florya bahçe
Adres Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Cad. Florya Yolu FlyInn AVM yanı Florya Bakırköy

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Florya Bahçe hakkında

Florya Bahçe düğün için büyüklüğü ve konsepti farklı 6 alanıyla Türkiye’nin ilk ve tek sera düğün mekanı. “Otelde, barda, kumsalda düğünü duyduk da serada mı evleneceğiz yani?” diyorsan okumaya devam et. Sera ve kır düğünü alanlarının yanında ufak bir de kapalı alanı olan Florya Bahçe doğayla organizasyonu orijinal bir şekilde birleştirmeyi başarıyor. Flyinn Alışveriş Merkezi’nin yanında, sıradan salonlardan farklı olarak çeşit çeşit bitkilerin, rengarenk mis kokulu çiçeklerin arasında düğün yapma imkanı sunan Florya Bahçe atmosfer bakımından gerçekten benzersiz.

2 sera düğün alanı, 3 kır düğünü alanı, 1 tane de kapalı bölümü var. Yağmur ihtimali olan yaz düğünleri ile birlikte kış için de ideal olan Florya Bahçe camekanla kaplı alanlarını türlü türlü bitkiyle, adeta masalsı bir ormanın içiymiş gibi dekore etmiş. Fiyat-performans açısından da başarılı bulunan Florya Bahçe İstanbul kır düğünü mekanları için iddialı bir alternatif. Linktekileri de yeni sekmede açık tut, karşılaştırma yaparken faydalı olur. ?

Florya Bahçe düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Florya Bahçe düğün fiyatları hem hangi alanda organizasyon yapacağına hem de menülere göre değişiyor. Kokteyl ve yemekli menüleri seçenekli. Ana yemeğin tavuk ve kırmızı et olarak ayrıldığı menüler ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek, tatlı ve meyve olarak sunuluyor. Kokteyl menü dahil hepsinin içeriğini ve net rakamları öğrenmek için “fiyat teklifi al” butonu ellerinden öper. ?
 • Dışarıdan catering firması getirme fikrine kapalılar.
 • Servisi 23:00’e kadar sürdürüyorlar.
 • Menü tadımı yaptırıyorlar.
 • Alkollü düğün yapılmıyor.

Bunlar da ilgini çekebilir: İstanbul’daki uygun fiyatlı düğün salonları

Kapasite

Kapalı alan 500-750 kişi
Açık alan 1000 kişi
 • 500 ve 1000 kişilik 2 sera düğün alanı,
 • 200, 500, 1000 kişilik 3 kır düğünü alanı,
 • 100 kişilik 1 kapalı alanı mevcut.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Florya Garden senenin belli dönemlerde ekonomik düğün paketleri ile çiftlerin yüzünü güldürüyor. Güncel düğün kampanyalarını öğrenmek için mekanın yetkilileriyle iletişime geçebilirsin. Fiyat teklifi isteyip görüştüğünde sana güncel paketleri gönderecekler zaten. Ücretsiz ve ek ücretle sunulan hizmetlerin ayrıntılarını aynı şekilde öğrenebilirsin.

Sandalye-masa süsleme, menü, düğün pastası, nikah masası/kürsüsü süslemesi, gelin yolu, volkan ve konfeti şov, canlı müzik, bando ekibi, trio ekibi, DJ, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetleri ile yelpazelerini geniş tutan bir yer. Çocuklar için oyun alanı da var.

Fiyat Teklifi Al

Dekorasyon ve süsleme

Dışarıdan organizasyon firması ile değil; anlaşmalı çözüm ortakları ile harika konseptler yaratan Florya Bahçe düğün temasına ve mekanın kendi doğal havasına göre dekore ediyor tüm alanları. Zaten yeşilin birçok tonuna ve rengarenk çiçeklere diyecek laf yok. Pembe, mor, mavi, sarı renklerde süsleme seçeneğin de bol. Bunun dışında kır düğünü süslemesine uygun bambular, hasırlar, defne yaprakları vs de kullanılabiliyor. Canlı çiçekler sandalyelerin süslemelerinde bile tercih ediliyor ki buna bayıldık. Fiyonklar da bizim sevdiğimiz bir tema, tavsiye ederiz. Fotoğraf galerisini bir kez daha dolaşıp iyice fikir edinebilirsin.

Müzik

23:30’da canlı müzik bitiyor. DJ performansı after party anlaşması yaparsan daha geç saatlere kadar uzuyor. Düğününde saksafon-bando ekibi ya da trio karşılama istersen mekanla görüşmen yeterli. ?

Düğün fotoğrafçısı

İstanbul’daki düğün mekanlarının çoğu gibi anlaşmalı oldukları stüdyolarla çalışıyor, dışarıdan fotoğrafçı getirmeni kabul etmiyorlar. Fotoğraf ve video çekimi paketleri de menüler gibi alternatifli.

Otopark

500 araçlık açık otoparkı var. Vale de bulunuyor.

Alkışlarımız

 • Gördüğümüz en botanik temalı düğün yeri olabilir ki zaten sera düğün alanı olarak meşhur burası. Doğayı çok seviyor, dekorasyonun başrolünde çiçekler ve türlü türlü bitkiler olsun istiyorsan görür görmez hayran kalacaksın.
 • Florya düğün mekanları genel olarak güzeldir. Florya Bahçe sera düğünü teması ile diğer hepsinden farklılaşmayı başarmış. Düğün fotoğrafların harika olacak.
 • Personelin güler yüzlü, yetkililerin ilgili olduğuna dair okuduğumuz yorumların sayısı az değil. İşletme de yenilenmiş, her şey eskisinden de güzel olmuş diye duyduk. ?
 • Dekorasyon anlayışları mekanın doğal güzelliğine yakışır nitelikte. Çok trend ve modern.
 • Menü tadımı yaptırmaları güzel.
 • Menülerde seçenek olması da iyi.
 • Kocaman otoparkı en büyük artısı.

Keşkelerimiz

 • Ne fotoğrafçı ne organizasyon şirketi, dışarıdan kimsecikleri kabul etmemeleri biraz sınırlayıcı.

Diğer organizasyonlar

Florya Bahçe kına gecesi, nişan, mezuniyet ve doğum günü partileri, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal yemekler gibi çeşitli organizasyonların düzenlendiği bir yer.


Florya Bahçe kına gecesi fiyatları

Florya Bahçe kına paketlerinde yok yok. Nedimeler, kına tahtı, bindallı seçenekleri, kına süsleri, bendirler, mendiller, el gülü, kadın DJ ve elbette leziz ikramlar. Florya Bahçe kına gecesi organizasyonlarında da düğün kadar iddialı. Kişi başı 50-80 TL aralığında başlıyor fiyatlar. Organizasyonların büyüklüğüne göre değişiyor.

Florya Bahçe nerede, iletişim için kiminle görüşebilirsin?

Adres: Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Cad. Florya Yolu FlyInn AVM yanı Florya Bakırköy

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]