliyorsun. Ancak uzun süreli araç bırakabilme hizmeti yalnızca otelde konaklayan misafirlere sağlanıyor.

Siler Otel Diğer Organizasyonlar

Siler Otel’de farklı organizasyonlar da gerçekleştirebilirsin. Bekarlığa veda partisi, doğum günü, yıldönümü kutlaması, kurumsal toplantılar ve daha birçok etkinlik çok amaçlı salonlarda gerçekleştirilebiliyor. Geleneksel bir kına gecesi ilgini çekmiyorsa, daha modern konseptli bir bekarlığa veda partisi yapabilirsin. Güçlü bir konsepti olan kokteyl servisli bekarlığa veda partileri gelinlerin beğenisini topluyor.

Alkışlarımız

 • Siler Otel düğün fiyatları Muğla genelinde oldukça uygun olması ile öne çıkıyor. Uygun fiyatlara birçok farklı süsleme ve dekorasyon seçeneklerine sahip olmak Siler Otel’in övgü toplamasını sağlıyor.
 • Milas Siler Otel çalışanların samimiyeti ile de öne çıkıyor. Burada kına gecesi veya bekarlığa veda partisi yapan gelinler mekanın temizliğini ve çalışanların güler yüzlülüğünü beğeniyor.
 • Yemek sonrasında pasta yemek isterseniz etkinlik sorumluları bunu mümkün kılabiliyor. İsteğin ile etkinlik sonunda sana özel tasarlanan bir pasta servisi yaptırabilirsin.
 • Siler Otel’de müzik hizmeti alırken tüm kontrol sende oluyor. En sevdiğin eğlenceli kına müziklerini bir çalma listesinde toplayabilir, ses sistemi veya canlı performans ile etkinlik boyu bu şarkıları dinleyebilirsin.
 • Mekanın kaliteli ışıklandırması ile tüm fotoğrafların kusursuz görünüyor. Ancak kına mumları ve loş aydınlatma kullanarak farklı estetikte fotoğraf ve videolar da çektirebilirsin.

Siler Otel Nerede?

Adres:Cumhuriyet Mah. Halilbey Blv. No:121, 48200 Milas/Muğla

“Muğla Siler Otel nerede?” diye merak ediyorsan, cevabın Cumhuriyet Mahallesi oluyor. Toplu taşıma kullanacaksan, 4-9 numaralı otobüs ile bu bölgeye ulaşabilir; Beçin Eski Belediye Durağı’ndan 15 dakika kadar yürüyerek Siler Otel’e ulaşabilirsin. Milas Siler Otel adresi özel araç ile kolayca bulunabiliyor. Siler Otel Milas, iletişime geçersen sana uygun bir yol tarifi verebiliyor.

Fiyat Teklifi Al