Kosmos Hakkında

Kosmos Beşiktaş, gece eğlencelerinin vazgeçilmez mekanları arasında yer alıyor. Şık ve sade bir konsepte sahip olan bu mekanda keyifle içeceğini yudumlayabileceğin gibi doyasıya eğleneceğin bir organizasyon da gerçekleştirebilirsin. Kosmos Beşiktaş menü içeriğinin oldukça geniş olması sayesinde hem yemekli hem de kokteyl bir davet düzenleyebilirsin. İsteğine göre alkollü ve alkolsüz menü seçenekleri yaratabilirsin.

Beşiktaş Kosmos, müzikli ve yemekli bir eğlence isteyenlerin Beşiktaş’taki ilk adreslerinden biri. Arkadaşlar arasında düzenlenecek partilerde doyasıya eğlenirken, Türk ve dünya mutfağından yemeklerin tadına bakabilirsin. Bekarlığa veda ve kına davetleri için tercih edilen Kosmos, kına paketleri açısından geniş seçenekler sunmasa da bekarlığa veda eğlenceleri için tercih edebileceğin oldukça keyifli bir mekan.

Fiyat Teklifi Al

Kosmos Fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Kosmos Restaurant menü fiyatları, yemekli ve yemeksiz olmasına göre değişiyor. Yemeklerin içerikleri ve meşrubat tercihine göre fiyatlar belirleniyor.
 • Kosmos hafta sonlarında en çok tercih edilen eğlence mekanlarından biri olduğundan hafta içine kıyasla farklı fiyatlar sunabiliyor. Daha makul fiyatlardan yararlanmak istersen hafta içi günlerini tercih edebilirsin.
 • Ödeyeceğin fiyat, menülerin alkollü veya alkolsüz olmasına göre değişiyor. Farklı alkollü meşrubat seçenekleri olan mekanda seçtiğin içeceklere göre de fiyatlar değişiklik gösteriyor.
 • Kosmos kına fiyatları, talep ettiğin hizmetlere göre değişiyor. Özel bir süsleme ve canlı müzik gibi hizmetler ekstra olarak ücretlendirilebiliyor.

Kapasite

Kosmos Restaurant, daha çok butik organizasyonlar için uygun bir davet alanı sunuyor. Yemekli ve kokteylli davet düzenleme imkanın olan mekanda ortama 50 ila 75 kişiyi ağırlayabiliyorsun. Mekanın üst katında ferah bir alanda arkadaşlarında doyasıya eğlenebileceğin bir alan bulunuyor. Davetli sayına göre düzenlemeler yapılsa da mekana maksimum 75 kişiye kadar misafirini davet edebilirsin.

Kosmos Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu

Kosmos Bar bekarlığa veda organizasyonları için rezervasyonla çalışıyor. Haftanın her günü ve saatte oldukça yoğun olan bu mekanda yer bulmak istiyorsan, öncesinde yer ayırtmanı önerebiliriz. Davetinin gününü belirledikten sonra kişi sayına uygun bir alan seçebiliyorsun. Mekanın hem açık hem de kapalı alanları bulunuyor. Beşiktaş Kosmos’da davetine uygun alkollü-alkolsüz menüler tasarlayabiliyorsun.

Bekarlığa veda partileri için DJ performansıyla en sevdiğin şarkılar eşliğinde eğlenebilirsin. Gece geç saatlere kadar hizmet veren bu mekanda eğlenceler yarıda kesilmeden devam ediyor. Ayrıca mekanın sunmuş olduğu çeşitli kokteyllerle eğlencene renk katabilirsin. Yerli ve yabancı alkollü içecek seçenekleri ve mekana özgü kokteyllerle farklı tatlar tadabilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Kosmos Bar Beşiktaş, mekanın genelinde ahşap masa ve sandalyeler tercih ediyor. Ahşap ve siyahın uyumunun oluğu bir konsept yaratılıyor.
 • Kosmos Sinanpaşa Beşiktaş, sade ve modern bir konsept sunuyor. Duvarlara asılmış olan eğlenceli tablolar mekana farklı bir hava katıyor.
 • Kosmos Bar davet alanını senin isteğine göre şekillendirebiliyor. Davetli sayına göre şekillendirebileceğin alanda masa ve sandalyeleri istediğin düzende ayarlayabilirsin.

Müzik

Kosmos Bar Beşiktaş’ta bekarlığa veda partinde dilediğince eğlenebilmen için kaliteli bir ses sistemi sağlanıyor. Bu sayede haftanın her günü DJ hizmetinden faydalanabiliyorsun. Eğer bekarlığa veda partinde canlı müzik olsun istiyorsan, haftanın belirli günlerinde mekanın anlaşmalı olduğu sanatçılar performans sergiliyor. Mekanla gün ve müzik hizmeti konusunda anlaşarak doyasıya dans edeceğin bir parti düzenleyebilirsin.

Fotoğrafçı

Kosmos Beşiktaş, fotoğraflarında doyasıya eğleneceğin bir parti alanı sunuyor. Arkadaşların ve sen telefonlarınızı hazır tutarak bu eğlenceli anları kayıt altına alabilirsiniz. Eğer özel bir çekim gerçekleştirmek istersen, mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğraf ve video çekim ekibi bulunmuyor. Bu yüzden kendi dilediğin bir firmayla anlaşarak bütün organizasyon boyunca eğlenceli ve konsept çekimler gerçekleştirebilirsin.

Otopark

Beşiktaş’ın en işlek caddelerinden biri üzerinde yer alan Kosmos’da müşterilerine ayrı park alanı bulunmuyor. Özel araçla mekana gelmek istersen, Beşiktaş merkezde bulunan caddeler ve ara sokaklara park edebilirsin. Mekanın çevresinde ücretsiz olarak aracını park edebileceğin pek çok alan bulunuyor. Ancak mekanın önünde otobüs durakları bulunduğundan toplu taşıma ile ulaşmanın daha kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Kosmos Diğer Organizasyonlar

Kosmos Restaurant kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarına ev sahipliği yapmasıyla biliniyor. Gösterişten uzak sade bir davet düzenlemek isteyenler için oldukça uygun bir mekan. Bunun yanında toplantılar, doğum günleri ve arkadaşların arasında düzenleyeceğin pek çok farklı partiye ev sahipliği yapmaya uygun bu mekanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin.

Alkışlarımız

 • Kosmos Bar Restaurant, birbirinden lezzetli kokteyl seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Farklı lezzetlerin bir araya geldiği alkollü ve alkolsüz kokteylleri deneyebilirsin.
 • İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanları arasında hem yemekleri hem de kokteylleri açısından fiyat-performans olarak beklentilerini karşılayabilecek mekanlar arasında yer alıyor.
 • Beşiktaş Sinanpaşa Kosmos, merkezi konumu sayesinde İstanbul içinde tercih edilebilecek en uygun bekarlığa veda mekanlarından biri. Taksi, toplu taşıma, özel araç ve hatta yürüyerek mekana ulaşım oldukça kolay.
 • Kosmos Restaurant, davet alanlarının her mevsime uygun olması sebebiyle oldukça tercih ediliyor. Açık hava davet alanının üstünün açılır-kapanır olması sayesinde dilediğin zaman organizasyonunu gerçekleştirebiliyorsun.
 • Mekan yemek çeşitliliği bakımından da oldukça popüler. Daha salaş bir konsept isteyenler için kokteyl tabakları bulunurken, aynı zamanda ana yemekli menüler de sunuluyor.

Kosmos Nerede?

Adres:Sinanpaşa Mah. Beşiktaş Cad. No: 19/A Beşiktaş/İstanbul

“Kosmos Bar Restaurant nerede?” diye endişe etmeden mekanı çok rahat bir şekilde bulabilirsin. Eğer mekana Avrupa Yakası’ndan geçeceksen; 43R, 29C, 559C, 129T ve 22 numaralı otobüslerle Beşiktaş Meydan veya Akaretler durağında indikten sonra mekana yürüyerek Beşiktaş Kosmos yol tarifini bulabilirsin. Yukarıda verdiğimiz Kosmos adresten de mekanın konumunu kontrol edebilirsin.

Fiyat Teklifi Al