çiçek plaza gaziantep
Çiçek Plaza Gaziantep Adres Merveşehir Mah. 49024. Cad. No:16 Şehtikamil / Gaziantep
Çiçek Plaza Gaziantep Telefon 0342 255 5867

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Çiçek Plaza Gaziantep hakkında

”Düğünümde tüm sevdiklerim yanımda olsun” diyorsan seni Gaziantep Çiçek Plaza ile tanıştıralım. Geniş kapasiteli salonu ve dans pisti sayesinde doyasıya eğlenebileceğin bu mekanda, organizasyon sorumlusu sayesinde hayallerindeki düğünü planlayabilirsin. Yemekli ve kokteylli menü alternatifleri de sunan mekan hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızın kalanını okumaya devam etmeni tavsiye ediyoruz!

çiçek plaza gaziantep

Çiçek Plaza Gaziantep düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)100 TL'den az
 • Çiçek Plaza Gaziantep kulüpler ve düğün mekanları arasında bütçe dostu fiyatları ile öne çıkıyor.
 • Fiyatlandırma kişi sayısına göre yapılıyor.
 • Hafta içi ve hafta sonu fiyatları arasında herhangi bir fark bulunmuyor.
 • Yemek servisi 22:00’de müzik ise 23:00’de sona eriyor.
 • Mekanın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak ve düğününe özel teklifleri değerlendirmek için aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite  750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi  750-1.000 kişi

Çiçek Plaza Gaziantep düğün paketleri

Gaziantep Merveşehir Çiçek Plaza Düğün Salonu kapsamlı düğün paketleri ile karşımıza çıkıyor. Organizasyon sorumlusu ile tanıştığın andan itibaren isteklerini dile getirebilirsin. Yemekli bir düğün organize etmek istiyorsan mekanın menülerini tadabilir ve istediğin değişiklikleri yapabilirsin. Her yörenin parçalarını çalabilen orkestra sayesinde gecene renk katabilirsin. Mekana ait olan otoparktan ücretsiz bir şekilde yararlanman da mümkün.

Dilersen mekanı boş olarak kiralayabilir ve istediğin dekorasyonu konseptine uygun bir şekilde uygulayabilirsin. Mekan bünyesinde çalışan deneyimli fotoğrafçı sayesinde en mutlu ve duygusal anlarını kayıt altına alabilir ve uzun yıllar boyunca saklayabilirsin. Dışarıdan bir organizasyon ve catering firması ile çalışarak hayallerindeki düğünü gerçeğe dönüştürmen oldukça kolay.

Dekorasyon ve süsleme

 • Burada 3 farklı davet alanı bulunuyor ve bu alanlar konseptine uygun olarak dekore ediliyor. Düğün salonu davetli sayına göre düzenleniyor. Bu sayede tüm misafirlerin dans pistini rahatlıkla görebiliyor ve doyasıya eğlenebiliyor.
 • Beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı mekanda özel ışıklandırmalı sütunlar ile ferah bir atmosfer yaratılıyor.
 • Açık ve koyu tonlu dekorlar sayesinde elde edilen kontrast mekana hareketlilik katıyor.
 • Masa süslemelerinde şık şamdanlar tercih edilerek romantik bir ortam oluşturuluyor.
 • Sandalye giydirmelerinde kontrol sana ait! İstediğin rengi ve kumaşı seçebilirsin.

