i̇pek wedding garden, küçükçekmece
Adres Fatih Mah. 830 Yan Yol Cad. No: 2/2 A1 Küçükçekmece / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

İpek Wedding Garden hakkında

İpek Wedding Garden, Küçükçekmece’deki çiftlerin düğünlerine ev sahipliği yapan harika bir düğün mekanı! Buranın işletmesi de Avcılar İpek Wedding’e ait. Uzun süredir sektörde hizmet veren mekan, Küçükçekmece’de de profesyonel ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Yaklaşık 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin çok geniş bir alanları var. Senenin her dönemi hizmet veriyorlar. Bu da onları diğer mekanlardan bir adım öne çıkarıyor. Yaz döneminde kır bahçesinde, kış döneminde ise kapalı salonunda organizasyonlar düzenleniyor. Ayrıca mekanın müthiş bir göl manzarası bulunuyor!

İstersen şimdi İpek Wedding Garden’la ilgili diğer detaylara bakalım.

İpek Wedding Garden düğün fiyatları

Kokteylli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 50-100 TL Hafta içi 100-150 TL
Hafta sonu 50-100 TL Hafta sonu 150-200 TL
 • İpek Wedding Garden’da beyaz et, kırmızı et ve kokteyl seçenekleri bulunuyor. Seçeceğin menüye ve hizmetlere göre de fiyatlar belirleniyor. Ayrıca dilersen çocuklara özel menüler de hazırlayabiliyorlar.
 • Düğünden önce mekana giderek seçtiğin menüyü tadabiliyorsun. Menüdeki lezzetleri tadıp, içinden beğenmediklerin olursa ekleme-çıkarma yapman da mümkün.
 • Bu arada hafta içi düğünleri, hafta sonu organizasyonlarına göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Bütçeni düşük tutmak istiyorsan bu detayı dikkate alabilirsin.

Küçükçekmece’deki diğer düğün mekanlarına bakmadan karar vermek istemezsen: Ucuzu Pahalısı, Şıkır Şıkır Küçükçekmece Düğün Salonları Listesi

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 750-1.000 kişi
 • İpek Wedding Garden’ın açık ve kapalı olmak üzere iki farklı organizasyon alanı bulunuyor.
 • Açık alanda düğün yaparken yağmur yağması durumunda alanın tamamı tentelerle kapatılıyor ve eğlenceye ara vermeden devam ediliyor.
 • Mekanın kapalı alanında açılır-kapanır tavan sistemi bulunuyor. Bu da havadar bir ortamda düğün yapılmasını sağlıyor.

Düğün paketleri ve organizasyonu

İpek Wedding Garden’ın çiftlere sunduğu farklı paketler var. Bu paketlere dahil edebileceğin hizmetler şöyle:

 • Menü servisi
 • Masa ve sandalye süslemeleri
 • Organizasyon
 • Çifte özel asistan
 • Ses ve ışık sistemleri

Mekandaki işinde uzman organizasyon sorumluları tarafından seçtiğin hizmetler en iyi şekilde gerçekleştiriliyor. Düğün akışı önceden belirleniyor ve düğün şarkısı seçiminden menüdeki lezzetlere kadar her konu çifte danışılarak oluşturuluyor.

Dekorasyon ve süsleme

İpek Wedding Garden, süslemelerine bayıldığımız bir mekan! Sandalye ve masa süslemeleri, tavandan sarkıttıkları aksesuarları, dekoratif aydınlatmaları, gelin yolu… Tüm detaylar birbirine uyacak şekilde seçilmiş ve ortaya göz alıcı bir konsept çıkarılmış. Masalarda kullandıkları supla, şamdan, vazo gibi aksesuarları ise gerçekten çok hoş.

Bu yakada birbirinden güzel kır bahçeleri var: En İyi Kır Düğünü Mekanları Avrupa Yakası’nda Nerede?

Müzik

Doyasıya eğleneceği, güzel şarkılarda dans edeceği bir düğün yapmayı kim istemez! Şöyle düğün hazırlık stresini oyun havalarıyla atmak gibisi yok gerçekten. E bunun yolu da iyi müzisyenlerden geçiyor. İpek Wedding Garden’da düğün yapan çiftler, mekanın orkestrası ve DJ’i ile çalışıyor. Senelerdir sektörde olan bu ekipler sayesinde davetliler bir dakika bile pistten ayrılamıyor.

Düğün fotoğrafçısı

İpek Wedding Garden’da düğün yapan çiftler, mekanın anlaşmalı fotoğraf ve video ekibiyle çalışabiliyor. Tüm organizasyon, bu ekip tarafından kayıt altına alınıyor; ileride aile albümüne bakarak bu günü hatırlaman için tüm anlar ölümsüzleştiriliyor.

Otopark

Mekanın 500 araç kapasiteli, çok geniş bir otoparkı bulunuyor. Özel güvenlikli bu otoparkta dilersen vale hizmeti de alabiliyorsun.

Bu civarlardaki diğer düğün mekanlarına da bak: Küçükçekmece’nin Gülü, Balı, Şekeri Sefaköy Düğün Salonları

Alkışlarımız

 • İpek Wedding Garden’da düğün yapan çiftlere özel asistan veriliyor. Bu asistan, hazırlık aşamasından düğün sonuna kadar çifte eşlik ediyor.
 • Nikahını da burada kıymak istersen, mekan yetkilileri tarafından çok şık bir nikah seremonisi alanı oluşturuluyor. Süslemeler, gelin yolu, Napolyon sandalyeler, gelin takı ve diğer tüm detaylar düşünülüyor.
 • İpek Wedding Garden, gölün yanında bulunması sayesinde hafızalara kazınacak bir manzara sunuyor. Özellikle burada çekilen fotoğraflar hem çiftin hem de davetlilerin yüzünü güldürüyor.
 • After party, son dönemlerde çiftlerin rağbet gösterdiği bir etkinlik. İpek Wedding’de de after party yapılabiliyor. Eğlence öyle kolay kolay bitmiyor açıkçası.
 • Mekan işletmecilerinin sektörde yaklaşık 20 senelik bir tecrübesi var. Her sene trendleri takip ederek, tecrübelerine yeni detaylar katmayı ihmal etmemişler. İşte bunun sonucunda da ortaya kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir işletme çıkmış.
 • Vale hizmeti sayesinde düğüne gelen davetlilerin araç park etmekle uğraşmıyor.

Diğer organizasyonlar

İpek Wedding Küçükçekmece’de yapılan düğün organizasyonlarından bahsettik. Ancak burada düğünlerin haricinde nişan, kına gecesi, mezuniyet balosu gibi farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Aklında olsun.

İpek Wedding Garden Küçükçekmece’de nerede?

Adres: Fatih Mah. 830 Yan Yol Cad. No: 2/2 A1 Küçükçekmece / İstanbul

İpek Wedding Garden Düğün Salonu Küçükçekmece’de çok merkezi bir noktada yer alıyor. Özel aracıyla gelecek olanlar da toplu taşıma kullanacak olan davetliler de buraya rahatlıkla ulaşabiliyor. Özel aracıyla gelenler de otopark ve vale hizmetinden faydalanabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları