fesleğen cafe & restaurant
Fesleğen Cafe & Restaurant Adres Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:171/1 Şişli / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Fesleğen Cafe & Restaurant hakkında

Nikah sonrası yemek organizasyonu düzenlemeye karar verdin. ‘Evet’ dediğin o mutlu hayatı, en yakınlarınla yemek yiyerek kutlamak istiyorsun. O zaman Şişli’de yer alan Fesleğen Cafe & Restaurant’ın ilgini çekeceğini düşünüyoruz. İki katlı bu restoran, sabah 6’dan gece yarısına kadar aktif olarak hizmet veriyor. Ayrıca bu tarz organizasyonlar için yeterli kapasiteye de sahip.

Fesleğen Cafe & Restaurant fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Restoranın başlangıç fiyatları çok makul.
 • Seçeceğin menü ve içerisindeki lezzetler fiyatları etkileyen faktörlerin başında geliyor.
 • İstanbul nikah sonrası yemek mekanları ortalamasına göre de oldukça düşük rakamlar talep ediyorlar.
 • Burada kokteyl menü seçeneği bulunmuyor.
 • Organizasyon gününden önce mekana giderek menü tadımı yapabiliyorsun.
 • İstediğin tarihe ve taleplerine özel bir fiyat  teklifi alman da çok kolay. Sadece alttaki butona tıklaman gerekiyor!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Kokteylli kapasite Kokteyl hizmeti yok
Açık alan kapasitesi Açık alan yok
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Restoranın iki katlı olduğundan bahsetmiştik hatırlarsan. İşte o katların hangisinde istersen nikah yemeğin orada düzenleniyor! Giriş katlarının 40, üst katlarının ise 60 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Bu da alan seçmede sana yardımcı olacaktır. Davetli sayın daha fazlaysa her iki alanı da senin için kapatabiliyorlar ve 100 kişiye kadar konuğunu ağırlayabiliyorsun.

fesleğen cafe & restaurant

Fesleğen Cafe & Restaurant nikah sonrası yemek organizasyonu

Bir nikah sonrası yemek organizasyonu için en önemli konular nedir? Tabii ki de menü seçenekleri ve lezzet! Fesleğen Cafe menüsündeki alternatiflerle herkese hitap eden bir mekan. Ana yemek, aperatif, başlangıç, fast food… Burada ne ararsan var. Menü tadımı yaptığında da lezzetlerin güzelliğini fark edeceksin. Şuna dikkat: Davetten iki hafta öncesine kadar kendileriyle iletişime geçmiş olmalısın.

Dekorasyon ve süsleme

 • Fesleğen Cafe Şişli, konseptiyle insanın içini açıyor desek yalan olmaz! Restoranın geneline baktığımızda beyaz rengin hakim olduğunu, rengarenk aksesuarlarla da hareketlendirildiğini görüyoruz.
 • Duvarlarında ve tavanlarında kullandıkları bitkiler de oldukça dikkat çekiyor. Kapalı salonlardaki botanik ruhunu seviyoruz.
 • Kullandıkları masa ve sandalyelerin ahşap olması ise ortama vintage bir atmosfer kazandırmış.
 • Nikah yemekleri için buranın dekorasyonu genelde yeterli bulunuyor. Ama sen organizasyonuna konsept kazandırmak istersen, dışarıdan bir firmayla anlaşıp süslemeleri onlara da yaptırabilirsin.

fesleğen cafe & restaurant

Müzik

Eveeeet, gelelim müzik konusuna. Fesleğen Cafe & Restaurant, canlı müzik performansları düzenlenen bir mekan değil ne yazık ki. Ancak kayıttan çaldıkları birbirinden güzel şarkılar ile yemeğine eşlik edebilirler. Eğlenmek isteyen çiftler genelde nikah yemeğinin ardından yakın arkadaşlarıyla after party düzenledikleri için burada canlı müziğe ihtiyaç duymuyorlar. Sen yine de mekanla görüş, belki anlaşmalı ekipleri vardır.

Fotoğrafçı

İstanbul Fesleğen Cafe, nikah yemeği organizasyonları için fotoğraf ve video çekim hizmeti sunmuyor. Ama bu profesyonel bir ekiple çalışamayacağın anlamına gelmiyor! Çalışmalarını beğendiğin bir ekiple anlaşıp, davet günü onları da mekana restorana getirebilirsin. Dilersen profesyonel çekim yaptırmak yerine telefonla çekilen karelerle de yetinebilirsin. Nasıl istersen.

fesleğen cafe & restaurant

Fesleğen Cafe & Restaurant kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Kına gecen için de Fesleğen’i değerlendirebilirsin! Mekanı uygun fiyatlara kiralayıp, anlaştığın organizasyon firmasını buraya getirmen mümkün. Yemek ve ikram konularında kendilerinden destek alabilirsin; yukarıda da bahsettiğimiz gibi harika lezzetler ortaya çıkarıyorlar.? Kiraladığın aksesuarları da salona dilediğin gibi yerleştirmende yardımcı olacaklarını söylemden geçmeyelim. Fesleğen Cafe iletişime geçtiğin takdirde detaylı bilgiyi veriyor olacak.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Fesleğen Cafe Mecidiyeköy, sanki güler yüzlü ve samimi kişileri özenle seçip bir ekip oluşturmuş gibi! Çiftlere ve konuklara böylesine pozitif enerji dağıtmalarından ötürü kendilerini alkışlıyoruz.
 • Çok güzel bir konuma sahipler. Şişli gibi merkezi bir ilçeye ulaşmak konukların açısından da çok rahat olacak.
 • Burada doğum günü, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı gibi farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor.
 • Birbirinden farklı iki davet alanlarının olmasını çok sevdik. Hangisini istersen onu seç!
 • Fesleğen Cafe & Restaurant ile anlaşırsan fiyatları kafana takmayacaksın. Uygun fiyatlara lezzetli yemekler yemek çok hoşuna gidecek.

Fesleğen Cafe & Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:171/1 Şişli / İstanbul

Fesleğen Restaurant İstanbul’da birçok kişi tarafından merkez olarak görülen Şişli ilçesinde yer alıyor. Buraya şehrin her iki yakasındaki davetlilerin kolayca ulaşabilir. Mekan; Büyükdere Caddesi, Şişli Merkez, Abide-i Hürriyet Caddesi, Karkuyusu duraklarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Metrobüs kullanacak konukların ise Mecidiyeköy’de inebilirler. Metro da güzel bir seçenek olacaktır.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar