eyp yatçılık
Eyp Yatçılık Adres İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Eyp Yatçılık hakkında

Nikah kıyılmış, ‘Evet’ler söylenmiş, mutluluk ve heyecanla karışık hisler hakim ortama… Böyle keyifli bir günü nikah salonunda sonlandırmak olmaz! Ailelere, en yakın arkadaşlara şimdiden haber verilsin. Çünkü bir yandan lezzetli yemekler yiyip Boğaz turu yaparken, diğer yandan evliliğinizi kutlayacaksınız! Üstelik bunların hepsini çok makul fiyatlara Eyp Yatçılık’ta gerçekleştirebileceksiniz.

Eyp Yatçılık; 50 kişilik davetli kapasitesine sahip, sevimli teknesinde her sene çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyor. Şık tasarımlı bu teknenin sadece açık alanı bulunuyor. O nedenle yaz ve bahar ayları için ideal bir alternatif. Nikah yemeğinden kına gecesine kadar burada farklı tarzda birçok etkinlik düzenlenebiliyor.

eyp yatçılık

Eyp Yatçılık fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Aynı skaladaki diğer yatlara baktığımız zaman firmanın ortalamanın altında fiyatlar talep ettiğini görüyoruz.
 • Hafta içi ve hafta sonu organizasyonları arasında bariz bir fiyat farkı olmuyor.
 • Seçeceğin yemek menüsü, fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynuyor. Mesela kırmızı etli bir ana yemek seçersen beyaz etli olanlara göre daha yüksek bir rakam çıkarabiliyorlar.
 • Yemeğe çağıracağın konuklarının sayısını da şimdiden netleştirmen gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü ona göre toplam fiyat netleşecek.
 • Süsleme, after party gibi ekstra isteklerin olursa onların fiyatlandırması ayrıca yapılıyor.
 • Yukarıdaki rakamların minimum fiyatlar olduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim.
 • “Minimum fiyat değil de net bir fiyat almak istiyorum” diyorsan, hemen alttaki pembe butona tıklayabilirsin! Formu gönderdikten kısa süre sonra firma yetkilileri fiyat teklifi gönderecek.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50 kişiden az
Kokteylli kapasite 50-100 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi Kapalı alan yok

Eyp Yatçılık nikah sonrası yemek organizasyonu

 • Nikah sonrası yemek organizasyonun için Eyp Yatçılık ile anlaştığın takdirde, işe hayalindeki daveti dinleyerek başlıyorlar.
 • İstediğin gibi bir ortam oluşturmak için süslemeler yapıyorlar.
 • Profesyonel kişilerden oluşan ekipleri, çiftlere her konuda yardımcı oluyor.
 • Müzik yayını yapabiliyorlar.
 • Son teknoloji ses ve ışık sistemleri kullanıyorlar.
 • Dilersen nikah yemeği organizasyonunu after party ile taçlandırabiliyorsun.
 • Organizasyonlar gecenin geç saatlerine kadar sürebiliyor.
 • Firmayla çalışmak istersen en az 1 ay öncesinden kendileriyle iletişime geçmeni öneriyorlar. Hem senin istediğin tarihi alabilmen hem de davet sorumlularının gerekli hazırlıkları yapabilmesi için bu süre önemli.

eyp yatçılık

Dekorasyon ve süsleme

Eyp Yatçılık, şık koltuklardan ve masalardan kaliteli görünüme sahip bir dekorasyon oluşturmuş. Düzenleyeceğin organizasyonun türüne göre mekandan süsleme talebinde bulunabilirsin. Bir organizasyon firmasıyla anlaşarak, alanı sana özel süslemeleri için mekana getirebilirsin. Öyle bir durumda anlaştığın firmayla ortak bir çalışma yürüterek, en iyi şekilde organize olacaklardır.

Müzik

İstanbul nikah sonrası yemek mekanları arasındaki güzel alternatiflerden olan Eyp Yatçılık’ın eeeen sevdiğimiz hizmetlerinden birine geldi sıra!? İstanbul Boğazı’nın ortasında sabaha kadar müzik devam edebiliyor. Sesle ilgili herhangi bir kısıtlama olmadığı için son ses müzik ile dilediğin kadar eğlenebiliyorsun. Ses ve ışık sistemlerinin son teknoloji ürünlerden seçilmiş olması da daha keyifli bir ortam oluşmasını sağlıyor.

Fotoğrafçı

Nikah sonrası yemek organizasyonunu profesyonel ellerden çıkmış fotoğraflarla ölümsüzleştirebileceğin gibi telefon çekimlerinin yeterli olacağını da düşünebilirsin, senin tercihin! Hangisini seçersen seç köprü ve deniz manzarasını fon olarak kullandığında çok iyi karelere sahip olacağını söylemeliyiz. Yatta yapılan organizasyonlarda her köşe ayrı bir fon! Bu arada çalışmak istediğin bir fotoğraf ekibi varsa onları da tekneye getirebilirsin.

eyp yatçılık

Eyp Yatçılık kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 TL'den az

Eyp Yatçılık’ta; bekarlığa veda partisi, kına gecesi, doğum günü, özel davet, evlilik teklifi, parti gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Bunların içinde en dikkat çekenlerden biri kına geceleri oluyor. Özellikle son senelerde teknede düzenlenen kına organizasyonları oldukça ilgi görüyor. Dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşarak tekneyi onlara süsletebiliyor, aksesuarları kiralayabiliyorsun.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İstanbul Boğazı’nın şahane ışıkları eşliğinde nikah kutlaması yapma fikri çok güzel!
 • Yat, modern ve şık bir dekorasyona sahip. Konukların tekneyi uzaktan gördüğün an bile bu kalitenin farkına varacaklar.
 • After party imkanı sunuyor olmaları büyük bir artı. Çünkü Boğaz’da müziğin sesi geç saatlere kadar açık kalabiliyor ve bu konuda kısıtlama olmaması after party düzenleyecek çiftlerin çok işine yarıyor.
 • Bu kadar keyifli bir alan sunuyor olmalarına rağmen yüksek fiyatlar talep etmiyorlar!
 • Dışarıdan fotoğrafçı, organizasyon şirketi gibi firmaları tekneye getirmene müsaade ediyor olmaları da çok iyi.
 • Süslemeler konusunda yardımcı olduklarından bahsetmiştik! Yani hayal ettiğin bir konsept varsa bu hizmeti direkt firmadan alabilecek olman büyük avantaj.

Eyp Yatçılık nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Eyp Yatçılık, İstanbul’da birçok farklı ilçeden hareket edebiliyor. Hangi yakada yaşıyorsan veya konukların ağırlıklı olarak hangi yakadaysa, oradaki iskelelerden birinden kalkış yapmalarını isteyebiliyorsun. O nedenle Boğaz turuna başlamalarını istediğin iskeleyi yetkililere önceden söylemen ve uygun olup olmadığını öğrenmeni öneriyoruz. Hatta kalkış noktalarının yer aldığı bir liste bile isteyebilirsin kendilerinden.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar