In Party House Hakkında

In Party House’un kurucuları bu mekanı hayata geçirmeden önce çeşitli organizasyonlar düzenleyen bir ekipmiş. Daha sonrasında bu deneyimlerini kendi sabit mekanlarında hayata geçirmeye ve hizmet vermeye karar vermişler. Bu yüzden burada yapacağın kına gecende oldukça deneyimli bir ekiple çalışacağından şüphen olmasın. Beyoğlu gibi merkezi bir noktada yer alarak eğlencenin kalbinde olduklarını yineliyorlar adeta!

Asıl amaçları elbette hem sana hem de misafirlerine keyifli ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak. Bu sebeple hazırladıkları menü ve kokteyllere gerçekten de ayrı bir özen gösteriyorlar. Daha önceki organizasyon deneyimleri dönemlerinde de yaptıkları gibi kokteyl shotlarla ağırladıkları konuklarının kalbini çalıyorlar. Merak etme, alkolsüz içecek seçenekleri de mevcut. Detaylara inmek istersen, sayfayı kaydırmaya devam et.

Fiyat Teklifi Al

In Party House Fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Beyoğlu In Party House fiyatları elbette ki organizasyonun içeriğine, ekstra isteklerine göre farklılık gösterecektir.
 • Kına geceni hafta içi veya hafta sonu yapacak olman fiyatta değişikliğe sebep oluyor.
 • Eğer hafta içi yapmayı tercih edersen hafta sonuna göre daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Fiyatlar hem Beyoğlu’nda bir mekana hem de İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarına göre ortalamada seyrediyor diyebiliriz.
 • Yemekli ya da kokteylli bir davet verebilirsin.
 • Davetine özgü fiyat teklifi almak için hemen yukarıdaki pembe butonu kullanabilirsin.

Kapasite

In Party House İstanbul büyük ve geniş çaplı organizasyonlardansa küçük çaplı organizasyonlar için daha uygun. Mekan maksimum 100-200 kişi kapasitesine sahip. ‘’Kına gecemin klasik bir kına salonunda olmasını değil, sanki arkadaşlarımla bir eğlence mekanına gitmişim gibi olmasını istiyorum’’ diyenlerden, burası senin için cazip bir seçenek! Üstelik burada sadece sen ve sevdiklerin için çalışıyor olacaklar.

In Party House Kına Gecesi Paketleri

Beyoğlu In Party House İstanbul sadece bir kına gecesi mekanı değil, gece boyunca eğlenme garantisi de sunuyor. Çünkü bu davet alanında profesyonel bir bar hizmeti de alacaksın. Mekanın sahipleri sadece organizasyonlar düzenledikleri dönemde de kokteyl shot geleneğini popülerleştiren isimler oldukları için bu geleneği şu an kendi mekanlarında hala devam ettiriyorlar.

Senin isteğine özel farklı konseptler oluşturulabiliyor. Sıradanlıktan uzak farklı sunum tabakları hazırlıyorlar. Hem alkollü hem alkolsüz kokteyl çeşitleri mevcut ve bunları eğlenceli bir şekilde servis ediyorlar. Örneğin deney tüpünde, şırıngalarda, reçel şişelerinde... Kısaca özetlemek gerekirse sana ve misafirlerine sıradanlıktan uzak, farklı ve eğlenceli bir gece yaşatmayı amaçlıyor. Bunlara ek olarak şöyle hizmetleri var:

 • Davul şov
 • Dilek feneri
 • Hint kınası
 • Kına ekibi
 • Kına müziği ve süslemesi
 • Kına takımı, kına tepsisi, kına töreni

Dekorasyon / Süsleme

 • Masa ve koltuklarda kullanılan eskitilmiş ahşap detaylar ortama oldukça retro bir hava katmış.
 • Beyoğlu In Party House Cafe’de sıradan yemek masaları yok, bunun yerine siyah renkli metal kokteyl masaları kullanmışlar. Bizce çok cool duruyor.
 • Mekanın loş bir aydınlatması var. Buna ek olarak masalarda küçük fenerlerle aydınlatma desteklenmiş. Gerçek bir parti alanı gibi görünüyor.
 • Bar kısmı direkt mekanın içerisinde. Bu sayede servis daha hızlı akabiliyor. Ayrıca barın ışıklandırması da göz alıcı bir güzelliğe sahip.

Müzik

Pek çok farklı duyguyu yaşayacağın bu geceye eşlik edecek en önemli şey ne? Tabii ki de müzik! Sen misafirlerinle farklı kokteyllerin tadını çıkarıp doyasıya eğlenirken size eşlik edecek bir çalma listesi elbette çok önemli. Kendi istediğin müziklerden bir liste oluşturup mekana vererek gece boyu bu şarkıların çalınmasını isteyebilirsin.

Fotoğrafçı

Doyasıya dans edip, eğleneceğin bu geceyi sonsuza kadar hatırlamak istersin diye düşünüyoruz. Bunu için elbette o gece çekilecek fotoğraflar çok önemli. In Party House senin için bir fotoğrafçı ayarlıyor ve bu sayede senin ekstra olarak bir fotoğrafçı getirmene gerek kalmıyor. Sen gece boyu keyfine bakarken onlar senin bu anlarını ölümsüzleştiriyorlar.

In Party House Diğer Organizasyonlar

Daha öncesinde 550.000’den fazla organizasyonda yer alan deneyimli ekip şu anki mekanlarında da kına gecesinin yanı sıra pek çok farklı etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Senin talebine göre davet alanının süslemelerini, sunumlarını değiştirerek ortamın atmosferini istediğin etkinliğe uygun bir hale getiriyorlar. In Party House’da bekarlığa veda gecesi, doğum günü ve pek çok parti düzenleyebilirsin.

Alkışlarımız

 • Sıradanlıktan uzak bir mekan arayanlar için burasının hem dekorasyonuyla hem de yaptığı sunumlarla harika bir alternatif olduğunu düşünüyoruz.
 • Kullanılan ışıklarla loş ve sıcak bir ortam oluşturulmuş.
 • Beyoğlu In Party House menüsüyle birlikte pek çok mekandan ayrılıyor.
 • Kokteyl sunumlarını farklı konseptlerle gerçekleştirmelerini biz çok beğendi. Geceye oldukça eğlenceli bir hava katacağını düşünüyoruz.
 • Mekanın Beyoğlu’nda olması oldukça iyi bir avantaj, neredeyse İstanbul’un her yerinden kolaylıkla ulaşılabilen bir noktada.
 • Kişi sayısı açısından da bir kına gecesi için oldukça yeterli bir kapasiteye sahip.
 • İstanbul kına mekanları arasında en değişik ve eğlenceli yerlerden birisi olduğunu düşünüyoruz.

In Party House Nerede?

Adres: Tomtom Mah. Beyoğlu / İstanbul

Bu mekanın en iyi avantajlarından biri konumu. Beyoğlu / Tomtom Mahallesi’nde yer alan In Party House’a toplu taşımayla ulaşım çok kolay. M2 (Yenikapı – Hacıosman) metrosuna bindikten sonra Taksim veya Şişhane metro duraklarında inip 5-10 dakika yürüyerek ulaşabilirsin. Otobüs kullanmak istersen, 83, 61B, 40, 25T, 66, 87 gibi Taksim Otobüs Durağı’ndan geçen otobüslere binerek de ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al