çiçek plaza gaziantep

Müzik

En özel gününde doya doya eğlenmen için ellerinden gelen tüm imkanları sunuyorlar. Sınırsız eğlence için son teknoloji ses, ışık ve sahne hizmetlerinden faydalanıyorlar. Tüm yörelerden parçalar çalabilen canlı müzik orkestrası da neşeli bir davet için önemli detaylardan. Gönlünce eğlenmen için tasarlanmış geniş dans pisti sayesinde de 23:00’a kadar sevdiklerinle kesintisiz bir şekilde dans edebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Fotoğrafların için geniş bir alan ve zarif bir dekorasyon sağlıyorlar. Uzun yıllar boyunca hatırlamak isteyeceğin bu özel gün için profesyonel bir fotoğraf ve video hizmetine ihtiyaç duyabilirsin. Mekanın bu konuda hizmet veren deneyimli fotoğrafçısı gece boyunca en mutlu ve duygusal anlarını kayıt altına alıyor ve sen sevdiklerinle eğlenirken unutulmayacak fotoğraflar ortaya çıkıyor.

Otopark

Kalabalık bir düğün düzenlerken park sorunu yaşamanı istemeyiz. İşte tam da bu yüzden mekan, otoparkından ücretsiz olarak yararlanmana izin veriyor. 100-150 araç kapasitesi bulunan otopark sayesinde park sorununu dert etmene gerek kalmayacak. Ayrıca sunulan vale hizmeti sayesinde de davetlilerin park yeri aramakla vakit kaybetmeden düğününe katılabilir.

Çiçek Plaza Gaziantep kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)100 TL'den Az

Hayallerindeki kına gecesini gerçekleştirmek için seni bekliyorlar! İlk andan itibaren tüm isteklerini yerine getirmek için çalışan organizasyon sorumlusu, geniş repertuvara sahip orkestrası, lezzetli yemek seçeneklerinin sunulduğu özel menüler, dışarıdan bir catering firması ile çalışma olanağı ve after party alanı sayesinde dostların ve ailenle neşe dolu bir kına gecesi organizasyonu düzenleyebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Gaziantep Çiçek Plaza iletişim kurarak isteklerini yerine getirmeye çalışıyor. Bunun için bünyesinde çalışan organizasyon sorumlusuna istediğin zaman ulaşabilirsin.
 • Canlı müzik sunan orkestra sayesinde eğlenceli anlar yaşayabilirsin.
 • Dilersen dışarıdan bir organizasyon ve catering firması ile çalışabilirsin.
 • Uygun fiyatlı alternatifler sayesinde tüm sevdiklerini çağırabilir ve bütçene uygun bir düğün organize edebilirsin.
 • Çiçek Plaza Gaziantep’in otoparkından ücretsiz yararlanabilirsin. Mekanın ayrıca vale hizmeti de bulunuyor.
 • Düğünden önce mekanda menü tadımı yapabilir ve menüde zevkine göre değişiklikler talep edebilirsin.
 • Dekorasyon ve süslemede istediğin değişikliği yapabilirsin.
 • Müzik 23:00’te sona erse de Çiçek Plaza Düğün Salonu Gaziantep’in after party alanına geçerek eğlenmeye devam edebilirsin.
 • Mekanın profesyonel fotoğrafçısı sayesinde özel anılarını uzun yıllar boyunca saklayabilir ve tebessümle hatırlayabilirsin.
 • Gaziantep Merveşehir Çiçek Plaza Düğün Salonu mekanı boş olarak kiralamana da olumlu yaklaşıyor. Böylece dekorasyon ve süsleme tamamen sana ait olmuş oluyor.

çiçek plaza gaziantep

Çiçek Plaza Gaziantep nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Merveşehir Mah. 49024. Cad. No:16 Şehtikamil / Gaziantep

Telefon: 0342 255 5867

”Gaziantep Çiçek Plaza Düğün Salonu nerede” diye merak ediyorsan seni şöyle alalım! Gaziantep’in Şehtikamil ilçesinde yer alan mekana özel aracın ile kolaylıkla ulaşman mümkün. Mekanı Merinos Fabrika Satış Mağazası yanında ve Sütaş Deposu bitişiğinde salonu görebilirsin. Kamil Şerbetçi Bulvarı’nda ilerledikten sonra Gaziantep-Adıyaman Yolu ya da D850 rotasını izleyerek mekana rahatlıkla ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al